kupil som 760 kombi

Všechno o sedmách a devítkách!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 80
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Považská Bystrica
Vůz: 765.854.V70IID5
Bydliště: Považská Bystrica

#1 kupil som 760 kombi

Příspěvek od volvo740 »

nazdar volvaci

tak som si kupil dalsie volvo do zbierky, je to 760GLE z motorom D24TIC, rocnik 87. motor ide super a ma dobry zatah. Auto ma par vecsich nedostatkov ako su uplne KO predne tlmice, vyfuk. niekde sa najdu mensie skrabance alebo odlupnuty lak. Interier je dost v zlom stave, popraskana pristrojovka, stropny tapec odlepeny, kozenne sedacky vyzeraju katastrofalne.

takze mam par dotazov ako co urobit, pripadne ak sa to uz preberalo na fore hodte mi sem najeky link.

ako prilepit tapec stropu?
ako opravit aby elektricka sedacka isla naklapat? (funguje totiz iba jeden motorcek a naklana iba jednu stranu).

pripadne ak by niekto mal komplet sedacky ktore pasuju do 760 kombi (kompletne alebo iba predne) nemusia byt kozenne, hocijake len aby neboli potrhane.

este zhanam prave zadne svetlo.
_________________
VOLVO 765 GLE, D24TIC
VOLVO 854 GLE, B5252S

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2598
Registrován: 17 roků 1 měsíc
Vůz: V960, B6304F, 1992
Bydliště: Piešťany/Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 kupil som 760 kombi

Příspěvek od Sergej »

volvo740 píše:nazdar volvaci

tak som si kupil dalsie volvo do zbierky, je to 760GLE z motorom D24TIC, rocnik 87. motor ide super a ma dobry zatah. Auto ma par vecsich nedostatkov ako su uplne KO predne tlmice, vyfuk. niekde sa najdu mensie skrabance alebo odlupnuty lak. Interier je dost v zlom stave, popraskana pristrojovka, stropny tapec odlepeny, kozenne sedacky vyzeraju katastrofalne.

takze mam par dotazov ako co urobit, pripadne ak sa to uz preberalo na fore hodte mi sem najeky link.

ako prilepit tapec stropu?
Pokial nezozenies novy, tak stary vytiahnes von, postup je na fore, takze v kratkosti: vsetko oblozenie stlpikov von. Musite byt dvaja, alebo aj traja, aby sa tapec nepolamal. Potom niecim oskrabes stary zvetrany molitan a bud zanesies calunikovi, alebo kupis velku plechovku Chemoprenu extra, nejaku peknu latku a pustis sa do toho sam.
ako opravit aby elektricka sedacka isla naklapat? (funguje totiz iba jeden motorcek a naklana iba jednu stranu).
Motorcek je tam iba jeden, druha strana je pohanana bowdenom. najdi si v Haynesovi nakres a schemu, pripadne ti mozem poslat.

pripadne ak by niekto mal komplet sedacky ktore pasuju do 760 kombi (kompletne alebo iba predne) nemusia byt kozenne, hocijake len aby neboli potrhane. Skus sa obratit na Martinopela

este zhanam prave zadne svetlo.
Inak gratulujem a nahod foto, pripadne, ked pojdes cez PN sa ukaz, spravime minizraz.
_________________
Je:V960TURBOB204FT1991V960GLEB6304F1992
Bolo:V940SEB200FT1992V760GLED24T1985
Oprava pristrojoviek 2xx/7xx/9xx

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 80
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Považská Bystrica
Vůz: 765.854.V70IID5
Bydliště: Považská Bystrica

#3 kupil som 760 kombi

Příspěvek od volvo740 »

dik moc za odpoved, tu sedacku skusim rozobrat a pozret na to. ta koza je total rozflakana a este je na tom to tielko, nechcem ani vediet co je pod tym. coskoro nafotim a hodim to sem. mohol by si mi prosim ta poslat ten haynes ? nemozem ho nikde najst.
_________________
VOLVO 765 GLE, D24TIC
VOLVO 854 GLE, B5252S

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2598
Registrován: 17 roků 1 měsíc
Vůz: V960, B6304F, 1992
Bydliště: Piešťany/Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 kupil som 760 kombi

Příspěvek od Sergej »

volvo740 píše:dik moc za odpoved, tu sedacku skusim rozobrat a pozret na to. ta koza je total rozflakana a este je na tom to tielko, nechcem ani vediet co je pod tym. coskoro nafotim a hodim to sem. mohol by si mi prosim ta poslat ten haynes ? nemozem ho nikde najst.
Haynes je vydavatelstvo co vydava servisne manualy pre samo-domo opravarov. Nieco na sposob : Jak na to ? alebo ako sa ta seria vola. Najlepsie je kupit "jazdenu" knihu z USA alebo GB. Stoji tam par USD. Este je vyborny Chilton's service manual. Tie mam dva, takze v pripade zaujmu by sme sa dohosli. Posli mail, poslem ti schemu tych sedaciek. Haynesa mam aj kdesi na CD, ale to je nanic, nehovoriac o tom ze neviem kde sa nachadza :D .
_________________
Je:V960TURBOB204FT1991V960GLEB6304F1992
Bolo:V940SEB200FT1992V760GLED24T1985
Oprava pristrojoviek 2xx/7xx/9xx

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 80
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Považská Bystrica
Vůz: 765.854.V70IID5
Bydliště: Považská Bystrica

#5 kupil som 760 kombi

Příspěvek od volvo740 »

posli to na moonfog@inmail.sk

haynesa mam na 850ku ale na 760 nemozem najst skoro nic. bol som rad ked som nasiel uzivatelsky manual aby som zistil ako vlastne funguje kurenie :D

inac musim napustit klimu a nahodit remen, dufam ze nebude ziadny unik a bude chladit
_________________
VOLVO 765 GLE, D24TIC
VOLVO 854 GLE, B5252S
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „700 / 900“