Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Co je nového v klubu, co můžeme nabídnout,
na co se chcete zeptat, Vaše návrhy...
  • Autor
  • Zpráva
Ondra.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 4743
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

#51 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Ondra. »

Honzo myslím že odpověd se schovává zde https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?p=726242#p726242

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#52 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Honza »

Ondro tady nejde o ůčast.
Petr Marek píše: 26 úno 2024 11:21 A ještě pooprvím, že lokalitu doporučil Michell. Zdeněk neměl se srazem nic společného.
Tady jde o tohle

Ondra.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 4743
Registrován: 19 roků 7 měsíců
Bydliště: VRZČ
Vůz: 240/V70II

#53 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Ondra. »

OK

Petr Marek
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 7512
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

#54 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Petr Marek »

Honza píše: 26 úno 2024 23:20 Ondro tady nejde o ůčast.
Petr Marek píše: 26 úno 2024 11:21 A ještě pooprvím, že lokalitu doporučil Michell. Zdeněk neměl se srazem nic společného.
Tady jde o tohle
První zmínka o Drhlenách padla na pivu U džbánu. Zdeněk tam chtěl sraz pořádat, ale potom chtěl, abych sraz pořádal já, což jsem z časových důvodů odmítl. Důsledkem dohadů bylo, že sraz Jojo zařizoval na poslední chvíli.

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#55 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Honza »

Tak Zdenek jel v listopadu 16 obhlídnout Drhlemy. Sedmýho února 17 stanovil datum. A to všechno že se mu nechtělo. Ty si se vymuvil na nějako služebku a tak se toho 7.6.17 ujal JOJO Čtyři měsíce předem a to je zajisté na poslední chvíli, akorát info od něj přišlo trochu později.



edit:upraveno na čtyři měsíce
Naposledy upravil(a) Honza dne 27 úno 2024 02:20, celkem upraveno 1 x.

Petr Marek
Ověřený
Online
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 7512
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

#56 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Petr Marek »

Přečti si ten topic, na který jsi sem sám dával odkaz.

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#57 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Honza »

Netřeba. Odkud jsem asi opisoval ty data výše. No uvidíme.

Přidáno za 38 minut 42 sekund:
Koukám že to nemá cenu se s někm dohadovat když je nejchytřejší, tak se vrátíme k jádru pudla.
Mám dojem že jsem se už vyjádřil vloni na schůzi. Jak zachránit srazy? Matěj to už řek na schůzi na Olšině, " Až přijde bída tak budeme mít." Bída je tady a my máme, tak proč chtít dojezdný na desetiletý děti a proč ctít dojezdný vůbec. 20 členů 40 nečlenů a 15 dětí je to necelejch 6000 Kč mínus, ale pro některou rodinu to je i 400 kč -1+1+2. Kdyby při tom žádném dojezdném přijšlo dvakrát tolik lidí tak i těch 12000 se s půl milionem na kontě nic moc nestane, Kde ušetřit? Třeba fotograf být nemusí, ty jsou pořád stejný a nikde se pohodlně nenajdou (odkaz na zoneramu na webu a na foru postrádám.) Větší hodnotu alespoň pro mne, mají reportážní fotky účastníků a ne pořád jen plechovky. Aby si moh říct "jé to je Maruška, to už je taky stará hydra a jaká to byla před deseti lety čupr holka". Program by měl bejt aby se bavila celá famílie dohromady, já vim je to těžký. Na jarním srazu bych je vodtáh do Pejru a dal jim rozchod, Maji tam několik muzejí a další nevim co, sednou si za ušetřený dojezdný do cukrárny. Jasně byli jsme tam před dvanácti lety, ale ty co tam byli nejspíš nedojedou a expozice se stejně mění. Děkuji další příště.

Chase
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 2429
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno - střed
Vůz: S80 V8, XC70 D5, C70 T5, C70XC cabrio
Organizer x 3
Kontaktovat uživatele:

#58 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Chase »

jojo píše: 26 úno 2024 08:59 No tak já bych se klidně ujal nějakýho jarního srazu. Konkrétně mám na mysli Drhleny. Ty tenkrát objevil Zdenda a já pak s Ervínem udělal vše co bylo třeba. Kdo si to pamatuje, ať řekne jestli se to povedlo. Kemp je luxusní a místní frau provozní pro nás dělala první poslední. Faktem je, že ceny odpovídaly. Takže nabízím pomocnou ruku. Dejte termín. Netřeba tady z toho dělat politiku.
Konečně někdo, kdo řekne reálný návrh. Takže Jojo, můžu to brát tak, že si Jarní sraz 2025 vezmeš na triko?

Přidáno za 3 minuty 32 sekund:
Nastesti si zatim s bojkotem programu a fotografa v mensine. Zrovna fotky ze srazu maji kazdy rok docela ohlas. Ale jdyz mas tolik navrhu, muzes klidne zorganizovat treba podzim 2025 a udelat ho podle sveho, kdyz uz si Jojo vzal Jarni sraz…
Honza píše: 27 úno 2024 03:03 Netřeba. Odkud jsem asi opisoval ty data výše. No uvidíme.

Přidáno za 38 minut 42 sekund:
Koukám že to nemá cenu se s někm dohadovat když je nejchytřejší, tak se vrátíme k jádru pudla.
Mám dojem že jsem se už vyjádřil vloni na schůzi. Jak zachránit srazy? Matěj to už řek na schůzi na Olšině, " Až přijde bída tak budeme mít." Bída je tady a my máme, tak proč chtít dojezdný na desetiletý děti a proč ctít dojezdný vůbec. 20 členů 40 nečlenů a 15 dětí je to necelejch 6000 Kč mínus, ale pro některou rodinu to je i 400 kč -1+1+2. Kdyby při tom žádném dojezdném přijšlo dvakrát tolik lidí tak i těch 12000 se s půl milionem na kontě nic moc nestane, Kde ušetřit? Třeba fotograf být nemusí, ty jsou pořád stejný a nikde se pohodlně nenajdou (odkaz na zoneramu na webu a na foru postrádám.) Větší hodnotu alespoň pro mne, mají reportážní fotky účastníků a ne pořád jen plechovky. Aby si moh říct "jé to je Maruška, to už je taky stará hydra a jaká to byla před deseti lety čupr holka". Program by měl bejt aby se bavila celá famílie dohromady, já vim je to těžký. Na jarním srazu bych je vodtáh do Pejru a dal jim rozchod, Maji tam několik muzejí a další nevim co, sednou si za ušetřený dojezdný do cukrárny. Jasně byli jsme tam před dvanácti lety, ale ty co tam byli nejspíš nedojedou a expozice se stejně mění. Děkuji další příště.

jojo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2128
Registrován: 19 roků 6 měsíců
Bydliště: Nižbor

#59 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od jojo »

Jasan, beru jaro 2025.

Chase
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 2429
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Brno - střed
Vůz: S80 V8, XC70 D5, C70 T5, C70XC cabrio
Organizer x 3
Kontaktovat uživatele:

#60 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Chase »

Super, dekuju moc.

Kdyz budes potrebovat zaridit nejaky tiskoviny, nalepku nebo neco podobneho, tak dej vedet. To neni problem zaridit.

Felbabson
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 122
Registrován: 6 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V70 D5, V70 D5 awd, 850 T5
Bydliště: Víkendy - okolí České Lípy

#61 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od Felbabson »

Také přidám svojí opožděnou reakci.

Od doby co jsem členem klubu se snažím jezdit na všechny srazy pořádané VK, bohužel mi to asi 5x na poslední chvíli nevyšlo (teprve loni jsem byl poprvé na jarním srazu :roll: ) a bohužel ten poslední zimní jsem musel vynechat z důvodů jiných plánovaných výdajů.

Mám srazy rád hlavně kvůli lidem, kteří na ně jezdí.
Oceňuji pečlivou organizaci a množství času, kterou Matěj těmto srazům dává vzhledem k jeho časovým možnostem.
Moc nás baví orienťáky, které jsou promyšlené a vždy se u nich nasmějeme :)

Mám také rád nová místa, tak více různých míst by byl bonus, ale vzhledem ke všem okolnostem, které už byly zmíněny, naprosto chápu proč to tak je a jsem s tím v pohodě.


Osobně si myslím, že více lidí by mohlo klubu nějak přispět (včetně mě) a navrhnout konkrétní promyšlené nápady jak nalákat na srazy více lidí.
Můžou mi unikat nějaké souvislosti, ale je evidentní, že to tady táhne jen pár lidí.

Pokud se negativní trend potvrdí na jarním sraze, navrhuji aby toto byl stěžejní bod na členské schůzi na podzimním sraze kde se projednají konkrétní návrhy nejen od členů VK.
Konkrétní návrhy založené na průzkumu, dotazníku na fóru i FB stránce, zkušenostech z jiných srazů, apod.

Matěji, díky za skvělou organizaci srazů. Hlavně z toho nebuď ,,znechucený", to by nebylo dobré. Vše se dá nějak řešit. Pokud budu moct nějak nyní konkrétně pomoci, můžeš se mnou počítat.

nebel
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 879
Registrován: 6 roků 5 měsíců
Bydliště: Ivančice
Vůz: 760 B280F + AW71 '89
Participant x 1

#62 Vedení spolku a pořádání klubových srazů

Příspěvek od nebel »

Felbabson píše: 25 bře 2024 00:09 Pokud se negativní trend potvrdí na jarním sraze, navrhuji aby toto byl stěžejní bod na členské schůzi na podzimním sraze kde se projednají konkrétní návrhy nejen od členů VK.
To už se na podzim na schůzi řešilo a pokud si pamatuju, zas tolik návrhů, jak to dělat jinak nebylo/neprošlo.
Felbabson píše: 25 bře 2024 00:09 Mám také rád nová místa, tak více různých míst by byl bonus,
V tomhle ohledu jsem velmi zvědav na rok 2025, kdy bude sice sraz umístěn „nevyváženě" v rámci republiky, ale nová lokalita by mohla (a nemusí) nalákat lidi žehrající na Vysočinu.
Felbabson píše: 25 bře 2024 00:09 Moc nás baví orienťáky
Ano, ty jsou bezvadné, líbí se velkému počtu účastníků, včetně mě. V tomhle Matěje obdivuju, čeho všeho si dokáže všimnout a jak to do zadání zapracuje.
Odpovědět

Zpět na „Volvoklub ČR informuje“