V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 20
Registrován: 2 roky 10 měsíců
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Volvo V50 2.4L-B5244S5-A/T .. MY2006

#1 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Gregory »

Ahoj vsichni,

pri honbe za maximalni pro predface moznou vybavu mi uz (krome xenonu) zbyva jen Premium Audio s Dolby.

Zde je, co jsem zjistil :

a) pri upgradu z High Performance se nemusi menit ICM, staci ji jen nahrat spravny OE soft.

b) auta prodana v evrope maji MOST ochranu proti kradezi, takze jakmile sahnu do systemu (coz musim-vymena zesiku), tak to padne..

A ted to, co jsem nedokazal efektivne vyzjistit :

a) bude stacit, kdyz vymenim zesik a primarni repra za 4x70W + reflash ICM a MOST off? (nahore na palubce mam navigaci a reprak tam nechci..) Bude to hrat i bez neho? (proste bez center kanalu) a bez tech malych vyskovych kulatych repro vepredu (nemam moznost sehnat predni kozene tapce "s dirou"

b) co by se stalo, kdybych do soucasne konfigurace High Performance jen nahral soft z Premium rady a hlavni repro osadil nejakym aftermarketem s podporou Dolby?

(original 70W premium bud stoji macetu, nebo budu riskovat nejake vyrachtane vrany z ebaye)

Hralo by to, nebo by to padlo na hubu?

Diky vsem za nazory a ty z praxe ocenim jeste vice!
_________________
"Černá smrt" Volvo V50 2.4L MY2006/B5244S5/automat/nezávislý heizung :-)

spy
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1127
Registrován: 13 roků 10 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: C70 T5, V70R, C70 Cabrio T5

#2 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od spy »

Following :-)
Jestli se nepletu, tak 1-2 lidé už tu o podobném upgradu psali, tak snad se chytnou.
Já spíš přemýšlím aspoň o upgradu z Performance na High Performance, ale možná skončim u velkého upgradu na Premium (Dolby) :-)
_________________
Saffron Collezione: 1997 V70R 2,0 T5 AWD (B5204T3); 1998 C70 2,3 T5 (B5234T3); 2001 C70 Cabrio 2,3 T5 (B5234T3)
Shades of Grey: 2007 Volvo C30 T5; 2005 Volvo V50 T5 AWD; 2020 Škoda Superb iV Combi L&K

Michl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1306
Registrován: 8 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: V50 T5 AWD

#3 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Michl »

Já jsem tuhle přestavbu absolvoval u své první V50 a je to docela jednoduché a to jsem šel cestou originální řešení. Nejsložitělší a časově nejnáročnější je sehnat potřebné komponenty, já je hledal a našel na Allegro.pl. Tzn. zesilovač, reproduktory do dveří (velké a malé výškové, pro přední dveře je velké repro dvojité ještě se střeďákem) a dvojitý centr do palubky, stačí kouknout do mé Galerky, jsou tam i Volvo čísla ve žlutých nálepkách-označení komponentů pro Premium sound.
Vlastní výměna konponentů je relativně hračka (konektory jsou stejné) včetně odnýtování/nýtování repráků ve dveřích, nejsložitější je sundání tapeců abys něco neponičil a to samé platí pro zesilovač pod tapecem na levém boku v kufru. Centrrepro je ještě jednodušší, pod mřížkou v palubce je už příprava s konektorem, jsou ale dvě varianty repráků pro auta s a bez navigace.
Rozhodně doporučuji variantu s centr reprákem, jinak přijdeš o prostorový SurroundSound a to je kromě výkonu dle mne vlastně to nejlepší co přestavbou získáš. Aby to bylo trochu složitější, existuje ještě i varianta Premium Sound s dánským úpravcem audia resp. Dynaudio a to jsou repráky s bíločervenočernými nálepkami.
A posledním krokem je pak změna soft v autě na Premium sound, s tím se ti změní i grafika a obládání audia na konzole ve voze, na toto je ale potřeba už zásah od D5T5 včetně odemknutí MOST.
Větším oříškem bylo, vzhledem k tomu že to běhá po optice, zprovoznění továrního subwooferu v kufru, který dodá zvuku ještě větší šmrnc. To se mi podařilo až v mé současné V50 a to jen díky skvělému přístupu P.Lajšnera z D5T5. Mimochodem je to první tohle auto v Evropě s dodatečně montovaným továrním subwooferem Volvo, další zájemce o tuto úpravu až ale bude mít cestu vyšlapanou. Tak asi tak.
PS1: Aby to celé mělo smysl, doporučuji při tom ještě akusticky vytlumit minimálně dveře ve voze.
PS2: Pokud se nepletu , mám doma navíc jeden funkčí zesilovač žluté řady Premium Sound 4x70W. A určitě mám navíc i funkční origo subwoofer do kufru (bez kabeláže, potřeba je sehnat jak optická tak i napájecí 12V, čísla mám také v Galerii) použitelný do V50/S40II a který je kompatibilní i s nižším audiem High Performance (pochopitelně se musí nahrát do auta i soft pro subwoofer). Tak kdyby byl zájem, na cenách se určitě domluvíme.
_________________
Blue Cat: V50 T5 AWD/184 kW MY2009 Summum Matt Gold Pearl Polestar
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=56997

Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 20
Registrován: 2 roky 10 měsíců
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Volvo V50 2.4L-B5244S5-A/T .. MY2006

#4 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Gregory »

Dekuju za skvely elaborát, hodne mi pomohlo to mit takhle cerne na bilem od nekoho, kdo se tim zabyval a privedl to k zivotu.

Je mi jasny, ze bez stredaku prijdu o cast zazitku, ale i kdybych sehnal palubku "s dirou", tak pri predstave, ze ji budu zase tahat ven me jima hruza. Hlavne mam interier (kupoval jsem si i novou waterfall konzoli, protoze ta moje mela dulky :D) ve stavu noveho auta a tezko rici, jestli bych takovou palubku v CR sehnal (ebay/allegro urcite, ale zase ta doprava)

Zatim bych tedy sel cestou kompletniho origo swapu (bez centru a subwooferu).

Tak mi prosim sdel cenovou predstavu toho zesiku, vzal bych jej a rozjel to.. idealne i s fotodokumentaci, at z toho neco maji i ostatni a treba nekoho inspiruju :D

PS.: o Dynaudiu jsem cetl, ale asi postaci, kdyz mrknu k tobe do galerie a "zkopiruju te" 1:1, to bude jistota.. (i kdyz to proste zase nebude plna vybava... sakra 😂)

Přidáno za 1 minuta 8 sekund:
spy píše: 05 úno 2024 23:11 Following :-)
Jestli se nepletu, tak 1-2 lidé už tu o podobném upgradu psali, tak snad se chytnou.
Já spíš přemýšlím aspoň o upgradu z Performance na High Performance, ale možná skončim u velkého upgradu na Premium (Dolby) :-)
co jsem cetl, tak prestavba z performance na High Performance uz je vic komplikovanejsi (musi se menit ICM, jelikoz udajne nelze reflashnout - je HW jina, nez u High Performance/Premium/Dynaudio, ale jinak by postup mel byt stejny.. a s novou ICM ziskas i Equalizer (40W repra uz obstojne zvladaji basy - a rad ti pak prodam svuj high perfomance set - stavil bych se pak klidne s autem, aby sis to jeste poslechl, nez to vyndam a prehodim

Přidáno za 8 minut 30 sekund:
Michl píše: 06 úno 2024 08:08 Já jsem tuhle přestavbu absolvoval u své první V50 a je to docela jednoduché a to jsem šel cestou originální řešení. Nejsložitělší a časově nejnáročnější je sehnat potřebné komponenty, já je hledal a našel na Allegro.pl. Tzn. zesilovač, reproduktory do dveří (velké a malé výškové, pro přední dveře je velké repro dvojité ještě se střeďákem) a dvojitý centr do palubky, stačí kouknout do mé Galerky, jsou tam i Volvo čísla ve žlutých nálepkách-označení komponentů pro Premium sound.
Vlastní výměna konponentů je relativně hračka (konektory jsou stejné) včetně odnýtování/nýtování repráků ve dveřích, nejsložitější je sundání tapeců abys něco neponičil a to samé platí pro zesilovač pod tapecem na levém boku v kufru. Centrrepro je ještě jednodušší, pod mřížkou v palubce je už příprava s konektorem, jsou ale dvě varianty repráků pro auta s a bez navigace.
Rozhodně doporučuji variantu s centr reprákem, jinak přijdeš o prostorový SurroundSound a to je kromě výkonu dle mne vlastně to nejlepší co přestavbou získáš. Aby to bylo trochu složitější, existuje ještě i varianta Premium Sound s dánským úpravcem audia resp. Dynaudio a to jsou repráky s bíločervenočernými nálepkami.
A posledním krokem je pak změna soft v autě na Premium sound, s tím se ti změní i grafika a obládání audia na konzole ve voze, na toto je ale potřeba už zásah od D5T5 včetně odemknutí MOST.
Větším oříškem bylo, vzhledem k tomu že to běhá po optice, zprovoznění továrního subwooferu v kufru, který dodá zvuku ještě větší šmrnc. To se mi podařilo až v mé současné V50 a to jen díky skvělému přístupu P.Lajšnera z D5T5. Mimochodem je to první tohle auto v Evropě s dodatečně montovaným továrním subwooferem Volvo, další zájemce o tuto úpravu až ale bude mít cestu vyšlapanou. Tak asi tak.
PS1: Aby to celé mělo smysl, doporučuji při tom ještě akusticky vytlumit minimálně dveře ve voze.
PS2: Pokud se nepletu , mám doma navíc jeden funkčí zesilovač žluté řady Premium Sound 4x70W. A určitě mám navíc i funkční origo subwoofer do kufru (bez kabeláže, potřeba je sehnat jak optická tak i napájecí 12V, čísla mám také v Galerii) použitelný do V50/S40II a který je kompatibilní i s nižším audiem High Performance (pochopitelně se musí nahrát do auta i soft pro subwoofer). Tak kdyby byl zájem, na cenách se určitě domluvíme.

PS.: jen tak zbezne jsem projel galerii a uprimne.. hezci V50 jsem nikdy nevidel.. ten BLIS ti zavidim.. ja mam jeste predface (2006) a montoval se az od "mezifaceliftu" se starou stredovou konzoli od ledna do cervence 2007 a pak uz u plnyho faceliftu..

PPS.: zrcatko s kompasem mas? :P Ja jo :P
_________________
"Černá smrt" Volvo V50 2.4L MY2006/B5244S5/automat/nezávislý heizung :-)

Michl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1306
Registrován: 8 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: V50 T5 AWD

#5 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Michl »

Děkuji moc, mojí V50 T5 AWD (pokud se nepletu) chybí pouze tři resp. čtyři věci, které bylo možné objednat při výrobě:
1. Havarijní tlačítko SOS VolvoOnCall (toto v Čechách ani nešlo objednat, resp. služba nefungovala),
2. Tlačítkový telefon na sluchátku na kabelu se samostatnou SIM, místo toho mám variantně z výroby BT Handsfree (nevýhodou HF je skutečnost, že nejde psát na konzole ve voze přímo SMS zprávy, ale kdo by to dělal, když zprávy píšeš přímo ve spárovaném telefonu).
3. Elektrické střešní okno. A tohle mne štve od začátku koupě a proklínám původního majitele při každém teplém letním dni, že do takhle naloženého auta to chybějící okno už nenakonfiguroval. Na své první V50 D2 jsem okno měl a je to věc, kterou "prostě musíš mít". Takže nějakou dobu už čekám, až se objeví v AVdílech nějaká příhodná rozborka se střešním oknem a že bych pak vyměnil celý střešní díl i s oknem a vnitřním tapecem.
4. BT přímý vstup audio, ten se ale dával až od MY2012 v posledním roce výroby.
Jinak se doma podívám, zda ten zesilovač ještě opravdu mám k dispozici-.
_________________
Blue Cat: V50 T5 AWD/184 kW MY2009 Summum Matt Gold Pearl Polestar
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=56997

Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 20
Registrován: 2 roky 10 měsíců
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Volvo V50 2.4L-B5244S5-A/T .. MY2006

#6 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti (+max. mozna vybava P1)

Příspěvek od Gregory »

To je uzasny, ze jsem narazil na stejneho pacienta, jako jsem ja 😅

Galerii taky vytvorim, ale kdyz to vidim, musim si dat fakt zalezet :) 🙈

1. K Volvo on Call - doma se mi vali VOC unit + baterie (klidne poskytnu), ale po konzultaci s IPD USA, tremi autorizaky a D5T5 supportem (kdysi) jsme dosli k zaveru, ze to proste nejde.. jelikoz i kdyby system fyzicky fungoval (zapojeni je realizovatelne, ale zatim neni zadny .bin, ktery bychom mohli nahrat do CEMky, aby to auto videlo..

..a i kdyby, tak je to pry tak, ze existuje VIN "whitelist", kde jsou jen Volva, ktera system maji od vyroby, takze by ty nouzove funkce stejne nesly. U P1 zatim nelze retrofitnout.. ale premyslim, ze si tam dam alespon t vydechy s VOC/SOS tlacitkem (a nejak to napojit na troubeni (tlacitko paniky) 😅😅

2. mame to uplne stejne :( (a ten externi tel. jsem snad ani nikdy nevidel a to ani na foto

3. k stresnimu oknu.. na 850 jsem ho mel, ale tam vecne nesla klima.. taky me stve, ze ho nemam ve vybave, ale asi bych kvuli tomu nemel koule rezat do strechy (preci jen uz to nebude tovarni svar) .. jinak roof panel muzes koupit i origo od Volva, asi 25k 😅

4. tak pokud to tam v tvem roce nedavali, tak o starost min 😅 ja to mam taky bez starosti, pac pro 2006 jeste nebyl ani AUX 😅

5. Mas keyless pristup? (ja pomalu sbiram HW ruzne po ebayich a je to ocistec.. ale uz mam na hromade bezklickove kliky a obe zadni anteny+tu v zavazadelnik a tu hlavni..

Jo a jeste malo znama vybava-zadni vyklopny drzak na pet flasku (vyklapi se ze stredove konzole) 😅 a ultrazvukovy alarm misto/v hranate zaslepce ve strese :)

PS.: kdyby ses chtel zbavit ty super Oak konzole, vymenim za rok starou neposkozenou hlinikovou 😂
_________________
"Černá smrt" Volvo V50 2.4L MY2006/B5244S5/automat/nezávislý heizung :-)

spy
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1127
Registrován: 13 roků 10 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: C70 T5, V70R, C70 Cabrio T5

#7 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od spy »

Gregory píše: 06 úno 2024 14:13 co jsem cetl, tak prestavba z performance na High Performance uz je vic komplikovanejsi (musi se menit ICM, jelikoz udajne nelze reflashnout - je HW jina, nez u High Performance/Premium/Dynaudio, ale jinak by postup mel byt stejny.. a s novou ICM ziskas i Equalizer (40W repra uz obstojne zvladaji basy - a rad ti pak prodam svuj high perfomance set - stavil bych se pak klidne s autem, aby sis to jeste poslechl, nez to vyndam a prehodim
Dík, dobré vědět.
Já zvažuju jen ten High Performance kvůli tomu, že komponenty by teoreticky mohly jít sehnat za rozumné peníze. U Premium soundu se bojím dlouhého hledání a spousty peněz.
V C30 mám High Performance, rozhodně jsem slyšel lepší audio (třeba Dynaudio v mé C70:-)), ale už je to úroveň co jsem ochoten akceptovat.
P.S. Začal jsem docela používat https://rrr.lt/en - ceny podobného jako na Allegru, s dopravou není problém (spousta poláků neposílá a řeší se to přes prostředníky), a většinou je o dílu více informací než od poláka.
_________________
Saffron Collezione: 1997 V70R 2,0 T5 AWD (B5204T3); 1998 C70 2,3 T5 (B5234T3); 2001 C70 Cabrio 2,3 T5 (B5234T3)
Shades of Grey: 2007 Volvo C30 T5; 2005 Volvo V50 T5 AWD; 2020 Škoda Superb iV Combi L&K

Michl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1306
Registrován: 8 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: V50 T5 AWD

#8 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Michl »

Gregory píše: 06 úno 2024 14:13
Zatim bych tedy sel cestou kompletniho origo swapu (bez centru a subwooferu).

Tak mi prosim sdel cenovou predstavu toho zesiku, vzal bych jej a rozjel to.. idealne i s fotodokumentaci, at z toho neco maji i ostatni a treba nekoho inspiruju :D
Tak zesilovač doma mám s označením 30752610 a poslal jsem ti SZ.

Jinak v autě toho mám naloženo fakt hodně a to jak z výroby, tak mám i origo doplňky příp. i další věci neorigo. Takže kromě standardu Summum např. mám úpravu Polestar,natáčecí xenony ABL s ostřikem,Premium Sound Dynaudio+subwoofer, keyless, Homelink, obě el. sedačky s výhřevem, kůže, akustická vrstvená bezpečniostní skla, alarm, nezávislé topení, sklápěcí BLIS zrcátka se spodním svícením, mlhovky, navigace na volantu+dálka, HF na volantu, vypínač airbagu spolujezdce, AUU s USB+iPod, měnič 6 CD, zmiňované samozatmavovací zrcátko s kompasem i zmiňovaný držák velkých lahví, dešťový senzor stěračů, držák brýlí,nápojů hasičáku v interiéru, nakupních tašek v kufru, zásuvka v kufru...z origo doplňků odnímalené tažné, zadní křídlo, vnitřní sluneční clony, zástěrky, koberce textilní+gumové+vana v kufru, 2x kola 18", 1x 17", rozpěra v motoru, příčníky na hagusy, rezervu, hever, lékarničku, trojuhelník, nášlapy pedálů a řadičku R-Design ...a neorigo pak zadní+přední parkovací kamera, wifi zrcadlení telefonu/notebooku do navigace ve voze, nerez duplex Simons, HUD, záznamovou kameru se signalizací vybočení z pruhu+varování před nebezpečím vpředu, držáky Brodit, walkman a DAB+rádio na AUX, BT receiver na iPod, sítě v kufru, šatní držáky navíc, sněhové řetězy, držáky kol, lyží, rakev vše od Thule, zamykání zpátečky a pískování skel ...
a dále pak jsem dopřát autu spotřební výměny (nepočítaje provozní kapaliny+filtry) za nové origo poloos, kardanu, spojky, brzd, ramen vpředu i vzadu, všech tlumičů, a nachystán mám už k výměně i domek POV...neorigo ale kvalitních pružin Lesjofors, ložisek FAG, kotoučů+desek ATE...
Pprostě jsem do auta nasypal už dost peněz, ale je to auto pro zábavu a dělá mi stále radost a proto nedám na V50 dopustit a to hlavně po stránce jízdních vlastností. Samozřejmě pošihávám i po novějších Volvech, ale tam je bohužel už montována pro mne naprosto nezkousnutelná automatická převodovka, takže opravdu nevím za jaké jiné auto svojí V50 s AWD (další věc bez které auto nesmí ke mně domů) vyměnit.
Naposledy upravil(a) Michl dne 07 úno 2024 11:14, celkem upraveno 1 x.
_________________
Blue Cat: V50 T5 AWD/184 kW MY2009 Summum Matt Gold Pearl Polestar
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=56997

z-d-e-n-a
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 2432
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Pacov / Jindřichův Hradec
Vůz: V70 2,5T 2008 & V50 2,4i 2005
Participant x 1

#9 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od z-d-e-n-a »

Gregory: Pokud jsi neměnil tapece za poface, tak žádné tapece kvůli Premium audio shánět nemusíš, jsou stejný s High performance.
Psal jsi že máš palubku s displejem - RTI?
_________________
V70 2,5T 12/08 - B5254T6, MT Stage2
V50 2.4i 12/05 - B5244S4, AT
EX: V50 T5, 850 T5, V70 TDi
VIDA a VolFCR v Jindřichově Hradci...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 20
Registrován: 2 roky 10 měsíců
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Volvo V50 2.4L-B5244S5-A/T .. MY2006

#10 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Gregory »

Michl píše: 07 úno 2024 08:52
Gregory píše: 06 úno 2024 14:13
Zatim bych tedy sel cestou kompletniho origo swapu (bez centru a subwooferu).

Tak mi prosim sdel cenovou predstavu toho zesiku, vzal bych jej a rozjel to.. idealne i s fotodokumentaci, at z toho neco maji i ostatni a treba nekoho inspiruju :D
Tak zesilovač doma mám s označením 30752610 a poslal jsem ti SZ.

Jinak v autě toho mám naloženo fakt hodně a to jak z výroby, tak mám i origo doplňky příp. i další věci neorigo. Takže kromě standardu Summum např. mám úpravu Polestar,natáčecí xenony ABL s ostřikem,Premium Sound Dynaudio+subwoofer, keyless, Homelink, obě el. sedačky s výhřevem, kůže, akustická vrstvená bezpečniostní skla, alarm, nezávislé topení, sklápěcí BLIS zrcátka se spodním svícením, mlhovky, navigace na volantu+dálka, HF na volantu, vypínač airbagu spolujezdce, AUU s USB+iPod, měnič 6 CD, zmiňované samozatmavovací zrcátko s kompasem i zmiňovaný držák velkých lahví, dešťový senzor stěračů, držák brýlí,nápojů hasičáku v interiéru, nakupních tašek v kufru, zásuvka v kufru...z origo doplňků odnímalené tažné, zadní křídlo, vnitřní sluneční clony, zástěrky, koberce textilní+gumové+vana v kufru, 2x kola 18", 1x 17", rozpěra v motoru, příčníky na hagusy, rezervu, hever, lékarničku, trojuhelník, nášlapy pedálů a řadičku R-Design ...a neorigo pak zadní+přední parkovací kamera, wifi zrcadlení telefonu/notebooku do navigace ve voze, nerez duplex Simons, HUD, záznamovou kameru se signalizací vybočení z pruhu+varování před nebezpečím vpředu, držáky Brodit, walkman a DAB+rádio na AUX, BT receiver na iPod, sítě v kufru, šatní držáky navíc, sněhové řetězy, držáky kol, lyží, rakev vše od Thule, zamykání zpátečky a pískování skel ...
a dále pak jsem dopřát autu spotřební výměny (nepočítaje provozní kapaliny+filtry) za nové origo poloos, kardanu, spojky, brzd, ramen vpředu i vzadu, všech tlumičů, a nachystán mám už k výměně i domek POV...neorigo ale kvalitních pružin Lesjofors, ložisek FAG, kotoučů+desek ATE...
Pprostě jsem do auta nasypal už dost peněz, ale je to auto pro zábavu a dělá mi stále radost a proto nedám na V50 dopustit a to hlavně po stránce jízdních vlastností. Samozřejmě pošihávám i po Volvech, ale tam je bohužel už montována pro mne naprosto nezkousnutelná automatická převodovka, takže opravdu nevím za jaké jiné auto svojí V50 s AWD (další věc bez které auto nesmí ke mně domů) vyměnit.
Slusna prace.. u predface neni ani polovina jmenovaneho, takze jsem u MY 2006 Kinetic doplnil jen kozene vyhrivane elektricke sesle+kozene tapce, zrcatko s kompasem, telefonni modul, park. senzory predek a zadek, drzak na velkou lahev, drzak na bryle, ostrik svetel, lednici, rezervu, hever, bezklickovy vstup (ve vystavbe) a on-call (taky ve vystavbe.. tempomat, ovladani radia na volantu, 12V vzadu, plny autoalarm, dvouzonova klima a high perfomance audio bylo kupodivu ve vybave.. chybi mi jen sibr a xenony, ktere jsem nahradil (snad brzo pro volvo homologovanymi) Osram low beam ledkama

PS.: ja vjsem automatovej.. uz se citim starej a nakvedlal jsem se dost za zivot :D .. Hele pokud ti vyhovuje P1 a to i skvelym jizdnim projevem, budes milovat V40II.. sam jsem ji mel (T2 VEA), nez ji ex zlomila do rohliku pod tramvaj a nedal jsem na ni dopustit (na V40 :D).. a hlavne.. do urciteho MY ji muzes mit i s T5 a AWD (v manualu)

PPS. "stage 0" servis je zaklad.. ja mam ramena+cepy+axialky a tycky origo (proste to vydrzi nejvic a muze mi kdo chce tvrdit co chce) a predni kotouce Brembo + ATE ceramic (at se mi neprasi na kola) a zadek Brembo Max + novy vyfuk od predu do zadu (cast Walker, cast sla jen origo.. a hrozne me sere cokoli orezlyho, takze osetrena napravnice, nova spodni chladicovka, vyfukova rozpera, komplet zadni naprava, tlumice i s ulozenim Bilstein B4 + ulozeni SKF a i v motorovym prostoru polesteny kazdy orezly sroubek 😅🙈

Přidáno za 14 minut 24 sekund:
z-d-e-n-a píše: 07 úno 2024 11:09 Gregory: Pokud jsi neměnil tapece za poface, tak žádné tapece kvůli Premium audio shánět nemusíš, jsou stejný s High performance.
Psal jsi že máš palubku s displejem - RTI?

Ajooo! Ted na to cumim, ze tapce s dirou jsou jen poface se sirokou kapsou, pac maji uzsi spodni mrizku.. ja mam predface (nemam rad bastly.. proste to nekdo postavil jako predface, tak z toho nedelam hybrida)

Jediny bastl ktery jsem kdy udelal byl budiky z V70I do 850 a pak Carplay navigace citlive nainstalovana "do palubky" i vc. napajeni (RTI je k nicemu dnes :((

Přidáno za 4 minuty 22 sekund:
spy píše: 07 úno 2024 00:09
Gregory píše: 06 úno 2024 14:13 co jsem cetl, tak prestavba z performance na High Performance uz je vic komplikovanejsi (musi se menit ICM, jelikoz udajne nelze reflashnout - je HW jina, nez u High Performance/Premium/Dynaudio, ale jinak by postup mel byt stejny.. a s novou ICM ziskas i Equalizer (40W repra uz obstojne zvladaji basy - a rad ti pak prodam svuj high perfomance set - stavil bych se pak klidne s autem, aby sis to jeste poslechl, nez to vyndam a prehodim
Dík, dobré vědět.
Já zvažuju jen ten High Performance kvůli tomu, že komponenty by teoreticky mohly jít sehnat za rozumné peníze. U Premium soundu se bojím dlouhého hledání a spousty peněz.
V C30 mám High Performance, rozhodně jsem slyšel lepší audio (třeba Dynaudio v mé C70:-)), ale už je to úroveň co jsem ochoten akceptovat.
P.S. Začal jsem docela používat https://rrr.lt/en - ceny podobného jako na Allegru, s dopravou není problém (spousta poláků neposílá a řeší se to přes prostředníky), a většinou je o dílu více informací než od poláka.
Diky za typ na Litevce.. hardware na High Perfomance ti rad prodam, nemam silu to nekde vystavovat a s nekym se dohadovat.. budu rad kdyz mi za to das alespon neco :)

PS.: nick je mi povedomej..nekupoval jsi ode me svetla na V50? 😅
_________________
"Černá smrt" Volvo V50 2.4L MY2006/B5244S5/automat/nezávislý heizung :-)

Michl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1306
Registrován: 8 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: V50 T5 AWD

#11 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Michl »

Tak na chladničku jsem zapomněl, mám 15L Waeco na zadních sedačkách. A taky na přední i zadní parkovací senzory. Mimochodem se se mnou jedno čidlo asi loučí (někdy to funguje, jindy zase ne), k opravě jsem se zatím nedostal, VIDA hlásí chybu na č.5.
Jinak OEM čísla všech komponentů (repro, kabeláž,...) pro Premium Sound i subwoofer jsou v mé Galerii i s fotkama, samozřejmě těch OEM čísel je vícero a to buď vlivem přečíslování starých nebo ty kompatibilní/shodné komponety mají svá čísla. Repro i zesilovač se mění kus za kus, konektory jsou stejné, kabeláž je stejná. Pro instalaci subwooferu se musí sehnat ještě doplňková kabeláž optická (smyčka ze zesilovače)+napájecí 12V
_________________
Blue Cat: V50 T5 AWD/184 kW MY2009 Summum Matt Gold Pearl Polestar
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=56997

z-d-e-n-a
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 2432
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Pacov / Jindřichův Hradec
Vůz: V70 2,5T 2008 & V50 2,4i 2005
Participant x 1

#12 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od z-d-e-n-a »

Michl: já bych zkusil asi ten subwoofer od tebe, Premium audio mi už leží na stole, ten subík bych asi nutně potřeboval, ať to mám komplet 😀
Teda akorát s kabeláží to bude asi peklo...

Gregory: el. sklopný zrcátka s pamětí (?) máš? Dvojitá boční skla? R-design volant, pedály či spoilerovej paket? Rozpěra tlumičů? Přídavný kastlík za vodopádem? Isofixy? Výklopné dětské podsedáky vzadu? Vypínač airbagu...? :green:
_________________
V70 2,5T 12/08 - B5254T6, MT Stage2
V50 2.4i 12/05 - B5244S4, AT
EX: V50 T5, 850 T5, V70 TDi
VIDA a VolFCR v Jindřichově Hradci...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 20
Registrován: 2 roky 10 měsíců
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Volvo V50 2.4L-B5244S5-A/T .. MY2006

#13 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Gregory »

Pockej, pockej, jak jako s pameti? :O Ja to mam jen tak, ze kdyz stisknu L+R soucasne, sklopi se.. (predface asi tu moznost nemel), R design volant mam, dokonce i Rdesign hlavici volice automatu (nova origo, s vsazenym hlinikovym plechem), kastlik za vodopadem je.. ty jo.. isofixy a podsedak + vypinac bagu zboku nemam :(

Stejne tak spoilerovy paket (mam minikridelko jen na petkach)

Stejne tak dvojita bocni skla (o tom jsem ani nevedel)

Mas OE cisla?

Ty jo.. pedaly.. vidis.. uz na to koukam, jsou i pro automat, OE 31330698 .. tak si je v breznu koupim k narozkam :D Rkove veci jsem poctive neresil, protoze predface Rko neexistuje :( Az od 07 vejs..

Az budes montovat subac, pochlub se sem postupem :P
_________________
"Černá smrt" Volvo V50 2.4L MY2006/B5244S5/automat/nezávislý heizung :-)

z-d-e-n-a
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 2432
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Pacov / Jindřichův Hradec
Vůz: V70 2,5T 2008 & V50 2,4i 2005
Participant x 1

#14 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od z-d-e-n-a »

Tím Rdesign paketem mám na mysli totok:
IMG_1262.jpeg
Ty paměťový zrcadla - tím si právě nejsem jist (proto ten otazník) jestli to ty novější zrcadla uměly. Ve Vidě je zmínka že paměťový byly, ale ty malý špígle. Pak o paměti zrcátka od 06 přišly. Ale nevím. Viz:
IMG_2369.jpeg
Jen ještě k té hlavici automatu - ten hliník je fakt hliník nebo nastříkaný plast? Apropos - neměl bys k prodeji tu tvou starou hlavici? Chci si nechat pošít tu mojí ale potřebuju auto pojízdné...
Teda, koukám že téma příspěvku můžeme v klidu přejmenovat na "Jak narvat do P1 co nejvíce výbavy" :green:
_________________
V70 2,5T 12/08 - B5254T6, MT Stage2
V50 2.4i 12/05 - B5244S4, AT
EX: V50 T5, 850 T5, V70 TDi
VIDA a VolFCR v Jindřichově Hradci...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 20
Registrován: 2 roky 10 měsíců
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Volvo V50 2.4L-B5244S5-A/T .. MY2006

#15 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Gregory »

Ty jo, tak tenhle paket nemam a asi ho chci.. ❤️kdyz uz jsem pred casem v polsku sehnal Rkovej volant i se zachovalym Rdesign badgem za 400 polskejch penez 😂

Jinak krasna barva.. a jedina, za kterou bych menil cernou

K te hlavici.. resil jsem to cca pred rokem a tu starou jsem vyhodil :( na VK jsem nebyl a nedokazal jsem si predstavit, ze by ji nekdo chtel.. byl bych ti ji nechal klidne zadara..

Hele, na omak/potukani mi to prijde jako hlinik, ale tezko rict 🙈 za 3000kc at si me ale neprejou, jestli tam dali plast 😅 Zkusim sem vlozit fotku.

K spiglum.. ja mam taky jeste ty male, lamalo se to 01.2007 tusim (to prisly ty vetsi, s moznosti BLISu)

Ale koukam, ze pamet meli jen ty male a to jen ze zacatku vyroby do cisla kastle 65xxx.. ja mam uz sestimistny cislo (docela by me zajimalo, jak vypadalo ovladani te pameti (pac ja a vsechny V50 co jsem videl tam mam jen joystick a L/R tlacitko.. s tim ze kdyz tam mas jeste piktogram zrcatka, tak je el. sklopne) .. Asi se prenastavovali spolecne se zvolenou pameti sedacky ridice.. tezko rict..

Hele, to neni zly napad udelat z tohohle topicu "centralni tema" a radit vsem, co chteji neco retrofitnout a tak :)

PS. fotky pridany, staci na to jen kliknout.. hodil jsem to jako prilohu, vyscreenovanou primo z icloudu, tak snad nespadne forum 😂

Přidáno za 6 minut 12 sekund:
Obrázek
Přílohy
CB1E041E-0D7A-4502-8836-48DFFE4EFF38.png
E5FDFB2D-B453-4CF9-9127-468ED53E3C0B.png
691B5869-4481-442D-9222-D45236404B72.png
_________________
"Černá smrt" Volvo V50 2.4L MY2006/B5244S5/automat/nezávislý heizung :-)

Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 20
Registrován: 2 roky 10 měsíců
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Volvo V50 2.4L-B5244S5-A/T .. MY2006

#16 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Gregory »

Michl píše: 08 úno 2024 08:00 Tak na chladničku jsem zapomněl, mám 15L Waeco na zadních sedačkách. A taky na přední i zadní parkovací senzory. Mimochodem se se mnou jedno čidlo asi loučí (někdy to funguje, jindy zase ne), k opravě jsem se zatím nedostal, VIDA hlásí chybu na č.5.
Jinak OEM čísla všech komponentů (repro, kabeláž,...) pro Premium Sound i subwoofer jsou v mé Galerii i s fotkama, samozřejmě těch OEM čísel je vícero a to buď vlivem přečíslování starých nebo ty kompatibilní/shodné komponety mají svá čísla. Repro i zesilovač se mění kus za kus, konektory jsou stejné, kabeláž je stejná. Pro instalaci subwooferu se musí sehnat ještě doplňková kabeláž optická (smyčka ze zesilovače)+napájecí 12V
To uz mam taky za sebou.. u zadnich.. av dily 500kc za kus :)

Dekuji za info. Rozjedu to. Posledni dotaz - pojede to teda i bez toho centeru (zatim) a u koho sis nechal reflashovat ICM a za kolik?

Nez tam dam zesik, tak to i s Premium reprama bude nejak hrat, nez to naflashuju, ne? (bez audia nevydrzim ani minutu..)
_________________
"Černá smrt" Volvo V50 2.4L MY2006/B5244S5/automat/nezávislý heizung :-)

z-d-e-n-a
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 2432
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Pacov / Jindřichův Hradec
Vůz: V70 2,5T 2008 & V50 2,4i 2005
Participant x 1

#17 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od z-d-e-n-a »

Ještě jednou se zeptám - máš to RTI? Nějak jsem to ještě nevydukoval.
_________________
V70 2,5T 12/08 - B5254T6, MT Stage2
V50 2.4i 12/05 - B5244S4, AT
EX: V50 T5, 850 T5, V70 TDi
VIDA a VolFCR v Jindřichově Hradci...

spy
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1127
Registrován: 13 roků 10 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: C70 T5, V70R, C70 Cabrio T5

#18 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od spy »

Gregory píše: 07 úno 2024 23:37 Diky za typ na Litevce.. hardware na High Perfomance ti rad prodam, nemam silu to nekde vystavovat a s nekym se dohadovat.. budu rad kdyz mi za to das alespon neco :)

PS.: nick je mi povedomej..nekupoval jsi ode me svetla na V50? 😅
Pokud to bylo ve Vrchlabí, tak jo :-)
Dej vědět až ten High performance vymontuješ, něco vymyslíme.
_________________
Saffron Collezione: 1997 V70R 2,0 T5 AWD (B5204T3); 1998 C70 2,3 T5 (B5234T3); 2001 C70 Cabrio 2,3 T5 (B5234T3)
Shades of Grey: 2007 Volvo C30 T5; 2005 Volvo V50 T5 AWD; 2020 Škoda Superb iV Combi L&K

Michl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1306
Registrován: 8 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: V50 T5 AWD

#19 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Michl »

z-d-e-n-a píše: 08 úno 2024 10:20 Michl: já bych zkusil asi ten subwoofer od tebe, Premium audio mi už leží na stole, ten subík bych asi nutně potřeboval, ať to mám komplet 😀
Teda akorát s kabeláží to bude asi peklo...
Rád ti Zdendo subwoofer prodám, měl jsem ho na pokusy kupovaný z Polska, když jsme bádali s D5T5 jak to rozchodit.Nicméně je již mnou odzkoušený a funkční. Když seženeš optický kabel se stejnými konektory (myslím že jsou unifikované), tak mohla podle mne stačit nějaká náhrada z Aliexpress, je to taková uzavřená optická smyčka. To samé platí pro ten silový 12V, který když seženeš potřebné konektory, tak si ho možná vyrobíš sám. Ještě je tam nějaký mezikus, asi indukční cívka či co, ale funguje to i bez ní pokud se nepletu( toto ber prosím bez záruky). Čísla dílů i s fotem mám ve své Galerii.Jinak subwoofer funguje i pro High Performance audio. Potřeba je nahrát origo SW pro subwoofer od Volvo cca za 1000 Kč a pak ta nejdůležitější věc, změnit konfiguraci vozu, aby to vše fungovalo. V tom mi moc pomohl P.Lajšner z D5T5 a co vím, tak je určitě potřeba změnit/upravit SW i v jednotce rádia vepředu. Bez toho to sice nehlásí chybu a vše kromě subwooferu funguje.Ještě mám někde ve formátu PDF i návod k vlastní instalaci, který bych ti předal s vlastním subwooferem.
Budu teď do 6.3 mimo republiku a vzhledem k tomu, že je to docela těžký a velký "krám", tak zkus zatím vymyslet dopravu do Jidřichova Hradce.

Přidáno za 44 minut :
Gregory píše: 08 úno 2024 18:46
To uz mam taky za sebou.. u zadnich.. av dily 500kc za kus :)

Dekuji za info. Rozjedu to. Posledni dotaz - pojede to teda i bez toho centeru (zatim) a u koho sis nechal reflashovat ICM a za kolik?

Nez tam dam zesik, tak to i s Premium reprama bude nejak hrat, nez to naflashuju, ne? (bez audia nevydrzim ani minutu..)
Když budeš mít v autě nahraný SW pro Premium Sound, tak podle mne bude kromě těch středových repráků vše fungovat a bude se to chovat jako např. při nefunkčím reproduktoru (nebude to házet chybu do VIDA), protože kabel s konektorem v autě na 99% je pod palubkou jako příprava. Toto ale ber bez záruky.
OT: Mimochodem když mám v autě nastavený režim Surroud Dolby, tak při přepnutí na rádio FM/AM to automaticky přeskočí do težimu 3R nebo jak se to jmenuje tj. Levá+Pravá+Střed (asi logicky: signál radia není v Dolby).
Jinak cena SW byla v rámci balíčku více věcí k dohrání do auta (PremiumSound, instalace navigace, instalace vypínač airbagu, instalace předních senzorů...) tuším cca 3.000 Kč. Než jsem prodával svojí taky hodně vybaveniu V50 D2, tak jsem ji totiž trochu ozobal (o navigaci, volant se spodním ovládačem, vypínač airbagu spolujezdce, přední senzory...) a komponenty pak nandal do současné V50 T5 AWD. Akorát to střešní okno jsem už nestinul a dodnes lituji, že jsem tenkrát celou střechu (okno s kabeláží a ovládáním, výztuhy, vlastní střešní díl,...) před prodejem D2 taky nevyměnil.
_________________
Blue Cat: V50 T5 AWD/184 kW MY2009 Summum Matt Gold Pearl Polestar
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=56997

Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 20
Registrován: 2 roky 10 měsíců
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Volvo V50 2.4L-B5244S5-A/T .. MY2006

#20 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Gregory »

z-d-e-n-a píše: 08 úno 2024 20:44 Ještě jednou se zeptám - máš to RTI? Nějak jsem to ještě nevydukoval.
Sorry, melu a nekdy se to "ztrati v prekladu" RTI nemam (ani palubku s dirou) Misto toho tam mam na 3M pasku prilepenou navigaci s Carplay

Vrsek palubky uz jsem jednou ven tahal (puvodni byla od toho rakusaka co to mel predemnou prosroubovana vrutama (drzak na Nokii) 😅 Ale nezvladl jsem sehnat RTI palubku, tak jsem to v sobe potlacil 😅

Kazdopadne jak nad tim tak premyslim, tak kdyby tu nekdo mel vrsek palubky s RTI a pripravou na centr repra, tak si dojedu.. (priprava na zapojeni navigace je taky pod palubkou?)
_________________
"Černá smrt" Volvo V50 2.4L MY2006/B5244S5/automat/nezávislý heizung :-)

Michl
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1306
Registrován: 8 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha
Vůz: V50 T5 AWD

#21 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Michl »

Při montaži subwooferu jsem musel upravit/uříznout kus levé části polystyrenové podpěry podlahy v kufru. Pochopitelně existuje i originálni díl, ale moje řeseni taky funguje.
SUB.jpg
SUB.jpg (95.36 KiB) Zobrazeno 276 x
_________________
Blue Cat: V50 T5 AWD/184 kW MY2009 Summum Matt Gold Pearl Polestar
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=56997

z-d-e-n-a
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 2432
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Pacov / Jindřichův Hradec
Vůz: V70 2,5T 2008 & V50 2,4i 2005
Participant x 1

#22 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od z-d-e-n-a »

Gregory: jakou barvu palubky vůbec hledáš? Já nějak nemůžu sehnat ten můj odstín v rozumným stavu, všechno dodrbaný (mám světlou palubku). Normálně přemejšlím že bych tam vrznul černou...
_________________
V70 2,5T 12/08 - B5254T6, MT Stage2
V50 2.4i 12/05 - B5244S4, AT
EX: V50 T5, 850 T5, V70 TDi
VIDA a VolFCR v Jindřichově Hradci...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 20
Registrován: 2 roky 10 měsíců
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Volvo V50 2.4L-B5244S5-A/T .. MY2006

#23 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Gregory »

Takovou tu klasickou tmave sedou.. vrzni tam normalne i cernou, pokud najdes.. ja to takhle musel udelas s kozenyma tapcema a kupodivu to nevypada vubec zle.. a v kombinaci s tou uplne svetlou (beige) by to mohl byt i zajimavy kontrast

Přidáno za 5 minut 19 sekund:
A ty hledas taky RTIckovou, nebo jen nejakou nedodrbanou?

Kdyztak bych ti mohl prodat tu svou, az sezenu tu s dirou
_________________
"Černá smrt" Volvo V50 2.4L MY2006/B5244S5/automat/nezávislý heizung :-)

z-d-e-n-a
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 2432
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Pacov / Jindřichův Hradec
Vůz: V70 2,5T 2008 & V50 2,4i 2005
Participant x 1

#24 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od z-d-e-n-a »

Ještě s těmi paměťovými zrcátky - bylo to sčuchlý s el. sedačkou a pokud jsem to dobře pochopil, tak hlavně s klíčkama. Takže třeba ženská měla jeden klíček a já druhej. Ke každému klíčku byla spárovaná poloha sedačky a poloha zrćatek. Nevím jestli to uměla i P1 ale u P3 myslím že to umělo přenastavit i rádio a klimu. Ale to už bych asi plácal a myslím že "Michl" ví více... :green:

Co se palubky týče, tak moje vize je sehnat tuhle palubku z posledních C70II. Jenže nejsou!
IMG_2269.jpeg
A vlastně se i do prvních C70II dávala kombinace blonďatej interiér s černou palubkou. A vůbec to nevypadá blbě:
IMG_7953.jpeg
Takže pošilhávám po černé...
Jinak tady je můj "Focus", kdyby tě to zajímalo v jakém stádiu jsem. Od str. 16:
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?t=55199&start=375#top
PS: asi bychom fakt měli přejmenovat topic :green:
_________________
V70 2,5T 12/08 - B5254T6, MT Stage2
V50 2.4i 12/05 - B5244S4, AT
EX: V50 T5, 850 T5, V70 TDi
VIDA a VolFCR v Jindřichově Hradci...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 20
Registrován: 2 roky 10 měsíců
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Volvo V50 2.4L-B5244S5-A/T .. MY2006

#25 V50 upgrade high performance audia na premium-prakticke zkusenosti?

Příspěvek od Gregory »

Parada, zatim jsem mrknul jen tak zbezne a koukam, ze se toho taky nebojis.. a jinak souhlas.. Whiteblock atmosfera s automatem je zabavna.. nevim, jak tobe, ale me i ta 103kw v lete pri rozjezdu hrabe 😅

Ta cernocerna palubka je krasna! Byl by to fajn kontrast k tem tvym bilym vinylum.. (koukam ze na roztrzene bocnice trpej vsechny stejne) .. Ja auto koupil taky s vinyl/hadr a hned to slo ven.. (ale ta bila je velmi elegantni)

Jinak jsem pres vikend shanel palubku s RTI a sehnal v AV dilech komplet za 5500kc.. tak tam v tydnu jedu..

Jak je to s kabelazi (pod palubkou jsou i ty tri konektory na navi?) a co DVD jednotka? ja vlastne ani nevim, kde je (kastlik?) a jak ji pripojit :D

PS.: prejmenovat mi to nejde :D (asi admin)
_________________
"Černá smrt" Volvo V50 2.4L MY2006/B5244S5/automat/nezávislý heizung :-)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“