Brusná leštěnka na skla

všeobecné dotazy na domácí opravy...
Pravidla fóra
Vážení uživatelé tato sekce je určena pouze pro dotazy všeobecné, které nejdou zařadit k příslušnému typu auta.
Například: Jak nalakovat plecháče a podobně. Ostatní pište podle typových řad tam kam patří.
  • Autor
  • Zpráva
Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#26 Brusná leštěnka na skla

Příspěvek od Peťo »

? 18? to je aka kravina. Aj ked si kupis zvlast originalne sklo s logom volvo a das si to nalepit v hocijakom autoskle tak Ta bude stat max 10tis
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 13041
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#27 Brusná leštěnka na skla

Příspěvek od raolsa »

ksw píše:já nevím ,kolik přijde výměna skla na takovou V 70ku ale po mne by chtěli asi 18 táců nebo 20.
takže si platím připojištění .
U kterých zlodějů sis to nechal dělat??? :shock: Na V70 II se dá sklo vyměnit do desítky. Někde tady byla i nabídka myslím za šest.
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

GDPR_user

#28 Brusná leštěnka na skla

Příspěvek od GDPR_user »

Miki píše:Hmm, já tedy nevím, ale pokud bych měnil celý přední okno, tak by muselo být hodně porušený, třeba nějaký dolíky po kamínkách, prasklinky apod., ale pokud tam je pouze odřenina od toho, že někomu spadla gumička ze stěrače a on s tím truhlík párkrát setřel okno asi bych se taky pokusil nechat to někým kdo to umí rozleštit, přeci jen přední okno a jeho výměna není úplně levná věc ( samozřejmě o nějakém pojistném podvodu se nehodlám bavit ). Ale znáte to, každému co jeho jest.
Jaký pojistný podvod??Dneska ti téměř každá pojišťovna nabídne připojištění čelního skla.

ksw
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 917
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Olomouc city a okolí
Vůz: R design 2018 V60 D4
Bydliště: Olomouc city a okolí

#29 Brusná leštěnka na skla

Příspěvek od ksw »

tuto informaci mám od pojišťovny od firmy, se kterou mají smluvní dohodu na výměnu autoskel.
dokonce přijedou domů práci provést do garáže, pokud jsou k tomu doma podmínky.
Název firmy jsem zapomněl . ale jde o prachy tak se znova poptám příležitostně a dám vědět.
to mám tak rád , když se mne snaží někdo natáhnout na suchým rohlíku.tehdy jakési kecy
o pokoveném a jinak vylepšeném skle , nikdy jsem zde nešel do hloubky , na cromě jsem právě musel měnit kdysi přední, také již neměli originál, co tam byl s tím horním zatmavením a 10 papíru jen tak fuč. za základní sklo.
_________________
bylo-nebylo: skoda, Trabant, Dacia 1300, Lada 1300, Fiat Croma turbo i.e., Lancia k 2.0t 162 kw, Ford, CLK,
je LR Evoque, sen a představu dalšího vozu mám, ale garáž je malá :(
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co opravit???“