Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Co je nového v klubu, co můžeme nabídnout,
na co se chcete zeptat, Vaše návrhy...
  • Autor
  • Zpráva
Shadow
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1729
Registrován: 10 roků 5 měsíců
Bydliště: Pardubice
Vůz: V70II

#26 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Shadow »

Já u vašeho sporu nebyla, netuším, co se dělo a řeklo, ale nechce se mi věřit, že druhý den nebyl prostor si to vyříkat na místě jako chlap s chlapem. Potřeba někoho zostudit za situaci, která se dala gentlemansky vyřešit mi přijde zbytečná...

S některými lidmi jsem v kontaktu a za sebe můžu říct, že žádná organizovaná skupina, která by cíleně bojkotovala klubové akce neexistuje, žádná kampaň se nekoná nebo tedy alespoň já o ní nevím. :)
Na to, že pravděpodobně postupně někteří lidé odpadnou, když se budou srazy konat stále na jednom místě s velmi podobným programem jsi byl upozorněn už před lety. Jsou lidé, kterým nevadí jezdit na známé místo opakovaně a je to tak úplně v pořádku, ale pak jsou lidé, které stereotyp omrzí a v tom případě je asi pochopitelné, že nechtějí utrácet peníze za něco, co jim úplně nevyhovuje. A pak samozřejmě, jak už padlo, své udělal Covid a těžko říct, jestli se to v tomhle ohledu ještě někdy srovná.
V minulosti ti byla z více stran nabízena pomoc ohledně změny místa i nějaké obměny programu včetně toho dětského (na ten skákací hrad loni přecijen došlo a zřejmě nikdo neprotestoval, že to byly zbytečně vyhozené peníze, že? ;)), a to jak kvůli nějaké změně pro lidi, tak i se snahou ulevit ti kvůli tvé časové vytíženosti, jak jsi s tím naložil víš nejlépe ty sám. Vím, že třeba Jojo ti tu pomoc s nalezením nové lokality nabízí opakovaně. Samozřejmě, je jednodušší a jistější držet se svého osvědčeného, ale vždycky je to něco za něco. Pokud chceš opravdu něco změnit, je to asi jen o tom připustit nějakou spolupráci a myšlenky někoho dalšího a faktu, že nade vším nebudeš mít absolutní kontrolu nebo pak je samozřejmě možné pojmout to ve stylu - když to nebudu dělat všechno já, dělejte si to kdo a jak chcete. Ale tenhle přístup určitě není nutný a klubu celkově by asi zrovna neprospěl, pokud jde tedy opravdu v první řadě o dobro klubu. Pokud jsi se vším spokojený tak, jak to je a je dost lidí, kterým srazy vyhovují tak, jak jsou, tak je asi vše v pořádku. A lidem, kteří mají jinou představu přeci nemůže nikdo zazlívat, že nejezdí nebo že se scházejí a baví jinak. Na mém názoru samozřejmě už nezáleží, jen to osočení lidí z bojkotu mi přišlo zvláštní.

python.p
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5009
Registrován: 6 roků 11 měsíců
Bydliště: Blansko
Vůz: XC70
Kontaktovat uživatele:

#27 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od python.p »

Já tam nebyl, byl jsem jen na jednom velkém srazu co pořádal Yoby. Povahou jsem extrovert a nemám problém se bavit s kýmkoliv o čemkoliv, kdo mě zná tak to ví. I když tady a nebo na FB to vypadá jinak.

Velké srazy nedávám skrze práci - klidně 3 dny dovolené když to vyjde + děti a jejich nemoci. :/

Proto se mi třeba moc líbí komorní akce, jako třeba u Kuby a nebo Kuželna, kterou snad příště nějak vymyslím, byť to mám přes celou republiku.

Ono i na těch velkých srazech se stejně utvoří skupinky a baví se spolu, nezažil jsem akci podobného typu, kde by se "všichni bavili se všema".

Nicméně si myslím a podle doslechu a fotek soudím, že to děláš dobře a kvalitně. Pokud se to někomu nelíbí a ještě byl vylitej jak váza (parafráze jeho slov) tak bych to nereflekoval a neřešil.

Jestli na to nemáš čas, náladu a energii, tak se na to vyser. Zdraví máme jen jedno a člověk by měl fakt nejdřív myslet na sebe a až pak na ostatní, tak to prostě je. A promiň, ale on se určitě najde jinej "blbec" :)

jancho
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4210
Registrován: 10 roků 4 měsíce
Bydliště: Domov: Třebestovice
Vůz: XC70 D4 120kW D5244T17 MY 2013
Bydliště: Zaměstnání: Praha

#28 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od jancho »

Ještě si dovolím jen vypíchnout lokality, kde jsem byl na srazu, a které se mně osobně moc líbily.
Tím neříkám, že se musí líbit všem a ani netvrdím, že jsou pro pořádání velkého srazu ideální.

1.) Olšina - tam se mi to líbí moc díky okolí a těm pár luxusně zrenovovaným chatkám (nebo jsou nově postavené?) - ale ty zas vychází dráž - za mě adekvátně.
2.) Drhleny - hezký areál, hezké chatky
3.) se mi líbily i "Zdeňkovo" Běšiny

Na druhou stranu chápu, že ta Vysočina je, co se týče dojezdu, nejférovější.

raolsa
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 13064
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#29 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od raolsa »

Jak to jenom napsat? :Search:

Na srazy jezdím rád. Rád pokecám s lidmi o všem možném, byť mi chvíli trvá, než se rozpovídám, páč jsem od přírody zamlklý. :oops: A pokud o srazu vím dostatečně dopředu, tak jsem schopný si to naplánovat, abych se zúčastnit mohl.
Bohužel se letos nebudu moci zúčastnit podzimního srazu, protože se kryje s několik let naplánovanou dovolenou v zahraničí.

Chaseovi jsem neskonale vděčný, že si najde čas a srazy pořádá a vymýšlí program + vše okolo, vím, že to sežere spousty času a energie. A taky chápu důvody proč jsou poslední dobou srazy na stejných místech. Ono to není jednoduché hledat pokaždé jinou lokalitu, kam by se všichni vešli a kde by nebyly problémy na poslední chvíli - viz. Hálův mlýn. A taky ta dojezdová vzdálenost je pak problém, protože ne všechno člověk vyřídí po telefonu.

Ale na druhou stranu chápu i důvody některých lidí, kteří na stejná místa už jezdit nechtějí, protože se to jednak prostě okouká a pak taky program je zaměřený spíše na mužskou část osazenstva, (soutěže AVdílů, posezení večer, atd..) což se třeba druhým polovičkám moc nelíbí a děckám taky ne. Pro ty je alespoň ten tradiční nezávod (ten máme moc rádi), nebo spanilka. Ale co pak mají ty ženský a děti dělat? Skákací hrad a soutěže pro děcka, byly fajn, chtělo by to pokračovat v podobném duchu.

Je mi jasný, že na tohle by musel být ještě někdo, nebo více lidí, kteří by to vymýšleli a organizovali. A nevím jestli je někdo ochotný se tím zabývat. Já na tohle bohužel nemám ani buňky, ani čas. :pardon:

Takže to je asi tak vše. Nevím jestli jsem to napsal úplně tak jak jsme to myslel. :beer:

Chase
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 2429
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno - střed
Vůz: S80 V8, XC70 D5, C70 T5, C70XC cabrio
Organizer x 3
Kontaktovat uživatele:

#30 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Chase »

K tomuto se prostě vyjádřit musím.

Klidně si začátku tohoto vlákna říkejte “veřejný lynč” nebo “potřeba někoho zostudit”, ale pokud se sinki zvládáte psaný text, tak já nikdy jméno dotyčného nenapsal (ani jsem to neměl v úmyslu) a celá informace byla primárně určena k tomu, aby se lidé vyjádřili okolo mého konání srazů/ respektive k tomu, kam by chtěli srazy realizovat - třeba i s jiným organizátorem. O celé situaci si samozřejmě můžete myslet co chcete, ale věřím, že drtivá většina incidentu přítomných, mě docela chápe.

Co se týká programu srazů, tak promiň, ale troufám si říct, že každý rok stejný není. Stejné je poslední dobou místo pro Jarní a Podzimní sraz a co se jeho týká, tak všem roky vysvětluju, že stavím po víkendech a mnohdy i v týdnu vlastníma rukama dům. Takže je od vás moc pěkné, že nabízíte nalezení nové lokality, ale já prostě už čtvrtým rokem nemám časový budget na její řešení. Ono totiž nalezení nové lokality a její vykomunikování, nalezení trasy spanilky, vyřešení úřadů a podobně, znamená několik cest do daného místa a to je třeba někde na Šumavu pro mě poněkud z ruky. Pokud ten čas někdo má, ať si vezme sraz pod sebe, já se třeba potom i jednou zase v klidu vyspím, místo toho, abych po nocích doháněl vlastní práci, na kterou nemám čas skrz řešení srazů (pokud totiž někdo vyběhá komplet lokalitu a má místní znalosti, měl by být za mě automaticky organizátorem daného srazu - už třeba jen proto, že on bude zapsaný na této pozici na úřadech).

Co se týká programu na Kletečné, tak spanilka je věc, kterou očekávají asi všichni. Trasu se snažím průběžně měnit dle toho, jak mi to časově dispozice dovolí. Odpoledne v areálu, kde je hned několik soutěží a dětský program, třeba i ve formě skákacího hradu ja za mě o tom, že si každý vybere dle svého. Může všude a nemusí nikam. Spolupráce s AVdíly je pro mě osobně zlatým hřebem celého srazu, protože soutěže, jenž nám každý rok servírují, tady ještě nikdy před tím nebyly. Stejně tak máme právě díky Davidovi skvělé a opravdu hodnotné ceny a zaplaceného profesionálního fotografa. Že nám dlouhodobě upadá spolupráce s Volvem je fakt, ale tam se hraje tvrdě na čísla a i když to zní jako zacyklený nesmysl, dokud nebudeme mít zpět 100+ aut, můžeme na tuto spolupráci zapomenout. Nemám odvahu za nimi teď přijít a slibovat jim plný areál.

Organizace znamená převzetí zodpovědnosti a následné řízení celé akce, protože je poněkud naivní předpokládat, že se každý zhostí nějakého úkolu bez toho, aniž by věděl co má vlastně dělat a někdo to celé koordinoval. Jinak by dle mého mínění vznikl místo srazu neorganizovaný chaos a celá akce by šla do kopru. Třeba se mýlím a jde to bez problému udělat živelně bez víceméně větší organizace, pak ať to prosím někdo takto udělá dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Já to však tímto za mě nezodpovědným způsobem prostě neumím.

Se spoluprací jsem nikdy problém neměl. Ovšem po pravdě, jako spolupráci neberu “my ti řekneme co máš dělat a ty to zařiď”, to opravdu spolupráce není. Jinak Hanko právě proto, že mi jde o dobro klubu se tady snažím najít někoho, kdo si třeba aspoň nějaký ze srazů vezme na svou zodpovědnost. (Místo toho, abych zrušil členství a vyhlásil “dělejte si to jak chcete”).

Aktuálně dělá spolek srazy tři a klidně k nim něco rozepíšu, byť níže napsané nejspíš každý ze spolku dávno ví.

Zimní sraz v Bohdanči
- tuto akci si po pravdě nechám i kdybych měl někdy v budoucnu seknout nedej bože s celým spolkem. Po tom, co bohužel skončil Jalovec, jsme našli skrytý klenot, co se potenciálu zimního setkání týče. Zaprvé to tam zbožňuju, zadruhé tam máme neskutečné zázemí a zatřetí mi spolupráce s Loganem maximálně vyhovuje (ano Hani, kupodivu Bohdaneč nedělám sám, ale je to taky o tom, že si naprosto férově dělíme organizační povinnosti).

Jarní sraz (aktuálně Kletečná - potenciálně kdekoliv)
- tento sraz je plně k dispozici. Letitě jde o největší klubovou akci sezóny a tak je třeba se k ní za mě postavit. Každopádně lokalita i program není nikde zakotvená na tvrdo (vyjma toho, že by měl obsahovat nějakou formu spanilky). Pokud se chce někdo realizovat a udělat ho podle sebe, má mou plnou podporu. Napsal a řekl jsem to asi třicetkrát, ale klidně to napíšu po jednatřicáté. Mé časové možnosti mi aktuálně neumožňují konání jinde, než ma Kletečné, jakkoliv bych to chtěl změnit. Ano, možná je to pro někoho divné, ale prioritu má teď vlastní bydlení.

Podzimní sraz (aktuálně Želivka)
- opět plně k dispozici pro někoho, kdo se chce realizovat. Kediné specifikum srazu je, že na něm musí proběhnout členská schůze spolku s volbou rady spolku pro další rok. Pro aktuální lokalitu platí úplně stejný důvod, jako pro u Jarního srazu. Co se týká aktuálního programu, tak orienťák, i když časově hodně náročný na přípravu, lidi dle ohlasů baví. Pokud by zaznělo, že chce větší část raději spanilku spojenou s výletem, není ve finále žádný problém. Ale to za posledních X let nezaznělo.

Nová lokalita a třeba jiný kreativnější program může být výzva pro někoho, kdo si to chce vyzkoušet třeba na začátek, než si troufne na Jarní sraz. Pokud se někdo takový najde (a já doufám, že se někdo najde), směle do toho. Má mou plnou morální podporu.




Shadow píše: 22 úno 2024 17:06 Já u vašeho sporu nebyla, netuším, co se dělo a řeklo, ale nechce se mi věřit, že druhý den nebyl prostor si to vyříkat na místě jako chlap s chlapem. Potřeba někoho zostudit za situaci, která se dala gentlemansky vyřešit mi přijde zbytečná...

S některými lidmi jsem v kontaktu a za sebe můžu říct, že žádná organizovaná skupina, která by cíleně bojkotovala klubové akce neexistuje, žádná kampaň se nekoná nebo tedy alespoň já o ní nevím. :)
Na to, že pravděpodobně postupně někteří lidé odpadnou, když se budou srazy konat stále na jednom místě s velmi podobným programem jsi byl upozorněn už před lety. Jsou lidé, kterým nevadí jezdit na známé místo opakovaně a je to tak úplně v pořádku, ale pak jsou lidé, které stereotyp omrzí a v tom případě je asi pochopitelné, že nechtějí utrácet peníze za něco, co jim úplně nevyhovuje. A pak samozřejmě, jak už padlo, své udělal Covid a těžko říct, jestli se to v tomhle ohledu ještě někdy srovná.
V minulosti ti byla z více stran nabízena pomoc ohledně změny místa i nějaké obměny programu včetně toho dětského (na ten skákací hrad loni přecijen došlo a zřejmě nikdo neprotestoval, že to byly zbytečně vyhozené peníze, že? ;)), a to jak kvůli nějaké změně pro lidi, tak i se snahou ulevit ti kvůli tvé časové vytíženosti, jak jsi s tím naložil víš nejlépe ty sám. Vím, že třeba Jojo ti tu pomoc s nalezením nové lokality nabízí opakovaně. Samozřejmě, je jednodušší a jistější držet se svého osvědčeného, ale vždycky je to něco za něco. Pokud chceš opravdu něco změnit, je to asi jen o tom připustit nějakou spolupráci a myšlenky někoho dalšího a faktu, že nade vším nebudeš mít absolutní kontrolu nebo pak je samozřejmě možné pojmout to ve stylu - když to nebudu dělat všechno já, dělejte si to kdo a jak chcete. Ale tenhle přístup určitě není nutný a klubu celkově by asi zrovna neprospěl, pokud jde tedy opravdu v první řadě o dobro klubu. Pokud jsi se vším spokojený tak, jak to je a je dost lidí, kterým srazy vyhovují tak, jak jsou, tak je asi vše v pořádku. A lidem, kteří mají jinou představu přeci nemůže nikdo zazlívat, že nejezdí nebo že se scházejí a baví jinak. Na mém názoru samozřejmě už nezáleží, jen to osočení lidí z bojkotu mi přišlo zvláštní.

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2148
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#31 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od jirka87 »

Ja do toho nemam co kecat, ale tady to tak hybe emocema, ze si rikam, jestli to misto srazu neberete jako dovolenou.

Jestli by jste nemeli jednodussi vyhlidnout si pekny, dobre vybaveny kemp, kde se sjedete na jednu noc a den, popovidate si date si pivo a to je vse. Nic vic. To staci ne? A lokality muzete pravidelne stridat. Urcite to bude nekde uplne na hovn*. To se stava. Jednou to budou mit daleko Prazaci, jednou Ostravaci. Fer system.

Nez resit dvoudenni ubytovani, jakesi zavody, spanile jizdy a dalsi.....program.

🤷🏻‍♂️

Petr Marek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 7512
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

#32 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Petr Marek »

Je to Tvůj názor a je dobře, že sis našel minutu a napsal jsi ho sem.

Samozřejmě se během roku konají i malé srazy s jedním přespáním, nebo klidně jen od rána do odpoledne. Ale i na velký sraz se dá přijet třeba jen na hodinu. Na druhou stranu je zde ještě stále dost lidí, kteří mi v neděli odpoledne řeknou, jak to bylo od pátku krátké a že jsme si nestačili říct vše...

Jinak za mě je spanilka, nebo poslední dobou orienťák to, co dělá sraz srazem.



Ještě doplním, že tento topic subjektivně vnímám jako diskuzi jakým směrem směřovat srazy, nikoliv jako nějaký lynč.

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2148
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#33 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od jirka87 »

Ja to myslel dobre v tom ohledu,ze to trochu vypada,ze vas to spise rozdeluje nez aby vas to spojovalo

Shadow
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1729
Registrován: 10 roků 5 měsíců
Bydliště: Pardubice
Vůz: V70II

#34 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Shadow »

Ale no tak, Matěji, jsi velmi inteligentní člověk a bylo předem jasné, že pro ostatní nebude těžké vydedukovat, o koho se jedná, případně, že to dotyčného dožene k tomu jít s kůží na trh. Ke srazům by se lidé určitě vyjádřili i bez toho začátku.

Pomoc s nalezením nové lokality - tím asi zřejmě nikdy nikdo nemyslel ti jen ukázat bod na mapě a jít od toho. :)

Naše názory na spolupráci se vždy lišily, moje vize byla, že příprava srazů a jejich samotný průběh je společná věc, tak, aby se maximálně líbily lidem, ne soutěž o to, kdo to zvládne lépe a byl to hlavní důvod mého odchodu, nicméně stále vidím velký potenciál ve spojení tvých organizačních schopností a někoho, kdo by do toho dokázal vnést zase trochu jinou atmosféru a tím přilákat lidi, kteří jezdit přestali, to byla tak nějak hlavní myšlenka mého příspěvku.

Jediný důvod, proč jsem reagovala byla tvá představa ohledně bojkotu klubových srazů, ale ta by nevznikla, kdyby sis to s dotyčným vyříkal ve střízlivém stavu na místě. A tím se kruh uzavírá. :)

The Orinoco Blue
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 12
Registrován: 1 rok 2 měsíce
Bydliště: Hýskov
Vůz: S60 2007 D5 Man 136kw Orinoco blue

#35 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od The Orinoco Blue »

Vzhledem k tomu že jsem u toho byla a vím, že ta osoba neměla hlavu a patu a nebyla ve stavu schopnosti konstruktivně komunikovat, asi bych to vůbec nebrala vážně. Důvody proč lidi nepřijedou můžou být různé, ať už časové nebo finanční, za mě program je dostatečně zajímavý a srazy jsou super…a myslím si že jsi fakt fajn člověk a rozhodně to neděláš blbě. Za nás jsme spokojení účastníci a snažíme se jezdit na všechny srazy, což zatím vychází, nemáme v plánu na tom nic měnit, stejný areál mě osobně nevadí. A upřímně pokud se někdo chová tak jako zmiňovaná osoba a dělá v hotelu totální ostudu, tak si zaslouží spíš nějakej blacklist než prostor v éteru, ale chápu pointu. Lidi co se zastávají a nebyli u toho asi nemá cenu komentovat a to že kazdej jsme po alkoholu hovado, to už je fakt úplně mimo. Nejsme. Pokud někdo je po alkoholu hovado tak nemá pít, k tomu není co jinyho říct. A beru že se omluvil, pokud teda omluva znamená že už se to nestane. Tohle nemá být žádný lynč, prostě jenom můj názor.

jojo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2128
Registrován: 19 roků 6 měsíců
Bydliště: Nižbor

#36 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od jojo »

No tak já bych se klidně ujal nějakýho jarního srazu. Konkrétně mám na mysli Drhleny. Ty tenkrát objevil Zdenda a já pak s Ervínem udělal vše co bylo třeba. Kdo si to pamatuje, ať řekne jestli se to povedlo. Kemp je luxusní a místní frau provozní pro nás dělala první poslední. Faktem je, že ceny odpovídaly. Takže nabízím pomocnou ruku. Dejte termín. Netřeba tady z toho dělat politiku.

Petr Marek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 7512
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

#37 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Petr Marek »

Drhleny se povedly pěkně, a to i přesto, že se sraz dělal na poslední chvíli. Jen počasí tenkrát srazu moc nepřálo.

A ještě poopravím, že lokalitu doporučil Michell. Zdeněk neměl se srazem nic společného a ani se srazu nezúčastnil.

Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 12090
Registrován: 13 roků 5 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#38 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Urvanej »

Argument, který nepadl, nebo jsem si ho nevšiml, že pokud člověk pojede 300km někam na sraz, tak jet na otočku, nebo s jedním přespáním mi přijde jako špatný řešení, kor když balí celý auto, tzn. celou rodinu.
Zbytek už tu padl, takže stručně z mého pohledu:
stavím barák, dělám dětem taxikáře po zápasech a koncertech a v neposlední řadě prachy, dát 12+k za víkend (je nás 5) neni uplně jednoduchý rozhodnutí.

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2148
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#39 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od jirka87 »

Tyjo co vy na tech srazech šňupete,ze to vyjde za 2 dny na takovy randal? 🤣

Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 12090
Registrován: 13 roků 5 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#40 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Urvanej »

Viz Jancho, víc to asi komentovat nemá smysl :roll:

Amper
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 134
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Křepice
Vůz: S60 D5 2003

#41 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Amper »

ubytování, 2x snídaně, 2x oběd, 2x večer a ještě to vynásob počtem lidí, kteří jedou. A najednou jseš třeba na 30 jídlech po (dejme tomu) 150Kč.
Nějaký pití, dobroty pro děti, večer si dáš tři panáky a najednou ani nevíš, jak se ty peníze rozkutálely.

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2148
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#42 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od jirka87 »

U: Kliiid. Ja to nemyslel nijak zle 🤐

V obecne rovine je mi to jasny a v dnesni dobe samozrejme i ta cesta cosi stoji. Mam tatu 400km od sebe,takze predstavu mam. Jsem se radeji zmrzacil na motorce, nez abych tam jel na Vanoce :lol: zatracene palivo :green:
Naposledy upravil(a) jirka87 dne 26 úno 2024 12:25, celkem upraveno 1 x.

Ondra.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 4743
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

#43 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Ondra. »

Za mě asi taky stručně, mám k tomu čtyři body, který seřadím v prioritě od nejvyšší po nejnižší:

1) postupná změna priorit u mě- rodina barák a poslední době jsem zjistil že už do aut nejsem zas takovej blázen a radši vezmu kolo, nebo jdu hajkovat. Prostě to tak je
2) dávám přednost lokálním menším akcím, kde se sejdeme třeba s krabicema nebo s lidma který x let znám
3) stále se opakující lokality - když už někam jedu, tak rád objevuju nový místa
4) ceny- osobně upřednostňuji prostější a míň finančně náročný ubytko- chajda v obyčejným slušným kempu, turistická ubytovna.

Co bych chtěl na druhou stranu pochválit- pestrý program. Takový ty spanilky kdy se tři hodiny jelo duchaprázdně z bodu A do bodu B, šlo se na oběd a zpátky- za mě o ničem a ztráta času. Orienťák je proti tomu krásný oživení.

Nosound89
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 4181
Registrován: 11 roků 11 měsíců
Bydliště: F-M city
Vůz: S80II 4,4 AWD

#44 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Nosound89 »

Já vím, že počítáte každou korunu co utratíte, ale doma by jste nejedli? Okey, levněji, ale určitě ne zadarmo :wink: .

Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 12090
Registrován: 13 roků 5 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#45 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Urvanej »

Cenová diskuse o tom, kdo kolik utratí za jídlo, asi neni uplně předmětem tohoto topiku. :D

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3222
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#46 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

Snad to není nesmělé, dovolím si off-topic. Pro menší srazy volvistů nabízím tuto lokalitu. Výhoda pro zůčastněné bude cena za ubytování, kterou s rodiči asi nebude problém uhandlovat jednorázově na 300kč/1 osoba, v rámci dobrých vztahů s Volvisty. Rodiče mají penzion cca 25 let jako totální bokovku, nikdy to pro ně nebyl primární zdroj příjmů, takže neměli nikdy zapotřebí nastřelovat ceny a hrát si na hochštaplery/hotelmajstry. Mají to spočítané tak, aby se zaplatily energie na Dobré Vodě i na Zbraslavi, což nám bohatě stačí.

Nevýhoda je kapacita cca 15 osob - takže na srazy do 5-6 aut. Je to na náhorní plošině v Národním parku Šumava s krásným výhledem do ČR - Dobrá Voda nad Hartmanicemi.

https://www.sumava.net/dobravoda/

V dnešní době je za 250-300kč/1 osoba většinou nějaká bouda v kempu nebo kóje 10m2 se společnou sociálkou. Tady byste za ty peníze měli důstojnější podmínky. Když to budu vědět s dostatečným předstihem, můžu Vám tam zajistit rezervaci a ukecat cenu. Normálně je v letní sezoně asi 400kč/1 osoba. Což není mnoho, ale když se mi to povede stáhnout, dobře pro ubytované. Psy nejsou problém. Je tam velká společenská místnost s krbem, každý pokoj má vlastní sociálku a na kytaru možno vyhrávat do rána :-)

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#47 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Honza »

Petr Marek píše: 26 úno 2024 11:21 Drhleny se povedly pěkně, a to i přesto, že se sraz dělal na poslední chvíli. Jen počasí tenkrát srazu moc nepřálo.

A ještě poopravím, že lokalitu doporučil Michell. Zdeněk neměl se srazem nic společného a ani se srazu nezúčastnil.
Lžeš.

Petr Marek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 7512
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

#48 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Petr Marek »

Ani náhodou!

Basstl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3196
Registrován: 14 roků 1 měsíc
Bydliště: Teplice

#49 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Basstl »

jojo píše: 26 úno 2024 08:59 No tak já bych se klidně ujal nějakýho jarního srazu. Konkrétně mám na mysli Drhleny. Ty tenkrát objevil Zdenda a já pak s Ervínem udělal vše co bylo třeba. Kdo si to pamatuje, ať řekne jestli se to povedlo. Kemp je luxusní a místní frau provozní pro nás dělala první poslední. Faktem je, že ceny odpovídaly. Takže nabízím pomocnou ruku. Dejte termín. Netřeba tady z toho dělat politiku.
Na srazu jsem byl a považuju ho za jeden z nejhezčích kterých jsme se zůčastnili. Ještě k tomu v krásné lokalitě.
Za mě tedy určitě ANO. :good:

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#50 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Honza »

Petr Marek píše: 26 úno 2024 22:02 Ani náhodou!
Ještě jednou ! Lžeš.
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?t=57456
Odpovědět

Zpět na „Volvoklub ČR informuje“