Pár drobností k 940

Všechno o sedmách a devítkách!
  • Autor
  • Zpráva
kubavlc
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 237
Registrován: 16 roků 1 měsíc
Bydliště: praha/kladno/kdyně

#1 Pár drobností k 940

Příspěvek od kubavlc »

Ahoj, tak po najezdu cca 15k km mam par drobnosti, ktere potrebuju vyresit, treba mi pomuzete, treba se jedna o zname priznaky:

1)pri ostrejsim prujezdu levotocivou zatackou pod plynem neco rachoti od predni napravy, puvodne jsem si myslel, ze je to zezadu, ale neni.Zrejme to bude nejaky cep na predni naprave?Neni to nepodobne tomu, kdyz u predohrabu rachoti poloosa pri plnem rejdu.

2)odzadu neco strasne vrze.je to jakoby guma/guma nebo guma/kov.pokud zabrzdim a stojim na krizovatce, staci minimalni pohyb dopredu aby se to rozvrzalo.pri prejezdu nerovnosti to nedela.

3) rucicka turba nejde dal nez do max. poloviny praveho pole, pri plnem plynu, nebo kickdownu.je to normal?


jinak jsem s autem velice spokojenej, jediny co mi trochu chybi je tempomat, ale da se to prezit.
_________________
Volvo 940 B230FT manual M90 r.v. 1990 ve stavbě
Volvo 740 B230F manual r.v. 1988 "Nilsson hearse"
Volvo 740 B230FT automat r.v. 1989
Volvo 850 turbo 1995 automat r.v. 1995
Volvo C303 TGB111C r.v. 1976
LR Discovery 300TDI r.v. 1996

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2597
Registrován: 17 roků 1 měsíc
Vůz: V960, B6304F, 1992
Bydliště: Piešťany/Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Pár drobností k 940

Příspěvek od Sergej »

kubavlc píše:Ahoj, tak po najezdu cca 15k km mam par drobnosti, ktere potrebuju vyresit, treba mi pomuzete, treba se jedna o zname priznaky:

1)pri ostrejsim prujezdu levotocivou zatackou pod plynem neco rachoti od predni napravy, puvodne jsem si myslel, ze je to zezadu, ale neni.Zrejme to bude nejaky cep na predni naprave?Neni to nepodobne tomu, kdyz u predohrabu rachoti poloosa pri plnem rejdu.
Moze to byt cap, vybite silentbloky ale aj nedotiahnute koleso, brzda ci lozisko.

2)odzadu neco strasne vrze.je to jakoby guma/guma nebo guma/kov.pokud zabrzdim a stojim na krizovatce, staci minimalni pohyb dopredu aby se to rozvrzalo.pri prejezdu nerovnosti to nedela.
Skontroluj ulozenie plavajuceho strmena brzdy, inak obligatne nejake silentbloky. Vela tam toho nie je.

3) rucicka turba nejde dal nez do max. poloviny praveho pole, pri plnem plynu, nebo kickdownu.je to normal?
Ano


jinak jsem s autem velice spokojenej, jediny co mi trochu chybi je tempomat, ale da se to prezit.
_________________
Je:V960TURBOB204FT1991V960GLEB6304F1992
Bolo:V940SEB200FT1992V760GLED24T1985
Oprava pristrojoviek 2xx/7xx/9xx
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „700 / 900“