Zamčené klíče v autě

Nejnovější Volva od roku 2015/16
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1
Registrován: 2 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: V60 cc 2019

#1 Zamčené klíče v autě

Příspěvek od Cetr »

Ahoj, mám nově první volvo a stala se mi taková nepříjemnost, možná se bude moje zkušenost někomu hodit. Jel jsem na chatu a klíče nechal v autě (parkuju uvnitř domu), ze jsem tam nechal klíče jsem behem dne vesele zapomněl a později zamlčel vůz přes aplikaci, protože jsem nechtěl, aby mi chodila upozornění na otevřené auto. Další den hledám klíče, a pak si vzpomínám, ze jsou v autě. Otevřít auto fyzicky nejde, tak na to jdu pres aplikaci, nicméně ta poté, co dám otevřít auto píše, že vůz je připraven k otevření, ale zůstává zamčený. (Zde jsem asi udělal chybu, ze jsem neotevřel kufr do stanoveného času). Aplikace se v této podobě zasekne a dále sice vše funguje, ale otevření vozidla zůstává na výše zmíněné informaci a nejde s tím hnout. Nepomáhá vypnutí aplikace, reset ani vypnutí telefonu. Takže auto zamčené, apka nefunkční, klíče v autě. Volám Volvo servis, nicméně pomoci nemůžou, nedokážou na dálku auto otevřít (to je asi dobře), Volvo on call chat s robotem a následně živým člověkem (asi) nepomáhá, tak je na řadě manželka, která mi přiveze náhradní klíče. Ty fungují, auto otevírají. Problém vyřešen. Nicméně i nadále v aplikaci jsem měl zaseknutou stránku a nemohl jsem nadále pomocí ní zamykat, odemykat auto. Není to nezbytné, ale mám rád, když věci fungují, tak jsem hledal info na internetu a na zahraničním fóru jsem našel info, že někomu zafungovalo odhlásit se z aplikace a následně se do ní přihlásit. Popisovali tam sice jinou obtíž, ale mě to taky zafungovalo, takže je možné, že příště by to fungovalo rychleji a jednodušeji než manželka :) Kdyby se to náhodou někomu stalo, tak vám to snad ušetří nervy a čas. Moc technologie je někdy na škodu. Možná došlo k výjimečné shodě okolností, ale stalo se. Jinak zatim volvo super.
_________________
Cetr
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S/V/XC 90; V/XC 60“