Zlínský mini srázek

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2427
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#1 Zlínský mini srázek

Příspěvek od jarek.krizan »

Pro ty kdo nemají nic proti létání všeho druhu ....
Nejde mi stáhnout plakát, tak jen stručně.
Valašský aviatický den pro příznivce letectví a motosportů dne 5.8.2011 od 14 hodin na letišti Bílá Hlína ve Slušovicích.
Program: Modely letadel / Výstava rallye vozů / Letecké ukázky s překvapením / Seskoky parašutistů / Křtiny nového letadla ( kmotrou bude Helena Zeťová ) / Atrakce pro děti / Táborák s opékáním buřtů / Večerní vystoupení rockových legend / Ohňostroj
Občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné, v jakékoli výši :D .
Akce je soukromá, jen pro omezený počet osob, proto se případní zájemci hlaste předem.
Samozřejmě záleží také hodně od počasí.

duri

#2 Zlínský mini srázek

Příspěvek od duri »

No, ňák nechápu, že je to soukromá akce, přičemž bych tam třeba mohl i já a platí se vstupné, leč dobrovolné. Rockové legendy bych si poslechl rád. Létání se mi taky líbí. Rád bych balón horkovzdušný! Táborák se špekáčkem se mi nikdy neomrzí, jenže ta "soukromost" mě odrazuje. Abych nestál za plotem jak chudý příbuzný...

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2427
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#3 Zlínský mini srázek

Příspěvek od jarek.krizan »

Prostě je tam omezená kapacita pro lidi, jak s občerstvením, tak s prostorem na parkování. Organizátor má jen strach, že když tam bude hodně lidí, tak se na všechny nedostane a lidi si budou stěžovat. Dělají to z vlastních prostředků a dojezdné se nevybírá a je jen dobrovolné vstupné.
Jinak řečeno kolektiv lidí z letiště si zorganizoval akci a lidi co se kolem toho motají si mohou přivézt známé a kamarády.

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2427
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#4 Zlínský mini srázek

Příspěvek od jarek.krizan »

Škoda, že nebyl zájem. Bylo k vidění kde co, od malých kluzáků a plachťáků, byly k vidění také Samby, Skauti. Také nějaký ten vrtulník, seskoky parašutistů a dokonce i malá proudová letadla. Také jsme tu viděli leteckou akrobacii v provedení volného stylu, mistra republiky.

libre
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 426
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Bydliště: Zlín
Vůz: V40, 2.0i B4204S2, r.v.99, manuál
Bydliště: Zlín

#5 Zlínský mini srázek

Příspěvek od libre »

Kdyby to bylo o víkendu, určitě bych dorazil. Ale v pátek ... :(
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“