T6R

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
Ondra.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4725
Registrován: 19 roků 6 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

#26

Příspěvek od Ondra. »

Přinávám se, že v tomto si nevím moc rady
_________________
240 GLT B230F ´89 AT Tourist/diplomatic sales
V70 MY2001 D5252T - Erdogan D5T5 Stage 1
Mitsubishi Outlander, 2,0i FWD, man, 2018
bylo: 240 D24 ´85, 740 D24 ´85 , 4x 940 B230F, B230FK, D24TIC, B200F V70/1 fturbu, 4x 850 různých výbav a motorizací, V70II 2,4i AT, SAAB 9-3 SC
Plastíky kilowattama nenahradíš

Miki
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 249
Registrován: 19 roků 2 měsíce
Bydliště: Hradištko u Nymburka

#27

Příspěvek od Miki »

wickey píše:panove, k cemu zakladat? kdyz uz zalozene davno je... prosim pokracujte. https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?t=6342
Jasný. Souhlas. Diskuze k servise T6R pouze v tomto jediném relevantním vlákně. Díky wickey.
_________________
BMW E39 523i, 2000, manual
bylo Volvo 740GL, B230F,1987, 4q+OD, Belgie, Social Edition
bylo Volvo 740GLE, B230E,1985, 4q+OD, Švédsko, el.okna, centrál

Miki
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 249
Registrován: 19 roků 2 měsíce
Bydliště: Hradištko u Nymburka

#28

Příspěvek od Miki »

Jarda S40 píše:4 Miki - nechal bych to doproběhnout, pak se nabízím, že ty přízpěvky zmoderuji třeba v pátek a výcuc takto vzniklý přesunu do kontaktů, souhlas? Zatím jako bahno vidím opravdu asi ty dva poslední přízpěvky. Jinak právě proto, že jde o T6R a asi i Marru, je potřeba postupovat opatrně, neb je to téma budící nezaslouženě moc emocí. Za cokoliv jiného budeš napaden, že jim nadržuješ a tabuizuješ. Prostě bych to rozsekl jednou pro vždy.
Ale začal jsi to tady připomínkovat ty a navíc je to sekce Ondry, tak s tím dělejte co chcete. :wink:
Jak myslíš, klidně souhlasím, necháme to "doběhnout" do pátku, jestli to má ovšem vůbec šanci, případně o tom můžeme udělat " vnitromoderátorskou debatu" v naší sekci s šéfmoderátorem, nebo to nechat na Ondrovi, nicméně máš pravdu, že musíme postupovat opatrně , ovšem na druhou stranu, pokud já osobně neuslyším ( neuvidím ) konkrétní zkušenost na adresu jakéhokoli servisu ( v tomto případě T6R od luka, případně od black hawka ) , nehodlám si dělat jakýkoli obrázek a podobné narážky, nebo poznámky beru čistě jako provokaci, protože bez konkrétní zkušenosti ( obvinění z nějaké špatné opravy, zacházení, předražení, nebo čehokoli jiného ) se nemůže druhá strana objektivně bránit. Diskutovat se dá jedině věcně, jen tak může být zaručena alespoň nějaká vyváženost.
_________________
BMW E39 523i, 2000, manual
bylo Volvo 740GL, B230F,1987, 4q+OD, Belgie, Social Edition
bylo Volvo 740GLE, B230E,1985, 4q+OD, Švédsko, el.okna, centrál

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#29

Příspěvek od Honza »

Miki píše: Jak myslíš, klidně souhlasím, necháme to "doběhnout" do pátku, jestli to má ovšem vůbec šanci, případně o tom můžeme udělat " vnitromoderátorskou debatu" v naší sekci s šéfmoderátorem, nebo to nechat na Ondrovi, nicméně máš pravdu, že musíme postupovat opatrně , ovšem na druhou stranu, pokud já osobně neuslyším ( neuvidím ) konkrétní zkušenost na adresu jakéhokoli servisu ( v tomto případě T6R od luka, případně od black hawka ) , nehodlám si dělat jakýkoli obrázek a podobné narážky, nebo poznámky beru čistě jako provokaci, protože bez konkrétní zkušenosti ( obvinění z nějaké špatné opravy, zacházení, předražení, nebo čehokoli jiného ) se nemůže druhá strana objektivně bránit. Diskutovat se dá jedině věcně, jen tak může být zaručena alespoň nějaká vyváženost.
Jo necháme to doběhnout a pak to celé přesunu do firem a kontaktů. Nějaký diskutování za plentou mne nebaví a provozovat nebudu. Miki ty máš pořád tendenci něco linkovat, takhle to bude ,sem to pude , nech lidem volnost toho linkování jsme si už užili dost.
Mě by spíš zajímalo proč jsou příspěvky od luka a Bleka posílaný z jedný IP adresy.
Blekovu práci jsem ještě naviděl, jenom něco si o jeho práci přečet tady na foru a moc lichotivý to nebylo.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 4156
Registrován: 18 roků 3 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#30

Příspěvek od dali »

>Miki: mým cílem nebylo Tvoje osočování, ale rada, respektive návrh, jak bych to udělal já. Když topik, kterej tu byl a řada lidí si toho všimlo, bude najednou smazanej, tak lidi napadnou přesně slova tabu a cenzura. Tak jsem to taky myslel, že to budí ten dojem, pochopil jsem, že to myslíš dobře. Taky to nebylo adresováno přímo Tobě, jen jsem to hodil do davu. Jestli si to vzal osobně, tak se omlouvám.
Navíc název a popis sekce zní:
o všem možném:-)
...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

Nechci rejpat, ale tenhle topik zadání splňuje. S Volvem souvisí.
Do referencí by bylo podle mě vhodný odmoderovat závěr kterej vyplyne z tohoto topiku.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 179
Registrován: 19 roků 11 měsíců
Bydliště: Praha východ
Vůz: Volvo S70 B5234T3 1997

#31

Příspěvek od OndraH »

Honza píše: Mě by spíš zajímalo proč jsou příspěvky od luka a Bleka posílaný z jedný IP adresy.
Blekovu práci jsem ještě naviděl, jenom něco si o jeho práci přečet tady na foru a moc lichotivý to nebylo.
To může znamenat spoustu věcí, ale nejspíš jenom to, že mají stejného internetového prowidera.

K Blackově práci by mě zajímalo kde jsi co četl, nějak si nejsem vědom, že by se tady jeho práce někdy probírala.

A jako poslední bych rád podotknul jenom jednu věc. Vždycky se najdou lidi, kteří budou s odvedenou prací nespokojeni a je úplně jedno, jestli to bude v autorizovaném nebo neautorizovaném servisu. Každý by si měl udělat obrázek sám, podle zkušeností ostatních.
_________________
Je:BMW 325xi 2006
Bylo:Volvo S70, B5234T3, 1997Volvo V70, B5252S, 1998/Subaru Legacy Outback EJ25 2000/Volvo 764 D24TIC 1988/Volvo 245 D24 1985

bidak
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 221
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 5

#32

Příspěvek od bidak »

Honza píše:...jenom něco si o jeho práci přečet tady na foru a moc lichotivý to nebylo.
tak povidej!!!
Naposledy upravil(a) bidak dne 01 kvě 2007 21:31, celkem upraveno 1 x.
_________________
850 '96 2,5 10V automat
S40 '00 1,8 automat
V70 '00 TDI automat
V70 '15 T5 automat

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 1093
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#33

Příspěvek od tnemec »

Hm... jestli v tom nebude nějaká profesionální řevnivost. Měl bys pro neznalé uvést, že děláš pro autorizovaný servis.

Já nejsem schopen odborně posoudit kvality mechanika jiným měřítkem než procentuálním poměrem úspěšnosti v řetězci: Mám problém - nalezeno řešení - opraveno a dlouhodobě funguje... Když jsem si koupil 740, tak jsem dlouho hledal, kde ji co nejúspěšněji servisovat. A empiricky jsem po několika diskutabilních pokusech (zahrnujicích i Mihulku a Zemana) skončil u Marry v době, kdy ještě dělal pouze doma na sebe. Obecně cokoli jsem kdykoli potřeboval, tak bylo provedeno rychle a kvalitně. Takže možná z Tvého pohledu Marra nezná ani základy :-), ale mě servisuje už třetí auto k naprosté spokojenosti.
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#34

Příspěvek od Honza »

bidak píše:
Honza píše:...jenom něco si o jeho práci přečet tady na foru a moc lichotivý to nebylo.
tak povidej!!!
Je to asi rok a půl, dva, na hledání teď čas nemám. A nejpíš už to bude smazaný.

tnemec mne na to naved: zmínka je o tom klubové sekci na druhé stránce. Autorem příspěvku je Bleck.
Naposledy upravil(a) Honza dne 01 kvě 2007 22:14, celkem upraveno 2 x.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#35

Příspěvek od Honza »

tnemec píše:
Hm... jestli v tom nebude nějaká profesionální řevnivost. Měl bys pro neznalé uvést, že děláš pro autorizovaný servis.
Přesně v tejhle nótě se nesla i minulá diskuze.

Ps: po dohodě s Ondrou přebírám moderování tohoto topiku.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

bidak
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 221
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 5

#36

Příspěvek od bidak »

Honza píše:
bidak píše:
tak povidej!!!
Je to asi rok a půl, dva, na hledání teď čas nemám. A nejpíš už to bude smazaný.

tnemec mne na to naved: zmínka je o tom klubové sekci na druhé stránce. Autorem příspěvku je Bleck.
bud sem ty nelichotivy veci napis, nebo mlc, uz me tyhle blby kecy s*rou

tohle je presne ten duvod, proc uz nechci bejt dal clen OS VK, proc nechci bejt v jednom spolku s lidma ktery tady pohazujou na jiny lidi spinu a nemaj pro to jedinej podklad
_________________
850 '96 2,5 10V automat
S40 '00 1,8 automat
V70 '00 TDI automat
V70 '15 T5 automat

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 1093
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#37

Příspěvek od tnemec »

bidak píše:
Honza píše:Je to asi rok a půl, dva, na hledání teď čas nemám. A nejpíš už to bude smazaný.

tnemec mne na to naved: zmínka je o tom klubové sekci na druhé stránce. Autorem příspěvku je Bleck.
bud sem ty nelichotivy veci napis, nebo mlc, uz me tyhle blby kecy s*rou

tohle je presne ten duvod, proc uz nechci bejt dal clen OS VK, proc nechci bejt v jednom spolku s lidma ktery tady pohazujou na jiny lidi spinu a nemaj pro to jedinej podklad
Black ale není členem nebo se pletu? :-) Takže jsi mimo :-)
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

anonym

#38

Příspěvek od anonym »

tnemec píše:
bidak píše:
bud sem ty nelichotivy veci napis, nebo mlc, uz me tyhle blby kecy s*rou

tohle je presne ten duvod, proc uz nechci bejt dal clen OS VK, proc nechci bejt v jednom spolku s lidma ktery tady pohazujou na jiny lidi spinu a nemaj pro to jedinej podklad
Black ale není členem nebo se pletu? :-) Takže jsi mimo :-)
No, on Bídák asi myslel něco jinak....

Jinak Bídáku nikdy se nemůžeš se všema shodnout. V každém spolku Ti někdo nesedne. Někdo víc, někdo méně. To bys nemohl být členem nikde...

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#39

Příspěvek od Jarda S40 »

Pánové, mě už sejete šmahem všici! To je problém pochopit co tu má být a co ne??? Prostě kdo má dobré zkušenosti s Marrou nebo T6R ať je sem napíše, kdo má špatné ať je napíše taky. Pak to Honza přesune do té rubriky co na ni odkázal Wickey a toto se smaže. Čili něco ve smyslu "kdo chce promluvit, ať mluví teď nebo do smrti mlčí". Ale začínám mít pocit, že Marra ani T6r pro nikoho nic nikdy nedělal (snad pro Tněmce ano) a to je vše. Ty ostatní s prominutím plky sem nepatří. Na Blacka jsem slyšel taky dobré reference, ale na to si založte jinej topik. :evil:
P.S. Popravdě si myslím, že by mělo být dost lidí, co Marru pochválí a jsem překvapen, že jim za to nestojí :roll: Určitě budou i ti druzí, zase jsem překvapen, že mlčí.

tnemec
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 1093
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha

#40

Příspěvek od tnemec »

Jarda S40 píše:Pánové, mě už sejete šmahem všici! To je problém pochopit co tu má být a co ne??? Prostě kdo má dobré zkušenosti s Marrou nebo T6R ať je sem napíše, kdo má špatné ať je napíše taky. Pak to Honza přesune do té rubriky co na ni odkázal Wickey a toto se smaže. Čili něco ve smyslu "kdo chce promluvit, ať mluví teď nebo do smrti mlčí". Ale začínám mít pocit, že Marra ani T6r pro nikoho nic nikdy nedělal (snad pro Tněmce ano) a to je vše. Ty ostatní s prominutím plky sem nepatří. Na Blacka jsem slyšel taky dobré reference, ale na to si založte jinej topik. :evil:
P.S. Popravdě si myslím, že by mělo být dost lidí, co Marru pochválí a jsem překvapen, že jim za to nestojí :roll: Určitě budou i ti druzí, zase jsem překvapen, že mlčí.
Souhlas. Oproštěno od jakýchkoliv osobních konotací, mám prostě dobré zkušenosti jak s Marrou, tak s T6R jako takovým (jmenovitě s Krtkem). Stejně tak mám jen pozitivní reference o Blackovi a kdykoli jsem cokoli potřeboval, tak jsme spolu v pohodě vyšli. Proto nechápu tu řevnivost, která jak stíhám pozorovat je spíš ze strany Blacka vůči Marrovi (který k tomu zvýčajně mlčí).

Nejvíc mi ale vadí, že se neřekne nic konkrétního. Když se zde probíral Zeman, řeklo se několik zcela konkrétních případů a člověk si mohl udělat obrázek. Z nicneříkajících narážek si můžu vyvodit jen jediné. A to, že ten nebo onen by jak správně řekl Jarda S40, měl buď říct a nebo se zdržet hlasování :-)
_________________
Je: Honda CBR1000RR Fireblade, 1000 ccm, 180 k, manuál, MY 2005, for fun | Opel Astra Sports Tourer, 1,4T, 140 k, kombi, automat, MY 2012, služebák
Bylo: Triumph Baby Speed, 600 ccm, 100 k, manuál, MY 2003, R.I.P. | Volvo 850 TDI, 140 k, kombi, automat, MY 1997, Prodáno... good luck v novém životě... | Volvo 940 D24TIC, kombi, automat, Prodáno na díly...

Dad
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 39
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha

#41

Příspěvek od Dad »

Jarda S40 píše:Pánové, mě už sejete šmahem všici! To je problém pochopit co tu má být a co ne??? Prostě kdo má dobré zkušenosti s Marrou nebo T6R ať je sem napíše, kdo má špatné ať je napíše taky. Pak to Honza přesune do té rubriky co na ni odkázal Wickey a toto se smaže. Čili něco ve smyslu "kdo chce promluvit, ať mluví teď nebo do smrti mlčí". Ale začínám mít pocit, že Marra ani T6r pro nikoho nic nikdy nedělal (snad pro Tněmce ano) a to je vše. Ty ostatní s prominutím plky sem nepatří. Na Blacka jsem slyšel taky dobré reference, ale na to si založte jinej topik. :evil:
P.S. Popravdě si myslím, že by mělo být dost lidí, co Marru pochválí a jsem překvapen, že jim za to nestojí :roll: Určitě budou i ti druzí, zase jsem překvapen, že mlčí.
OK tedy. V T6R jsem pecenej varenej, jelikoz my volva maj problemy casto. Marra je velice ochotnej, vstricnej, a vetsinu problemu mi dokazal vyresit. T6R je ovsem popularni, tedy zahlceno zakazkami, mechanici leckdy nestihaj, jsou dlouhodobe unaveni a pak mohou neco prehlednout. Rovnez pozoruju rozdil v pristupu Marry (a Katty) jako osob, a T6R jako instituce. Pres drobny vyhrady ovsem nevim o lepsim miste pro peci o svy Volva.
_________________
960 sedan, 91, 3.0 benzin/LPG, 210k Km

Marek Vild
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 183
Registrován: 18 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha 4

#42

Příspěvek od Marek Vild »

Takže zkušenosti:
Jak bylo zmíněno, je nezbytně nutné rozlišovat Marru a T6R.

Mé zkušenosti s Marrou:
1) Byl vůbec první, kdo se mi ozval na můj první post (možná zbytečný - skřípat přestala) na tomto foru.
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?t=1603
2) Byl první, kdo mi na základě tohoto postu poslal svoje číslo mobilu a snažil se pomoci.
3) Byl to Marra se kterým jsem řešil koupi jetých plecháčů na 850 - původně z S80. Ptal jsem se ho na rady. Nutno podotknout, že mi poradil dobře, koupil jsem a jezdím na nich dodnes.
4) Byl to Marra, který se po práci cestou domů stavil u mě v práci, aby mi vyměnil žárovku v LP světlometu, neb neměl nervy na to, aby mi vysvětloval, jak tam zalomím ruku, abych sundal tu pitomou krytku.
5) Marrovi jsem volal o půlnoci, když jsem se sápal po klice u dveří a otevřel jsem je moc brzy, a auto odmítalo nastartovat..., neb si "myslelo, že je kradeno".
6) Marra mi měnil žárovky v palubce. Tady mám jedinou výhradu. Očekával jsem nové žárovky, ale dostal jsem použité. Nicméně to bylo za cenu nesrovnatelnou se značkovým sevisem - 300 ku 2000 Kč.
_________________
Marek, V 850, 1996, B5202S

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 2434
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#43

Příspěvek od jarek.krizan »

Co se týká T6R tak nemám žádné zkušenosti a nemůžu soudit.
Co se ale týká Marry, tak mám jen dobré zkušenosti. Vždy byl ochotný pokud sem potřeboval zkonzultovat nějaký problém ( víc hlav víc ví a člověk není chodící enciklopedie ) , když jsem potřeboval ověřit funkčnost jedné řídící jednotky, tak byl jedinný v ČR kdo mi pomohl a to rychle ( a to už mě odmítly všechny značkové i neznačkové servisy - nebo odmítl já je neboť za kontrolu chtěli peníze jak za novou )
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

marra
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 912
Registrován: 19 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#44

Příspěvek od marra »

tnemec píše: Proto nechápu tu řevnivost, která jak stíhám pozorovat je spíš ze strany Blacka vůči Marrovi (který k tomu zvýčajně mlčí).
Lukašovi ležím v žaludku už hodně dlouho a ležet hooodně dlouho budu stejně tak jako F. Puchnarovi takže pro mě nema smysl se k čemukoli vyjadřovat.
_________________
VOLVO C70 2.5 T aut. r.v. 1998. vstřiky 440ccm 19" turbo s provozem na E85
VOLVO 850 2.3 T5 20V r.v. 1996 man.R.I.P
50°06´18.15"S 14°21´31.50"V

Roger
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1842
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Holubice
Vůz: V70T6 AWD '08 AT / V70R AWD '98 MT
Bydliště: Brno/Kyjov

#45

Příspěvek od Roger »

Forum je otazkou kompromisu, servisy ale nee...
_________________
V70T6 AWD 08 AT Gold SUMMUM ARD St.2,290kKm/ V70R AWD 97',184kW,B5234T4,manualM58,Šedák Silvermetal:385kKm,AWDrepas
Ex:
S60 2.4T 01' 147kW,Man, SUMMUM Metal Modrák
V740 GLT 16valve89',111kW,B234Fman.5QoverdriveWagonBlackDemon - má brácha
V40 T4 98' man.147kW, 15.3.08 R.I.P. BitPower@chip-Václav. PRODEJ dílů

GDPR_user

#46

Příspěvek od GDPR_user »

Původně jsem neměl v úmyslu se zde vyjadřovat,ale nedá mi to.Zkušenosti s T6R nemám žádné,ale co se Marry týká tak jen ty nejlepší.I když jsem zvyklý si vše opravovat sám,a troufám si říci že 700 volva znám celkem dostatečně,občas nastane situace,kdy je jednodušší se zeptat,než něco zkoušet a případně něco zničit.Bylo to v několika případech kdy mi marra svými vědomostmi a ochotou ušetřil nemálo nervů a možná i peněz.Naposledy jsem na 760 D24T měnil těsnění pod hlavou a v domění,že na každém normálním autě jsou rysky jsem si polohy vačky kliky a čerpadla nepoznačil.Jaké bylo mé udivení při skládání,když jsem žádné rysky nenašel.Obvolal jsem několik lidí,a nejlepší odpověd od Travexe (nic ve zlém) byla že je nutno sestavovat pomocí přípravku a na "hodinky".Takže jsem začal obvolávat servisy,kde by mi to udělali,když v tom mi volal marra,který měl zmeškaný hovor,a sdělil mi postup,podle kterého jsem rozvody poskládal a motor na první šup chytil.Nastavení čerpadla na ucho už bylo to nejmenší.Takže tímto mi marra naposledy ušetřil cca 1500Kč!!!
Uvědomme si že každý je omylný,a pokud člověk pracuje 18 hodin denně může se pochopitelně splést.
Ale co se marry vs blacka týče,tak alespoň když s marrou řekneme svislý čep,tak oba myslíme totéž,a nemusíme vytahovat P/N :wink:

travex
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1054
Registrován: 20 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha

#47

Příspěvek od travex »

do T6R bych se mohl pomalu prestehovat, jsem tam pomalu casteji nez doma... servisuju si tam aktualne uz treti auto a spokojenost. Pravdou je, ze vetsinu prace si odvedu sam, ale kdyz uz na mych strojich dela Marra, Krtek, Ivan tak je prace dovedena v dohodnutem case, v mnou ocekavane kvalite za primerenych nakladu.... Nestalo se mi, ze bych se kvuli jednomu problemu vracel podruhe, vzdy na prvni pokus....
_________________

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

wickey
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 3745
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: Bratislava
Vůz: V70 D5 AWD, S60 D5, C70 T5 Cab, XC90 V8
Bydliště: Bratislava - Staré Mesto

#48

Příspěvek od wickey »

vyborne panove a ted to vsechno nekdo nasypte do toho topicu ve firmach a odkazech ;)
_________________
'01 C70 T5 cabrio - B5234T3, M56LK 176 kW #601 - signal red /// '06 V70 D5 AWD - D5244T4, M66 AWD 136 kW #459 - dawn blue pearl /// '06 S60 D5 - D5244T4, M66 136 kW #459 - dawn blue pearl
'08 XC90 V8 AWD Sport - B8444S, AWTF-80 SC 232 kW #612 - passion red /// '03 S60 T5 - B5234T3, AW55-50SN 184 kW #449 - mistral green metallic

ex: '84 760 GLE TD; '90 940 GLE; '96 850 2.5 20V; '91 440 1.8 K; '98 V70 R AWD; '97 850 R; '00 V70 R AWD, '87 740 GL, '97 850 GLE, '04 S60 R AWD, '98 V70 XC AWD Cross Country, '99 V70 XC AWD Cross Country, '99 S70 2.5 20V, '00 V70 XC AWD Cross Country, '04 XC90 2,5T AWD

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#49

Příspěvek od Jarda S40 »

wickey píše:vyborne panove a ted to vsechno nekdo nasypte do toho topicu ve firmach a odkazech ;)
To udělá Honza, je to domluveno. :wink:
Naposledy upravil(a) Jarda S40 dne 02 kvě 2007 21:21, celkem upraveno 1 x.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#50

Příspěvek od neuman zdenek »

Do T6R jezdím docela často, a to nejen na opravu našich autí,ale i proto že mě tam něco dobrého táhne,třeba jen tak na kafe na pokec a tak.S T6R mám hodně dobré skušenosti všema směry,jestli pak o někom víte kdo vás jen tak za úsměv pustí ve svém servisu třeba na hever,nebo na jámu atd :?: I když jsem v oboru automechanik úplný hňup,tak mohu ze svého pohledu posoudit a to nejen Marru, ale všechny pracovníky servisu za super.Myslím že spousty členům a nečlenům je známo o čem se zde zminuji. :wink:
_________________
Volvo 760 GLE 1989 - D24 TIC - Sojkovka
Volvo V 70 II. 2000 - TDI ÁLA
Volvo V 70 R AWD 1998 Blondýny
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“