Všeobecný dotaz...osvětlení, motor, bluetooth

Předposlední generace velkých Volv
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 48
Registrován: 2 roky 5 měsíců
Bydliště: Velké Losiny
Vůz: Volvo S80, D5244T5, 2.4l, 120 kw, 07'

#1 Všeobecný dotaz...osvětlení, motor, bluetooth

Příspěvek od monsery »

Ahoj,

chtěl jsem se prosím zeptat, v menu nastavení na palubovce auta /VOLVO S80 r.v. 2007/ jsou položky : NASTAVENÍ OSVĚTLENÍ - Přibliž. světlo. trvání a Návrat. světlo. trvání... To se mají rozsvítit potkávací světla, nebo parkovačky či světlo v interiéru? Když tam dám různé časy, tak jsem si zatím nevšimnul nějaké změny
Nebo mi něco nefakčí... :D

Ač mám vypínač světel na "0" světla mi pořád svítí, vím, je to takové opatření, aby se nezapomínali zapínat. To neustálé zapnutí řeší diagnostika, nebo nějaká součástka mezi kabely? No, když mám auto připojené k diagnostice, je zbytečné, aby svítilo..

Dá se někým způsobem poladit bluetoot modul pro telefon, aby byl zvuk čistější a jasnější?


No a motor, mám 5ti válec naftu 120kw, je potřeba čistit nějaké čidla, snímače...prostě co se rádo zasírá a pak to znepříjemňuje život :D


to je zatím vše :D :D :D


Radek
_________________
Lítám pomalu a nízko...

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 13069
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#2 Všeobecný dotaz...osvětlení, motor, bluetooth

Příspěvek od raolsa »

Zapnutí světel se dá přeprogramovat, aby v "0" nesvítila. Ale já řeším "nesvícení" světel při diagnostice tak, že zapnu vypínač do polohy "I", takže svítí jenom obrysovky.
Co se čištění týče, tak je dobré občas vyčistit EGR, teda pokud jezdíš jenom kolem komína.
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 231
Registrován: 20 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha 9
Vůz: V70III D5 136kw
Bydliště: Praha 9

#3 Všeobecný dotaz...osvětlení, motor, bluetooth

Příspěvek od tiktak »

A ta světla v menu se vztahují k tomu, jak dlouho mají svítit obrysovky a případně světýlka pod zrcátkama (pokud je zapneš tlačítkem na dálkáči), to druhý je délka svícení potkávaček, když přitáhneš páku dálkovek a zamkneš auto - ještě to stanovený interval svítí, abys třeba za světla auta mohl dojít domu. Co je co teď nevím - taky si to nepamatuju :)
V tomhle videu (když si dáš CZ titulky)
to anglán celkem dobře vysvětluje.
Ohledně bluetooth HF - mám jen High Performance Sound, zvuk jde samozřejmě do reproduktorů a s kvalitou zvuku hovoru i mikrofonu jsem velmi spokojenej - v minulém autě jsem měl jednu z nejvyšších verzí Parrotu a určitě to nebylo tak dobré jako P3 v originál BT handsfree.
Takže nevím, v čem máš konkrétní problém nebo chybu, ale osobně jsem se zvukem i funkcí originální HF hodně spokojenej.
_________________
Je: Volvo V70 III D5, 2009, 136 kw
bylo:Volvo V70 II D5 136kw, Volvo 855 Estate T5, 1995, 166kw, "Sazka edition"

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 48
Registrován: 2 roky 5 měsíců
Bydliště: Velké Losiny
Vůz: Volvo S80, D5244T5, 2.4l, 120 kw, 07'

#4 Všeobecný dotaz...osvětlení, motor, bluetooth

Příspěvek od monsery »

Ahoj,

děkuju za odpovědi, zároveň se omlouvám za svou pozdní odpověď, nějak nestíhám..No, HF fakčí dobře, občas zazlobí čistota zvuku. Ale může být problém se signálem na telefonu.
_________________
Lítám pomalu a nízko...
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S / V60 (-16), V / XC70 III, S80 II, XC60 (-16)“