dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me obrat

Máte-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
ksw
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 917
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Olomouc city a okolí
Vůz: R design 2018 V60 D4
Bydliště: Olomouc city a okolí

#51 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od ksw »

martines píše:
jarek.krizan píše: 3. Nikdo ti není povinen ukazovat jakékoli doklady o nějaké koupi dílů potřebných k opravě. V restauraci ti taky ukazují účty za co kupují maso použité k tvé porci jídla ? Dost ujetý ne ?
Proč ujetý?Srovnání s restaurací není zrovna ideální. :twisted:
ne ne , Jarek jen chtěl říct ,že nikomu nic není po tom, za kolik si nakupuje díly na opravu /servis - třeba má množstevní nebo jinou slevu nebo levnějšího dodavatele/
a právě ,že restaurace navštěvuje každý - tak to srovnání považuji za výstižné.
přeci, když se mi zdá jídlo drahé , tak se neptám číšnika, za kolik nakupují surové maso aj.suroviny pro přípravu ?.
_________________
bylo-nebylo: skoda, Trabant, Dacia 1300, Lada 1300, Fiat Croma turbo i.e., Lancia k 2.0t 162 kw, Ford, CLK,
je LR Evoque, sen a představu dalšího vozu mám, ale garáž je malá :(

Offline
Příspěvků ve vlákně: 23
Příspěvky: 36
Registrován: 13 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 4

#52 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od petrV40 »

petrV40 píše:Kdyz o tom tak premejslim, kdyz mi rupnul ten drazkovej remen, tak jsem slysel jen jedno skubnuti a pak takovy jakoby placani jak se tam ten remen mlel... neslysel jsem ale druhy skubnuti coz by se asi pri prasknuti rozvodaku ozvalo. Taky me prekvapilo jak uz jsem psal, ze kdyz se odehnul ten dekl rozvodu, tak jeden konec pretrzenyho remenu lezel na tom ozubenym kole. Kdyz jsem to zkousel startovat, tak by se nekam sroloval ne? Nebo tim ze rupnul, tak se uvolnil a kolo na klikovce ktery ho asi pohani uz nemelo grip? Chapal bych kdyby se ten rozvodak nahore tocil odemne, ale kdyz ke me, tak to by ho ten nahon podle me stahnul az k sobe dolu pod motor
zkousel jsem startovat nez jsem jim to dal, ten ruplej remen jsem videl az potom co jsem tam auto nechal a zavolali mi ze je ruplej rozvodak
_________________
Volvo V40, 1.9D 85KW, r.v. 2001

Offline
Příspěvků ve vlákně: 23
Příspěvky: 36
Registrován: 13 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 4

#53 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od petrV40 »

martines píše:
jarek.krizan píše: 3. Nikdo ti není povinen ukazovat jakékoli doklady o nějaké koupi dílů potřebných k opravě. V restauraci ti taky ukazují účty za co kupují maso použité k tvé porci jídla ? Dost ujetý ne ?
Proč ujetý?Srovnání s restaurací není zrovna ideální. :twisted:
ne ne , Jarek jen chtěl říct ,že nikomu nic není po tom, za kolik si nakupuje díly na opravu /servis - třeba má množstevní nebo jinou slevu nebo levnějšího dodavatele/
a právě ,že restaurace navštěvuje každý - tak to srovnání považuji za výstižné.
přeci, když se mi zdá jídlo drahé , tak se neptám číšnika, za kolik nakupují surové maso aj.suroviny pro přípravu ?.
to ze vydelavaj na nahradnich dilech je jasny, je to normalni obchod. Nelibi se mi ale ten pristup, ze mi nezavolali jak jsem po nich chtel s rozpisem co bude potreba opravit a kolik to bude stat. Tim ze jsem jim podepsal tech 20 by totiz ve finale mohli treba jen vymenit remen a nauctovat si za nej 15...
_________________
Volvo V40, 1.9D 85KW, r.v. 2001

Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 12077
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#54 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od Urvanej »

Podle mě základ týdle diskuse je v tom, že když si mluvil s mechanikem nad autem, tak řekl, že to bylo dobrý, že to nebude tak drahý a za pár hodin ti řekli o 22tis a že se to potkalo. Což je ten zakopanej pes.
Jediný co si myslim, že bys mohl zkusit je tam přijet s plaťákem si pro auto, se slovy, že jedeš ke znalci aby posoudil jejich kvalitu opravy a porovnal díly co ti daly, zda jsou z tvého auta, protože se ti "něco" nezdá. Třeba povolí... Ale pokud maji čistý svědomí, tak budeš za blbce. Další otázka, zda si to lajznout a máš v okolí jinej servis kam s autem jezdit, protože po takovymdle extempore už by byla blbost tam někdy jet.
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#55 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od martines »

když sem dáváte tu restauraci, tak především dostaneš menu kde jen i cena.Můžeš si objednat,nebo odejít.
To Doktor - vystavit fakturu,není jen papír,musíš to zaúčtovat,dále evidovat atd. a hlavně to předložit FÚ pokud bude třeba. Jinak máš na jednotlivé úkony normominuty,takže nemůžou rozepsat hafo hodin.
Dobrá věc,nech si do podrobna vyčíslit veškeré náklady spojené s tvou opravou,hlavně podepsané a s razítkem,ty především.Dávej bacha jestli podepisuješ stejnej papír co dostaneš i ty.
No a pak se zmiň že je ti to poslouží jako podklad pro to aby si zjistil na patřičných místech zda je cena adekvátní opravě. Dbej na to, aby bylo průkazně popsáno co bylo vyměněno za nové.Uveď si tam i čas převzetí,sedni do auta a jeď do autorizáku.
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Offline
Příspěvků ve vlákně: 23
Příspěvky: 36
Registrován: 13 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 4

#56 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od petrV40 »

Urvanej píše:Podle mě základ týdle diskuse je v tom, že když si mluvil s mechanikem nad autem, tak řekl, že to bylo dobrý, že to nebude tak drahý a za pár hodin ti řekli o 22tis a že se to potkalo. Což je ten zakopanej pes.
Jediný co si myslim, že bys mohl zkusit je tam přijet s plaťákem si pro auto, se slovy, že jedeš ke znalci aby posoudil jejich kvalitu opravy a porovnal díly co ti daly, zda jsou z tvého auta, protože se ti "něco" nezdá. Třeba povolí... Ale pokud maji čistý svědomí, tak budeš za blbce. Další otázka, zda si to lajznout a máš v okolí jinej servis kam s autem jezdit, protože po takovymdle extempore už by byla blbost tam někdy jet.
to ze to nebude drahy mi rekl ve chvili kdy byl motor po oprave a cekal na ozubeny kolo a rikal ze pak jen nandaj rozvodak a je to hotovy, takze uz v tu dobu vedel celkovou cenu... no ale pak za 2 dny nato mi volal, ze to nakonec bude drazsi nez tech 20 coz byl odhad.

Jinak jsem v praze, takze servisu jsou tu mraky... tenhle mi bohuzel prihrala nahoda, protoze se auto rozbilo kousek od nich
_________________
Volvo V40, 1.9D 85KW, r.v. 2001

Offline
Příspěvků ve vlákně: 23
Příspěvky: 36
Registrován: 13 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 4

#57 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od petrV40 »

martines píše:když sem dáváte tu restauraci, tak především dostaneš menu kde jen i cena.Můžeš si objednat,nebo odejít.
To Doktor - vystavit fakturu,není jen papír,musíš to zaúčtovat,dále evidovat atd. a hlavně to předložit FÚ pokud bude třeba. Jinak máš na jednotlivé úkony normominuty,takže nemůžou rozepsat hafo hodin.
Dobrá věc,nech si do podrobna vyčíslit veškeré náklady spojené s tvou opravou,hlavně podepsané a s razítkem,ty především.Dávej bacha jestli podepisuješ stejnej papír co dostaneš i ty.
No a pak se zmiň že je ti to poslouží jako podklad pro to aby si zjistil na patřičných místech zda je cena adekvátní opravě. Dbej na to, aby bylo průkazně popsáno co bylo vyměněno za nové.Uveď si tam i čas převzetí,sedni do auta a jeď do autorizáku.

jj, takhle uz to mam vymysleny, i s tim casem prevzeti... zalezi teda na ty fakture, pokud to bude sedet, taky se pak nekde na pumpe v klidu znovu podivam na tu hlavu, jestli bude hnusna a spinava jako predtim, tak pojedu do autorizaku, mam jeden kousek - Auto Palace. Dneska jsem mu psal prave ze ma udelat tu podrobnou fakturu, protoze "kupec auta" si chce nechat udelat prohlidku pred koupi. Takze takovy bububu
_________________
Volvo V40, 1.9D 85KW, r.v. 2001

GDPR_user

#58 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od GDPR_user »

martines píše:............... máš na jednotlivé úkony normominuty,takže nemůžou rozepsat hafo hodin.
Normominuty bych u starého auta vůbec neřešil.Pak by se ti mohlo stát,že by práce byla ojebaná aby stihli normominuty. :bad:

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#59 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od martines »

ještě jedna věc která je daná zákoníkem práce a to jsou montážní deníky nebo jinde se to jmenuje jinak,prostě doložit jakýsi dokument,kde je písemnou formou zaznamenáno co se na daném voze dělalo a kolik lidí a kolik hodin na tom ten ten bylo vybráno.A tady by to bylo pole neorané pro kontrolní úřad. Je třeba přiznat,že to co je zákonem žádáno je takřka v některých případech pro danou firmu neřešitelné,tudíž je nasnadě že se opravna nečekaně dostane do problémů.No a že si přihodí marži na materiálu je běžná a reálná rutina že by to ani jinak nešlo, otázkou je, kde je hranice marže a kde nedovoleného obohacování.To už je ale věc úřadu který by je v případě vyšetřoval.
Když to ale spočítám,mě by se nevyplatilo podstupovat tyto kroky co jsem uvedl,páč sám nemám rád takovéto komplikace.Připrav se,že tě to bude stát prachy, úsilí a nervy.To je realita.
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Offline
Příspěvků ve vlákně: 23
Příspěvky: 36
Registrován: 13 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 4

#60 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od petrV40 »

martines píše:ještě jedna věc která je daná zákoníkem práce a to jsou montážní deníky nebo jinde se to jmenuje jinak,prostě doložit jakýsi dokument,kde je písemnou formou zaznamenáno co se na daném voze dělalo a kolik lidí a kolik hodin na tom ten ten bylo vybráno.A tady by to bylo pole neorané pro kontrolní úřad. Je třeba přiznat,že to co je zákonem žádáno je takřka v některých případech pro danou firmu neřešitelné,tudíž je nasnadě že se opravna nečekaně dostane do problémů.No a že si přihodí marži na materiálu je běžná a reálná rutina že by to ani jinak nešlo, otázkou je, kde je hranice marže a kde nedovoleného obohacování.To už je ale věc úřadu který by je v případě vyšetřoval.
Když to ale spočítám,mě by se nevyplatilo podstupovat tyto kroky co jsem uvedl,páč sám nemám rád takovéto komplikace.Připrav se,že tě to bude stát prachy, úsilí a nervy.To je realita.
Jojo, bohuzel mas pravdu. No kdyz nic, tak si vyleju zlost aspon na webu kdy uverejnim o kterej servis se jedna... to v dnesni dobe muze firmy i polozit... google je mocna zbran:)
_________________
Volvo V40, 1.9D 85KW, r.v. 2001

ksw
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 917
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Olomouc city a okolí
Vůz: R design 2018 V60 D4
Bydliště: Olomouc city a okolí

#61 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od ksw »

anebo vypsat výběrové řízení na spolehlivý a nepředražený servis :D
_________________
bylo-nebylo: skoda, Trabant, Dacia 1300, Lada 1300, Fiat Croma turbo i.e., Lancia k 2.0t 162 kw, Ford, CLK,
je LR Evoque, sen a představu dalšího vozu mám, ale garáž je malá :(

ksw
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 917
Registrován: 15 roků 9 měsíců
Bydliště: Olomouc city a okolí
Vůz: R design 2018 V60 D4
Bydliště: Olomouc city a okolí

#62 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od ksw »

to Martines:
Když to ale spočítám,mě by se nevyplatilo podstupovat tyto kroky co jsem uvedl,páč sám nemám rád takovéto komplikace.

jasná řeč , nestojí to za to ,hlavně pokud auto bude jezdit OK. to se raději snažím prachy vydělat jinde, než " bušit na železný vrata holými pěstmi" však servisů je víc a lehce se dá změnit. 8)
_________________
bylo-nebylo: skoda, Trabant, Dacia 1300, Lada 1300, Fiat Croma turbo i.e., Lancia k 2.0t 162 kw, Ford, CLK,
je LR Evoque, sen a představu dalšího vozu mám, ale garáž je malá :(

Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#63 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od Peťo »

stale mi unika pointa, ked si nebol spokojny alebo dany servis nepoznas preco si to tam dal???
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine

doktor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3224
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Slaný, okr. Kladno
Vůz: SAAB 9-5 AERO 04, V70II R 04, C70 T5 98

#64 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od doktor »

Peťo píše:stale mi unika pointa, ked si nebol spokojny alebo dany servis nepoznas preco si to tam dal???

vysvetľuje to v príspevku z 23 led 2011, 23:27 , strana 1 tohto topicu.
_________________
V70R II 2,5T AWD, manual, 220 KW,´04, SAAB 9-5 AERO 2.3T, B235R, manual, 184 kW, ´03, Volvo C70 2,0 T5, B5204T3, 166kW ´98, manual, ARD tuning stage 2, 195kW,
bylo Volvo 460 2.0, B20F manual, 80kW,´95, bylo Volvo V70 2.5 10V, B5252S automat, 106kW,´99, bylo Volvo 850 R, 2.3, B5234T5 automat, 176kW,´96, Volvo V70 T5 2.3, B5234T3, manual, 176kW, ´99,
Vstup do galerie ZDE

Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 5 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#65 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od Peťo »

stale to vsak nedava zmysel, pretoze ja by som svoje volvo nedal do servisu o ktorom nic neviem, prave preto co teraz riesis..
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine

koch
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1549
Registrován: 16 roků 7 měsíců
Bydliště: Opava (Oščadnica, SK)
Vůz: Volvo S60 2.4T

#66 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od koch »

moje zkusenost pri prasklem rozvodu na v40td... remeny praskly oba, pri volnobehu, motor se zastavil, pak uz nepretocil, nahodily se nove rozvody, vymenilo se jeste ozubene kolecko co je na klice pac se utocil takovy ten aretacni zoubek a vesele jezdi dal uz nejakych zhruba 6 let po incidentu... vyslo to vsehovsudy na nejakych 12...
ve tvem pripade je mozne ze motor se taky jen zastavil a nic se nepoohybalo a repasi hlavy si vymysleli... tezko rict... v pripade ze nebyla dolu tak nejpravdepodobnejsi scenar...
jestli byla dolu hlava tak by melo byt nove tesneni a co vim mely by se dat i nove srouby...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1284
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Litvínov
Vůz: Saab 9-3Aero,9-5Troll,9-5Aero,9000Aero
Bydliště: Litvínov

#67 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od martines »

tak jak si dopadl v tom servisu?
_________________
Saab 9-3 Aero OG, Saab 9-3 Aero SS, Saab 9-3 Aero NG, Saab 9-5 Troll, Saab 9-3 Aero Cabrio V6, Saab 9000 Business edition, Saab 9-3 Aero OG

Offline
Příspěvků ve vlákně: 23
Příspěvky: 36
Registrován: 13 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 4

#68 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od petrV40 »

martines píše:tak jak si dopadl v tom servisu?
Tak nakonec dobre. Sef byl nemocnej, tak mi auto predaval primo technik, kterej byl v pohode, sundal i dekl motoru aby mi ukazal co vsechno menil. Fakturu co jsem dostal nakonec taky dava smysl. Dostal jsem bednu s dilama co menili vcetne volvo pytlicku od tesneni atd... takze nakonec vsechno absolutne korektni a v klidu.

Skoro si rikam, jestli si necetli tohle forum, protoze vsechny moje pripominky co jsem mel nakonec do puntiku sedely...:)

Auto prede jak kote, uz ani nekouri jak kourivalo kdyz jsem to vytocil.

Takze abych udelal tecku za timhle vlaknem a co budu delat pri dalsi oprave.

Nepodepisovat odhad ceny vycucanej z prstu, ale domluvit se nejdriv na presnym zjisteni zavady, nechat si ukazat rozebrany auto a az pak odsouhlasit cenik

V tom byl muj problem, podepsal jsem odhad, cenovou nabidku mi neposlali a vazla komunikace...

Diky vsem za pripominky a rady! Je radost byt na tomhle foru!
_________________
Volvo V40, 1.9D 85KW, r.v. 2001

Ing.Magor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 733
Registrován: 15 roků
Vůz: modrá V70R II 300koní
Bydliště: Kostelec n. Orlicí, Praha
Kontaktovat uživatele:

#69 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od Ing.Magor »

Takže jestli do dobře chápu, mnoho povyku pro nic? 8)
_________________
Octavia SCOUT TDI, MY2011, Fabia II HB 1,4TDI (51kW - chip na 67kW) MY2007 a Aprilia ETV 1000 Caponord MY 2003
Bylo: modrá V70R II, 300 koní, AWD, 6ti st. manuál, r.v. 2003, LPG Prins VSI

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#70 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od neuman zdenek »

Ing.Magor píše:Takže jestli do dobře chápu, mnoho povyku pro nic? 8)
no nebudu to komentovat =@
_________________
Volvo 760 GLE 1989 - D24 TIC - Sojkovka
Volvo V 70 II. 2000 - TDI ÁLA
Volvo V 70 R AWD 1998 Blondýny

Ing.Magor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 733
Registrován: 15 roků
Vůz: modrá V70R II 300koní
Bydliště: Kostelec n. Orlicí, Praha
Kontaktovat uživatele:

#71 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od Ing.Magor »

neuman zdenek píše:
Ing.Magor píše:Takže jestli do dobře chápu, mnoho povyku pro nic? 8)
no nebudu to komentovat =@
Tak jestli jsem to dobře pochopil tak servis se nakonec nikoho natáhnout nepokusil a vše co si naúčtoval sedělo ne? :unknown:
_________________
Octavia SCOUT TDI, MY2011, Fabia II HB 1,4TDI (51kW - chip na 67kW) MY2007 a Aprilia ETV 1000 Caponord MY 2003
Bylo: modrá V70R II, 300 koní, AWD, 6ti st. manuál, r.v. 2003, LPG Prins VSI

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 5111
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#72 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od Honza »

petrV40 píše:
martines píše:tak jak si dopadl v tom servisu?
Tak nakonec dobre. Sef byl nemocnej, tak mi auto predaval primo technik, kterej byl v pohode, sundal i dekl motoru aby mi ukazal co vsechno menil. Fakturu co jsem dostal nakonec taky dava smysl. Dostal jsem bednu s dilama co menili vcetne volvo pytlicku od tesneni atd... takze nakonec vsechno absolutne korektni a v klidu.

Skoro si rikam, jestli si necetli tohle forum, protoze vsechny moje pripominky co jsem mel nakonec do puntiku sedely...:)

Auto prede jak kote, uz ani nekouri jak kourivalo kdyz jsem to vytocil.
Takže spokojenost a tak by si nám moh prozradit co to bylo za servis, ono vědět o dobrým servisu kdekoliv v čechá se někdy na cestách může hodit.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

Offline
Příspěvků ve vlákně: 23
Příspěvky: 36
Registrován: 13 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 4

#73 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od petrV40 »

[/quote]Takže spokojenost a tak by si nám moh prozradit co to bylo za servis, ono vědět o dobrým servisu kdekoliv v čechá se někdy na cestách může hodit.[/quote]


Nakonec spokojenost. Halt vazla komunikace. Jedina chybka na fakture teda je ze mi dali DPH na praci 20% misto 10ti, ale to je drobnost.
_________________
Volvo V40, 1.9D 85KW, r.v. 2001

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 5111
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#74 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od Honza »

petrV40 píše:Nakonec spokojenost. Halt vazla komunikace. Jedina chybka na fakture teda je ze mi dali DPH na praci 20% misto 10ti, ale to je drobnost.
Tady vázne taky. Už jsme se tě třikrát ptaly co to je za servis, kroutíš se pořád jako had když mu šlápneš na ocas. Tak se konečně pochlub.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 2430
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#75 dotaz ohledne ceny opravy v autoservisu - snazi se me ob

Příspěvek od jarek.krizan »

DPH je jednotná 20% pokud vím a není nějaká změna.
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Firmy & kontakty“