"S60" Minisraz 9.7.2008

Jak bylo...
  • Autor
  • Zpráva
Admit
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 34
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha 4

#276 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od Admit »

...
Přílohy
Admit opravdu není chlap.JPG
Admit opravdu není chlap.JPG (50.83 KiB) Zobrazeno 1429 x
Družba.JPG
Družba.JPG (47.55 KiB) Zobrazeno 1429 x
První utíkající.JPG
První utíkající.JPG (56.43 KiB) Zobrazeno 1432 x
Neskočil.JPG
Neskočil.JPG (36.13 KiB) Zobrazeno 1432 x
gRRRil bez eRRRRRkových koleček.JPG
gRRRil bez eRRRRRkových koleček.JPG (61.16 KiB) Zobrazeno 1431 x
DSC_0102.JPG
DSC_0102.JPG (36.15 KiB) Zobrazeno 1431 x
DSC_0099.JPG
DSC_0099.JPG (35.76 KiB) Zobrazeno 1431 x
DSC_0094.JPG
DSC_0094.JPG (46.99 KiB) Zobrazeno 1433 x
DSC_0089.JPG
DSC_0089.JPG (38.58 KiB) Zobrazeno 1431 x

Admit
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 34
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha 4

#277 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od Admit »

A koukám, že chybí společná. Až dorazim domu, tak se po ní podívám a napravim... když už jsme využívali takový super stativ...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 120
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#278 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od al-pacino »

Admit píše:A koukám, že chybí společná. Až dorazim domu, tak se po ní podívám a napravim... když už jsme využívali takový super stativ...
v tom stativu stále čekají dva páry pseudo spzetek-"ELEANOAR" a "ČÍČA"...asi sem budu muset dát nějaký neodolatelný foto,aby už to zdobilo auto k tomu určený,ne jenom moje plato u zadního okna :D

Offline
Příspěvků ve vlákně: 50
Příspěvky: 103
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: roudnice nad labem

#279 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od káča36 »

fotky sou skvělý!

Admit
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 34
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha 4

#280 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od Admit »

al-pacino píše:
Admit píše:A koukám, že chybí společná. Až dorazim domu, tak se po ní podívám a napravim... když už jsme využívali takový super stativ...
v tom stativu stále čekají dva páry pseudo spzetek-"ELEANOAR" a "ČÍČA"...asi sem budu muset dát nějaký neodolatelný foto,aby už to zdobilo auto k tomu určený,ne jenom moje plato u zadního okna :D
ELEANOAR nebo ELEANOR? :shock:
Tohle řeší Grizzly. Během 14 dnů by se měl nakýblovat do Práglu, teď je na školení v Jičíně. Tak netušim.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 120
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#281 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od al-pacino »

Admit píše:
al-pacino píše: v tom stativu stále čekají dva páry pseudo spzetek-"ELEANOAR" a "ČÍČA"...asi sem budu muset dát nějaký neodolatelný foto,aby už to zdobilo auto k tomu určený,ne jenom moje plato u zadního okna :D
ELEANOAR nebo ELEANOR? :shock:
Tohle řeší Grizzly. Během 14 dnů by se měl nakýblovat do Práglu, teď je na školení v Jičíně. Tak netušim.
Eleanor-to byl jenom překlep...

Admit
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 34
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha 4

#282 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od Admit »

al-pacino píše:
Admit píše:
ELEANOAR nebo ELEANOR? :shock:
Tohle řeší Grizzly. Během 14 dnů by se měl nakýblovat do Práglu, teď je na školení v Jičíně. Tak netušim.
Eleanor-to byl jenom překlep...
už jsem se lekla, že budu přejmenovávat :D děkuji

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 120
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#283 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od al-pacino »

tak mi ukradly drobečka,každej asi víte,jak vypadal,sem nasr.nej,PČR a ani MP nic neodtahly,o ničem nevěděj,nic neřešej,prej si mam za hodinu zavolat a uvidí se co se dá dělat...když ho někdo někde uvidíte,prosím vás,dejte mi vědět,škodný nebudete,díky všem... :twisted: :!:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 212
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Roudnice n/L

#284 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od Erik850 »

al-pacino píše:tak mi ukradly drobečka,každej asi víte,jak vypadal,sem nasr.nej,PČR a ani MP nic neodtahly,o ničem nevěděj,nic neřešej,prej si mam za hodinu zavolat a uvidí se co se dá dělat...když ho někdo někde uvidíte,prosím vás,dejte mi vědět,škodný nebudete,díky všem... :twisted: :!:
to si děláš srandu :!: :?: :!: :?: :!: :?: pazoury usekat a středověk na ně.. :evil: :evil: :evil: a kdy a kde? :ryma:

honza_S60
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 34
Příspěvky: 192
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Vůz: Volvo S60 2,4i (2002)
Bydliště: Praha 4

#285 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od honza_S60 »

al-pacino píše:tak mi ukradly drobečka,každej asi víte,jak vypadal,sem nasr.nej,PČR a ani MP nic neodtahly,o ničem nevěděj,nic neřešej,prej si mam za hodinu zavolat a uvidí se co se dá dělat...když ho někdo někde uvidíte,prosím vás,dejte mi vědět,škodný nebudete,díky všem... :twisted: :!:
A nepůjčil si ho spolubydlič? Myslel jsem, že se nekradou... :(

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 120
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#286 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od al-pacino »

honza_S60 píše:
al-pacino píše:tak mi ukradly drobečka,každej asi víte,jak vypadal,sem nasr.nej,PČR a ani MP nic neodtahly,o ničem nevěděj,nic neřešej,prej si mam za hodinu zavolat a uvidí se co se dá dělat...když ho někdo někde uvidíte,prosím vás,dejte mi vědět,škodný nebudete,díky všem... :twisted: :!:
A nepůjčil si ho spolubydlič? Myslel jsem, že se nekradou... :(
klíče od něj mám v druhym autě,se kterym jsem v prácy...takže nepučil

Admit
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 34
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha 4

#287 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od Admit »

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
teď za bílýho dne? volvo??? to se krade?????
nezaparkoval jsi někde jinde? :oops: (možná blbost, ale taky možnost. známej takhle několikrát volal cajty)

láďa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 49
Příspěvky: 470
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha

#288 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od láďa »

To je škandál :ryma: tak to upřímnou....A zbyl ti ten čep s V40 :?:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 120
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#289 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od al-pacino »

Admit píše::?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
teď za bílýho dne? volvo??? to se krade?????
nezaparkoval jsi někde jinde? :oops: (možná blbost, ale taky možnost. známej takhle několikrát volal cajty)
zaparkoval jsem před barákem v Husický na Žižkově,ráno v pul osmý jsem si tam bral prádlo do práce...přes oběd jsem tam letěl,že se stavim na starym bytě pro poštu a auto už tam nebylo,...právě jsem volal znova policajtům,je vyhlášený pátrání,teť už musim jenom čekat...já mam vztek...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 120
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#290 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od al-pacino »

láďa píše:To je škandál :ryma: tak to upřímnou....A zbyl ti ten čep s V40 :?:
napRRovokuj,ne teť... :?

Offline
Příspěvků ve vlákně: 50
Příspěvky: 103
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: roudnice nad labem

#291 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od káča36 »

al-pacino píše:tak mi ukradly drobečka,každej asi víte,jak vypadal,sem nasr.nej,PČR a ani MP nic neodtahly,o ničem nevěděj,nic neřešej,prej si mam za hodinu zavolat a uvidí se co se dá dělat...když ho někdo někde uvidíte,prosím vás,dejte mi vědět,škodný nebudete,díky všem... :twisted: :!:
:ryma: :ryma: :ryma: to mi je fakt líto :-(

Admit
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 34
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha 4

#292 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od Admit »

al-pacino píše:
Admit píše::?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
teď za bílýho dne? volvo??? to se krade?????
nezaparkoval jsi někde jinde? :oops: (možná blbost, ale taky možnost. známej takhle několikrát volal cajty)
zaparkoval jsem před barákem v Husický na Žižkově,ráno v pul osmý jsem si tam bral prádlo do práce...přes oběd jsem tam letěl,že se stavim na starym bytě pro poštu a auto už tam nebylo,...právě jsem volal znova policajtům,je vyhlášený pátrání,teť už musim jenom čekat...já mam vztek...
nemohli ho odtáhnout s tím, že seňora datlující numera do systému si šla na oběd a jim to tím pádem nevyjelo? Na žižkově už jsou prý parkovací zóny. Ale nic. Jsou to jen moje fantas-magorický myšlenkový pochody. Doufám, že se to nějak normálně (pokud možno) vyřeší a drobeček se někde zjeví

láďa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 49
Příspěvky: 470
Registrován: 16 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha

#293 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od láďa »

al-pacino píše:
láďa píše:To je škandál :ryma: tak to upřímnou....A zbyl ti ten čep s V40 :?:
napRRovokuj,ne teť... :?
PRRomiň :oops:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 120
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#294 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od al-pacino »

Admit píše:
al-pacino píše: zaparkoval jsem před barákem v Husický na Žižkově,ráno v pul osmý jsem si tam bral prádlo do práce...přes oběd jsem tam letěl,že se stavim na starym bytě pro poštu a auto už tam nebylo,...právě jsem volal znova policajtům,je vyhlášený pátrání,teť už musim jenom čekat...já mam vztek...
nemohli ho odtáhnout s tím, že seňora datlující numera do systému si šla na oběd a jim to tím pádem nevyjelo? Na žižkově už jsou prý parkovací zóny. Ale nic. Jsou to jen moje fantas-magorický myšlenkový pochody. Doufám, že se to nějak normálně (pokud možno) vyřeší a drobeček se někde zjeví
tohle už jsme taky řešil,schodou okolností jsem si odchytil modropruhý prevíty,co dávaly echo odtahovce,v tej ulicy udajně šly,ale nic taovýho tam už nebylo...nemysly si,snažil jsme se udělat maximum co se dalo,... :!: :evil: :neutral:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 212
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Roudnice n/L

#295 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od Erik850 »

Si zas ale řikám, drobeček neni zrovna malej, neni zrovna tuctovej a poznávacích znaků měl taky mraky..snad máš šanci. tohle někdo musel chtít na náhradní díly, takže by se musel dřív nebo pozdějc někde vynořit - aukro, sbazar, atd. třeba jen kola nebo tak něco, takovej drobeček se blbě schovává..no doufám a držim palce, budu proklikávat servery kdy se něco někde objeví.. :ryma: :ryma: :ryma: a budu doufat že má admit pravdu a panička to jen nestihla nadatlovat...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 50
Příspěvky: 103
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: roudnice nad labem

#296 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od káča36 »

Erik850 píše:Si zas ale řikám, drobeček neni zrovna malej, neni zrovna tuctovej a poznávacích znaků měl taky mraky..snad máš šanci. tohle někdo musel chtít na náhradní díly, takže by se musel dřív nebo pozdějc někde vynořit - aukro, sbazar, atd. třeba jen kola nebo tak něco, takovej drobeček se blbě schovává..no doufám a držim palce, budu proklikávat servery kdy se něco někde objeví.. :ryma: :ryma: :ryma: a budu doufat že má admit pravdu a panička to jen nestihla nadatlovat...
náhRRadní díly :?: :!: :?: neřikej takový slova :!: :!: :!:

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 3674
Registrován: 16 roků 11 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#297 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od yoby »

nechceš to radši strčit někam na viditelnější místo na foru s nějakou fotkou, popsaný poznávací znaky a tak? spoustu lidí se po silnici motá a všímaj si

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 120
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#298 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od al-pacino »

yoby píše:nechceš to radši strčit někam na viditelnější místo na foru s nějakou fotkou, popsaný poznávací znaky a tak? spoustu lidí se po silnici motá a všímaj si
tohle mužu až večer,v práci mam omezený možnosti s netem-foto atd,...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 212
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Roudnice n/L

#299 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od Erik850 »

al-pacino píše:
yoby píše:nechceš to radši strčit někam na viditelnější místo na foru s nějakou fotkou, popsaný poznávací znaky a tak? spoustu lidí se po silnici motá a všímaj si
tohle mužu až večer,v práci mam omezený možnosti s netem-foto atd,...
jestli tam něco máš pošli mi to, můžu to tam naházet hned, ale pamatuju si jen že nemáš kliku u spolujezdce, odřený rohy nárazníků a nějakou tu "ďubku" na čelním okně..ať to visí co nejdřív

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 43
Příspěvky: 120
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha

#300 "S60" Minisraz 9.7.2008

Příspěvek od al-pacino »

Díky ti-
je to Model 960 3,0 24v
odřený všechny 4rohy nárazníků,není pravá klika,mírně se ozývá přední náprava na pravý straně,jsou ´tukance na předním okně,
výbava-stěrače světel,kožený interier,kompletně elektronicky ovládané předí sedačky,zámek řadící páky,manualní klimatizace,výškově stavitelný trochu ohmataný volant,vzadu jsou dělený sedačky,má najeto cirka 200500km,alu Mercurius-i rezerva,nebouráno,VINko přiložim večer,nevim co dál,nějak mě nic nenapadá,fotky jsou tady na webu
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlé klubové srazy“