Řídící jednotka světlometů - Xenony

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1
Registrován: 6 měsíců
Bydliště: Sedlec
Vůz: V50 D5

#1 Řídící jednotka světlometů - Xenony

Příspěvek od Fan_Tomas »

Zdravím ve spolek.. Mám problém u vozu V50 D5 rv 08 s tím, že při nastartování a zapnutí světel, zůstanou světla svítit do země (nefunguje stavitelný motorek), bylo mi řečeno, že nefunguje řídící jednotka světlometů.. Poradí mi prosím někdo, kde jednotku mohu najít (v manuálu jsem nic nenašel), popřípadě přesné označení této jednotky abych mohl někde zakoupit?? Předem děkuji za info.. Tomáš

z-d-e-n-a
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2432
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Pacov / Jindřichův Hradec
Vůz: V70 2,5T 2008 & V50 2,4i 2005
Participant x 1

#2 Řídící jednotka světlometů - Xenony

Příspěvek od z-d-e-n-a »

A je to fakt jednotkou? Nemáš jen třeba utržené táhlo k nivelačnímu čidlu?
_________________
V70 2,5T 12/08 - B5254T6, MT Stage2
V50 2.4i 12/05 - B5244S4, AT
EX: V50 T5, 850 T5, V70 TDi
VIDA a VolFCR v Jindřichově Hradci...

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 15
Registrován: 2 roky 1 měsíc
Bydliště: Hanušovice
Vůz: V50 2.0 D, MY 2010 Savile Grey Metalic

#3 Řídící jednotka světlometů - Xenony

Příspěvek od Šéfík »

Zkontroluj si pojistky, jedna je pod kastlíkem, myslím poloha 54. Pak aspoň vizuálně zkontroluj kabeláž a stav náklonových čidel vřed i vzad. A pak si můžeš zkusit rozdělat LP podběh a LP světlo vyhodit ven, je tam taková zkosená jednotka na plastovém držáku s velkým zašoupávacím konektorem, na jednoce je 12 pinů, číslo jednotky bude ± 130732919703, popř. si zkontroluj kabeláž za LP světlem až do pojistkovýho boxu. Jednotku seženeš pouze na vrakáči, nebo když se objeví na allegru z nejakýho vraku. Nová - dá li se sehnat mimo origo volvo, stojí asi 9 tisíc. Já ji teď objednával za 600,-, uvidíme, jak se zadaří - řešil jsem podobný problém - xenony šly, nešly, spadly a jen zavrčí a hodí závadu, do jednotky se diagnostikou nedostanu. Hodně zdaru.
_________________
V50 Momentum 2.0 D 6MT MY 2010 Savile Grey Metallic
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“