dovoz aut Praha - p. Zajíček

Mate-li kontakt na prodejce dílu, servis nebo třeba vrakoviště tak sem s ním.
  • Autor
  • Zpráva
kolemjdouci
Vůz: Ingot we trust

dovoz aut Praha - p. Zajíček

Příspěvek od kolemjdouci »

Mám čerstvou a výbornou zkušenost s p. Zajíčkem z Prahy 9. Má odtahovku Iveco, jezdí spolehlivě a přesně za cca 13Kč/km.
Spojení na něj je 703 307 446 nebo 733 145 330. Našel jsem ho přes inzerát na bazoši, ale ten může časem zmizet.
Pan Zajíček je přesnej jak švýcary. Každej dohodnutej termín byl splněnej, pro auto dojel sám, naložil, přivezl, složil.
Navíc dohodnul okamžitou dovozovou technickou a nabídnul i zajištění RZ do pár dní.
V dnešní době covidu za mě parádní a jsem nadšenej.
Celá akce proběhla stylem blesk. V sobotu dopoledne jsem potvrdil koupi, v podvečer předal peníze p. Zajíčkovi, v neděli ráno volal, jak auto vypadá, co se mu líbí a kde vidí problém, do hodiny bylo auto na platě a večer ho skládal na technický.
Eště teď se z toho vzpamatovávám :-)
Takže za mě velkej dík a doporučení.
Bavil jsem se o dopravě s p. Panhansem. Taky velice přijemnej a vstřícnej pán. Bohužel Cheb je pro mě víc z ruky, než Letňany, tak třeba příště.

Petr Marek
Radní
Vůz: V70XC & 240GLE

Re: dovoz aut Praha - p. Zajíček

Příspěvek od Petr Marek »

Kontakt se jistě může hodit. Přeji spoustu spokojených kilometrů a doufám, že se někdy přijedeš pochlubit do Vodochod. :)
Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +470000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG

Zpět na „Firmy & kontakty“