Zdarec,podařilo se mi sehnat celkem zachovalý Canista. Otázka zní: jakej rozměr pneu obout? Teď je to obutý do 225/45,což je moc
a) vysoký
b) široký
V TP mám povolený rozměr 205/45 v kombinaci 7" šířky ráfku. Canista jsou 7,5" tak se bojím aby ty dvěstěpětky nebyly moc úzký na ten ráfek. V šanc se nabízí ještě 215/45,což by asi byla zlatá střední cesta. Co máte obutého vy? Co komfort 205/45 vs. 215/45 (jestli se teda ještě nechá o nějakém mluvit)
To bohužel nemám...zkusím ty 215/45, dle různých kalkulátorů pro rozměry pneumatik by měly odpovídat nejlépe 225/40. No ale vzhledem k tomu že ani jeden rozměr v TP nemám,je to asi fuck.