PROSÍM SMAZAT

všeobecné dotazy na domácí opravy...
Pravidla fóra
Vážení uživatelé tato sekce je určena pouze pro dotazy všeobecné, které nejdou zařadit k příslušnému typu auta.
Například: Jak nalakovat plecháče a podobně. Ostatní pište podle typových řad tam kam patří.
  • Autor
  • Zpráva
Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#1 PROSÍM SMAZAT

Příspěvek od Daniel Kout »

Už se to opakovaně řešilo, přesto prosím o následující:

Mám motor TDI s nízkými tlaky, do 2 tisíc moc nejede, pak dotlačí turbo a auto jede. Motor je čerstvě po rozvodech a oleji (tuším Mobil 10/W40). Mám myslím solidní nabídku na rozborku a případné překroužkování. Je to ale o času a už i o financích (dělat z vraku hezké auto dost stojí).

Tak se chci zeptat, zda máte někdo praktické a dlouhodobé zkušenosti (nejlépe na vlastním autě) s nějakým tím zázrakem do oleje, který by mohl alespoň trochu zlepšit stav motoru. Ani náhodou nechci nadnášet téma pro věděckou disputaci zda ano a nebo ne. Zajímá mě praktická zkušenost např. po 30, 50, 80 tisících - zda došlo ke zlepšení, nědošlo ke zničení již načatého motoru atd. - vždyť víte co bych chtěl slyšet.

Dan
Naposledy upravil(a) Daniel Kout dne 21 lis 2009 10:12, celkem upraveno 1 x.
_________________
S90 B5

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 276
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Kostelec

#2 Zázračné přísady do oleje pro TDI

Příspěvek od deanoli »

Kdysi jsem se nechal zlákat a koupil si tuhle "generálku u šraněk" (SLICK se to tuším jmenovalo).
Měl jsem tenkrát žigulíka (VAZ 2105) a po aplikaci najezdil cca 10-15tisíc km. Nic se však nezměnilo - ani tlaky, ani spotřeba ani výkon, prostě nic.
Je docela možné, že i tenhle sajrajt prošel nějakým vývojem ale mě do auta to nesmí.
_________________
měl jsem: 740 2,4D
nyní: 940 2,0T bílá, V40 1.6 violet
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jak co opravit???“