Láďa Motl - oprava ICM modulu www.D5T5.sk

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 118
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Košice & Trebišov, Slovakoland
Vůz: Mercedes R350, V6, 195kW

#1 Láďa Motl - oprava ICM modulu www.D5T5.sk

Příspěvek od jguzik »

Ahojte,

Neviem ci ma/ mal niekto problem s radion (ICM modul) ale chcem sa mocno silno podakovat Ladovi za opravu ICM modulu (radio dechlo az zdechlo uplne) a zaroven vrelo odporucit jeho sluzby. Lada to opravil a vsetko bavi ako ma :) Druhe podakovanie patri Davidovi Patockovi za kontakt na Ladu. Chlapci velke diki! :beer:
_________________
Jozi

Je: Mercedes R350, V6, 195kW, AT7, r.v.2012
Bolo: Volvo XC90, D5 120kW, D5244T, M6, r.v.2004, 7 seater

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#2 Láďa Motl - oprava ICM modulu www.D5T5.sk

Příspěvek od David Patočka »

Vidíte, a tak to má být.

To se pozná slušný člověk, chtěl po mě radu zadarmo, já jsem mu ji poskytl, a on se alespoň poděkoval tímto způsobem, čehož si nesmírně vážím, protože to je jeden ze 100, co mi denně volají a chtějí zachránit.
Pokud můžu, tak pomůžu, a nic z toho nemám a nechci.

A nevadí mi to, ovšem nesnášim vychcanost, a té je spousta.
Pokud mi neustále volají autodílny, garáže a jiné bastlírny a chtějí podrobný návod, jak si vydělat peníze,
a ve finále se mě ještě zeptají, kolik to u nás stojí, aby si řekli dost, tak na to nemám čas. :evil:
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.

GDPR_user

#3 Láďa Motl - oprava ICM modulu www.D5T5.sk

Příspěvek od GDPR_user »

David Patočka píše:Vidíte, a tak to má být.

To se pozná slušný člověk, chtěl po mě radu zadarmo, já jsem mu ji poskytl, a on se alespoň poděkoval tímto způsobem, čehož si nesmírně vážím, protože to je jeden ze 100, co mi denně volají a chtějí zachránit.
Pokud můžu, tak pomůžu, a nic z toho nemám a nechci.

A nevadí mi to, ovšem nesnášim vychcanost, a té je spousta.
Pokud mi neustále volají autodílny, garáže a jiné bastlírny a chtějí podrobný návod, jak si vydělat peníze,
a ve finále se mě ještě zeptají, kolik to u nás stojí, aby si řekli dost, tak na to nemám čas. :evil:
:lol: :lol: Taky uvažuju o sekretářce. :lol: :lol: To máš za to že jsi dobrý.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 118
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Košice & Trebišov, Slovakoland
Vůz: Mercedes R350, V6, 195kW

#4 Láďa Motl - oprava ICM modulu www.D5T5.sk

Příspěvek od jguzik »

musel som sa podakovat, nedalo mi to :) velmi si cenim rady od ludi z tohto fora, lebo velakrat to usetri obrovske peniaze, cas a nervy. Je to velmi cool, ze existuje taketo forum ked si priaznivci vozidiel Volvo pomahaju, vymienaju si skusenosti. Su tu aj skuseni servismani, ktori vedia vselico poopravovat a dat dokopy. A verim, ze ked sa ozve 100 ludi, co chcu poradit a nikto sa ani nepodakuje, ze to cloveka slusne povedane naserie :bad: trebalo by zamestnat sekretarku menom google :D
_________________
Jozi

Je: Mercedes R350, V6, 195kW, AT7, r.v.2012
Bolo: Volvo XC90, D5 120kW, D5244T, M6, r.v.2004, 7 seater

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#5 Láďa Motl - oprava ICM modulu www.D5T5.sk

Příspěvek od David Patočka »

...nevím, zda se dá říct dobrý, ale můj tchán říká blbý....máš je poslat do pr...
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“