Volvo Cars

Nejnovější Volva od roku 2015/16
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 34
Registrován: 8 měsíců
Bydliště: Český Krumlov
Vůz: VW

#1 Volvo Cars

Příspěvek od kesalwab »

Ahoj kluci, můžete mi vysvětlit funkci volvo cars? Startovací na dálku, vyhřívání interiéru atd…
S novým nákupem je volvo cars v ceně 4 roky a poté se to musí nějak platit? Cenu víte? A pokud zapojím telefon přes Apple car play a budu streamovat třeba YouTube nebo spotify tak to jde z dat mých nebo z dat integrované ve volvo GSM? Děkuji za info

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 63
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Královéhradecký kraj
Vůz: V60CC B5 MY2023

#2 Volvo Cars

Příspěvek od Svita »

Volvo cars a data jsou dvě rozdílné věci.
applikace volvo cars slouží mimo jiné k dálkovému odemknutí a nastartování vozidla. Nastartování se hodí k vyhřátí (vychlazení) vozidla před jízdou. Je tu k tomu samostatné vlákno.

Data jsou na 4 roky v ceně nového vozu, pak se platí. Cenu mi nebyl schopný nikdo říct. Někde na foru je tu cena v USA. Data jdou z karty ve voze - využívá T-Mobile (Hotspotdrive.com). Data jsou neomezená, resp. máš k dispozici tolik dat, kolik potřebuješ k provozu vozidla. Data nejdou sdílet, neuděláš ve voze hotspot. Data jsou dostupná po celé EU + Švýcarsko, Norsko, GB.
Pokud ale používáš Apple carplay, pak využíváš data v telefonu, na displey jen streamuješ. Spotify i Youtube ale máš přímo v systému, není třeba používat apple carplay (youtube není dostupné při jízdě).
_________________
V60CC B5, MY2023
bylo:
XC60 D5 AWD, 205k Geartronic, MY 2010, Summum, bílá GALERIE
S40 1.8, 90 kW, MY 2001, stříbrná

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 34
Registrován: 8 měsíců
Bydliště: Český Krumlov
Vůz: VW

#3 Volvo Cars

Příspěvek od kesalwab »

Diky! Volvo cars predpokladam ze využívá data takze jsou tyto dvě věci úzce spojeny jinak by nefungovala vzdálena správa. Teoreticky neni treba využívat apple car play když mohu používat nativní google mapy a streaming zabudovaný spotify, cili na new volvo neni treba data v mobilu když to reknu blbe teda vid?
Obchodník mi rikal měsíčně okolo 200,- ale taky mi to nebyl schopen říct presne, kroužil…
Predpokladam ze když mi teda po 4 letech skončí Volvo Cars a nějak si to neprodlouzim tak na dálkovou správu mohu zapomenout, stejne tak jako na google mapy navigaci.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 150
Registrován: 2 roky 4 měsíce
Bydliště: Košice
Vůz: Volvo V60 2.0 T6 AWD R-Design Polestar

#4 Volvo Cars

Příspěvek od Cronicle »

Volvo Cars je iba appka, služba sa vola Volvo oncall, 4 roky od prvej aktivácie je bezplatná táto služba. Pri návšteve autorizovaného servisu alebo Volvo servisu ti predĺžia tuto službu na 12mesiacov zadarmo, inak čo som našiel na Usa stránke Volvo je to za 200$ na 12mesiacov.
_________________
Volvo V60 2.0 T6 AWD R-Design Polestar 240kW

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 96
Registrován: 1 rok 8 měsíců
Bydliště: Praha 5 - Řeporyje
Vůz: 17 XC90 D5 Inscription Polestar

#5 Volvo Cars

Příspěvek od dusan.pazicky »

Cena VOC na 2 roky je 1982,- s DPH prodluzoval jsem to pri koupi auta, predplatne je vazane na VIN, takze pripadne platne predplatne prechazi na noveho majitele. Ted v 7/24 mi to bude zase koncit, pokud bude cena vyssi dam jsem info.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 34
Registrován: 8 měsíců
Bydliště: Český Krumlov
Vůz: VW

#6 Volvo Cars

Příspěvek od kesalwab »

Děkuji, psal sem na podporu a poslali mi toto:

Předplatné Volvo on Call dostanete od dealera na 4 roky zdarma při koupi úplně nového vozu a při dodržování pravidelných servisních prohlídek u nás v autorizovaném servisu Vám bude předplatné prodlouženo zdarma o max. 12 měsíců.
Cena předplatného na jeden rok činí 39EUR a na dva roky 67EUR.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S/V/XC 90; V/XC 60“