Svijanský sraz - Krkonoše

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#1 Svijanský sraz - Krkonoše

Příspěvek od neuman zdenek »

Dovolte abych Vás pozval na další Svijanský sraz,který se pro velkou spokojenost po loňské zkušenosti bude konat v Krkonoších na http://www.kobr.cz/ ve dnech pá 16.11 - ne 18.11 2012.Program:pátek, příjezd už od dopoledne a podrobné seznámení návštěvníků srazu :beer: ,sobota: probuzení a seznámení se s učastníky srazu :%) a pravděpodobný výlet a prohlídku Jánských Lázní ,kabinovou lanovkou na Černou Horu ,potom pěší tůra po hřebenech Krkonoš zpět na základnu přes občerstvovací stanice ,večer tradičně :D , nedělní strastiplné loučení a odjezd k domovům :%).Domácí strava zajištěna od pani Kobrové :good: na celý víkend.Protože je chata limitována počtem ubytovaných a je skoro již obsazena od loňského srazu s vijímkou pánského pokoje pro pět
Ubytování:
1 x 2lůžka J.Třeček + 1
1 x 3lůžka Katty + Mates + Lucka
1 x 3lůžka Honza + 1
1 x 4lůžka
1 x 4lůžka Davidián + 1 , Čeho + 1
1 x 4lůžka Švícko + 3
1 x 5lůžko Yoby,Van Tomas, Milan, vityjan , Klárka

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#2 Svijanský sraz

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Prosím po loňské zkušenosti žádnou chatu nepřiobjednávat. Doobsadit pouze Penzion Kobr. Loni byly dle předběžného zájmu chaty 3, pak s bídou obsazena 1. Prosím dopsat Milana Kubíčka.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#3 Svijanský sraz

Příspěvek od neuman zdenek »

Jana N.-Blondýna píše:Prosím po loňské zkušenosti žádnou chatu nepřiobjednávat. Doobsadit pouze Penzion Kobr. Loni byly dle předběžného zájmu chaty 3, pak s bídou obsazena 1. Prosím dopsat Milana Kubíčka.
To je pravda, předsedo :angel:upraveno

vityjan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 882
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Buštěhrad
Vůz: 945 D24TIC 94

#4 Svijanský sraz

Příspěvek od vityjan »

Ja bych se s Klarkou přidal, ale panskej pokoj by uz nebyl panskej. :crazy:

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#5 Svijanský sraz

Příspěvek od neuman zdenek »

vityjan píše:Ja bych se s Klarkou přidal, ale panskej pokoj by uz nebyl panskej. :crazy:
pokud to Klárce nebude vadit?tak není asi problém

vityjan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 882
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Buštěhrad
Vůz: 945 D24TIC 94

#6 Svijanský sraz

Příspěvek od vityjan »

Prej 4 chlapy pro sebe jeste nemela :lol: takže to zvládne :twisted:

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#7 Svijanský sraz

Příspěvek od neuman zdenek »

vityjan píše:Prej 4 chlapy pro sebe jeste nemela :lol: takže to zvládne :twisted:
no to jsem zvědav? :lol: :lol: a je mě jí líto :D

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#8 Svijanský sraz

Příspěvek od neuman zdenek »

Obsazeno :twisted: :D

pekelnik
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1488
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo 264 a S80
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#9 Svijanský sraz

Příspěvek od pekelnik »

a pokud bude chtí přijet někdo další, tak je možnost jaká? stan a spaní v autě předem vylučuji

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#10 Svijanský sraz

Příspěvek od neuman zdenek »

pekelnik píše:a pokud bude chtí přijet někdo další, tak je možnost jaká? stan a spaní v autě předem vylučuji
Jo,možnost tu byla v loni tak jsem zamluvil dvě chaty,a dopadlo to jak to dopadlo ,ze 45ti lidí přijelo 23 :evil:. A jelikož jsem se opět setkal s lidmi na které prostě není spoleh a udělal jsem ze sebe zase vola, tak jsme to letos zredukovali na jednu chatu a je klííd.Jedou lidi o kterých vím že přijedou a mají zájem i když jim potečou nudle od nosu a nebudou mě týden před srazem odřikávat účast a vymlouvat se že náhle musejí do práce a podobné žvasty,lidé kteří prostě nemají problem a třeba si vzít i dovolenou atd.,tak jsme to udělali jednoduše.Už mě neba stále někomu něco vysvětlovat a za druhé si nechat nadávat od majitele chaty že jsem mu pokazil kšeft, protože mohl mít jiný a jistý.Tak asi takto Karliku.Ono tady jak je známo něco naplánuješ a je obrovský zájem,každý pojede ale, potom skutek utek a ty se starej,ruš,telefonuj a vymlouvej se, nechat si kálet na hlavu,už prostě ne-e.

Ondra.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4737
Registrován: 19 roků 6 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

#11 Svijanský sraz

Příspěvek od Ondra. »

záloha je řešení.... Neříkám teď od stolu že bych na 100% přijel ale prezentovat tu sraz kde jsou volný dvě místa může pár lidí který ty akce měli rádi možná rozlobit. :(

ERVÍN BARTŮNĚK
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 324
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Bydliště: PLZEŇ

#12 Svijanský sraz

Příspěvek od ERVÍN BARTŮNĚK »

To je škoda, že už není místo, teď jsem přijel z práce a připojil se, ale chápu. Jak píše Ondra tak záloha třeba 70% by to možná spravila, ale to je tak pro příště.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#13 Svijanský sraz

Příspěvek od neuman zdenek »

Ondra. píše:záloha je řešení.... Neříkám teď od stolu že bych na 100% přijel ale prezentovat tu sraz kde jsou volný dvě místa může pár lidí který ty akce měli rádi možná rozlobit. :(
To je pravda Ondro ,dávat sem obsazený sraz je trochu hloupost ale musím, třeba se někdo ujme jiné chaty a postará se o vše,(budem jedině rádi) pokud bude zájem a asi je ,ale to si někdo musí vzít na povel jiný,nemohu být zodpovědný za činost v chatě a s tím spojené věci ve které nebudu a bude třeba ještě vzdálená,bohužel každá chata má nějakou kapacitu na ubytování ,stravu a možná i na parkování ,chat v Krkonoších je dost,a záloha? ,mám s ní ale špatnou zkušenost,raději jsem pro lidi na které se mohu spolehnout a věřím jim,setkal jsem se již několikrát že jsem ji vracel abych tady nečetl potom že jsem někoho okrad,to mě za to nestojí,je třeba si příště pořádně promyslet jestli vlastně pojedu a nebo nepojedu a jestli mě náhodou něco nehrozí ze strany třeba zaměstnavatele atd.,každý musí vědět jaké má možnosti a povinosti ,to že je to takto nastavený,jak si to lidi udělaj tak to maj a mě to tak vyhovuje.Dál se k tomu nebudu vyjadřovat. :angel: :)

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#14 Svijanský sraz

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Jinak ty lidi v seznamu si dělali rezervaci už loni, protože byli akcí nadšeni stejně jako my.
Je to něco podobného jako výlet erťákem, který loni pořádala Praha a letos má v úmyslu Brno. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Pokud budou místa obsazená, pak Vám taky nikdo nepřipojí vozejček.
No a zálohy? To je samostaný příběh a povedená taškařice. Při frekvenci námi pořádaných srazů je Neumanovic účtě pohyb větší než na nějakém firemním. Pak přijde jeden, dva, a další, že chtěj jenom snídani, jinej zase večeři, další jenom libový... A ty kombinuj, vypočítavej zálohy, sleduj pohyb na svém osobním účtu..., a pak se zblázni. Ale, jak praví Zdenda, je možnost, když se toho ujme nějaký koordinátor zajistit si chatu v dosahu cca 300 m a pak společně strávit příjemný víkend plný zážitků. :)

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#15 Svijanský sraz

Příspěvek od Švéd »

Jano a Zdenku, osobně obdivuji vaše úsilí při přípravě srazů, je to jistě velká odpovědnostt i hoňka, nicméně jak se říká člověk se asi nikomu nezavděčí. Je to škoda, protože třeba na Trusalovou hodně rád vzpomínám... :) .

Užijte si to!

D.

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1158
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#16 Svijanský sraz

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Díky za pochvalu. A mimochodem kde jsi byl teď, když byl sraz v Kletečné? Moc jsme si to z většiny užili! Škoda! Tak jindy! :)

Jiri.T
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 910
Registrován: 18 roků 2 měsíce
Bydliště: Žďár nad Sázavou

#17 Svijanský sraz

Příspěvek od Jiri.T »

Už se těším :beer: letos jsme těch srazů nepojezdili :cry:

Švéd
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha, Frymburk
Vůz: S70 5254, Silver

#18 Svijanský sraz

Příspěvek od Švéd »

Jana N.-Blondýna píše:Díky za pochvalu. A mimochodem kde jsi byl teď, když byl sraz v Kletečné? Moc jsme si to z většiny užili! Škoda! Tak jindy! :)
Když nevím, tak raději neslibuji, samozřejmě, že až bude chvilka, tak se určitě někde vokážu. Užijte si Krkonoše!

D.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#19 Svijanský sraz - Krkonoše

Příspěvek od neuman zdenek »

neuman zdenek píše:Dovolte abych Vás pozval na další Svijanský sraz,který se pro velkou spokojenost po loňské zkušenosti bude konat v Krkonoších na http://www.kobr.cz/ ve dnech pá 16.11 - ne 18.11 2012.Program:pátek, příjezd už od dopoledne a podrobné seznámení návštěvníků srazu :beer: ,sobota: probuzení a seznámení se s učastníky srazu :%) a pravděpodobný výlet a prohlídku Jánských Lázní ,kabinovou lanovkou na Černou Horu ,potom pěší tůra po hřebenech Krkonoš zpět na základnu přes občerstvovací stanice ,večer tradičně :D , nedělní strastiplné loučení a odjezd k domovům :%).Domácí strava zajištěna od pani Kobrové :good: na celý víkend.Protože je chata limitována počtem ubytovaných a je skoro již obsazena od loňského srazu s vijímkou pánského pokoje pro pět
Ubytování:
1 x 2lůžka J.Třeček + 1
1 x 3lůžka Katty + Mates + Lucka
1 x 3lůžka Honza + 1
1 x 4lůžka
1 x 4lůžka Davidián + 1 , Čeho + 1
1 x 4lůžka Švícko + 3
1 x 5lůžko Yoby,Van Tomas, Milan, vityjan , Klárka
Tak bohužel musím zrušit naší účast,je volný jeden čtyřlůžkáč,poprosil jsem Honzu aby dál organizoval tento sraz

vityjan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 882
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Buštěhrad
Vůz: 945 D24TIC 94

#20 Svijanský sraz - Krkonoše

Příspěvek od vityjan »

To je velká škoda. Když nebude zájemce o celý pokoj, tak se s pani přesuneme :twisted:

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3674
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#21 Svijanský sraz - Krkonoše

Příspěvek od yoby »

neuman zdenek píše: Tak bohužel musím zrušit naší účast,je volný jeden čtyřlůžkáč,poprosil jsem Honzu aby dál organizoval tento sraz
Škoda Zdendo

Davidian
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 464
Registrován: 14 roků 1 měsíc
Bydliště: Ostrava, Gen. Janouška
Vůz: Volvo V70, S80

#22 Svijanský sraz - Krkonoše

Příspěvek od Davidian »

Nedělej caviky Zdendo :cry:

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená
It’s my birthday

#23 Svijanský sraz - Krkonoše

Příspěvek od Honza »

Právě jsem mluvil s Petrem. tak je na nás připravenej a přiopraví někaj program na sobotu.
Předběžně je domluveno několik variant:
Jánské lázně procházka eventuelně lanovkou na Černou horu, pak buť pěšky po kopcích domu nebo lanovkou zpět.
Nebo koupání v polsku.
Popřípadě jen procházka do Pece a zpět.
Vše záleží jen na počasí a na tom jak přijedete vybavený. Upřesnění v pátek večer při večeři a po ní.
Kdo přijede poslední? Aby jsme věděli jak s večeří.

vityjan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 882
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Buštěhrad
Vůz: 945 D24TIC 94

#24 Svijanský sraz - Krkonoše

Příspěvek od vityjan »

No chystáme se dorazit kolem čtvrté, uvidíme jak bude vypadat situace na cestách. Mimochodem, jak je to s parkováním? Vejdeme se všichni ? :twisted:

Davidian
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 464
Registrován: 14 roků 1 měsíc
Bydliště: Ostrava, Gen. Janouška
Vůz: Volvo V70, S80

#25 Svijanský sraz - Krkonoše

Příspěvek od Davidian »

vityjan píše:No chystáme se dorazit kolem čtvrté, uvidíme jak bude vypadat situace na cestách. Mimochodem, jak je to s parkováním? Vejdeme se všichni ? :twisted:
Kdo dřív přijede, ten dřív parkuje :ROFL:
Zamčeno
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“