V Bavorsku se s tím nes....

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 512
Registrován: 7 roků 5 měsíců
Bydliště: Suchdol nad Lužnicí
Vůz: Ochcávka, LR Free1, Volvo XC90 2,5 T

#26 V Bavorsku se s tím nes....

Příspěvek od Krasty »

Kyjaq píše: 10 říj 2022 15:02 Jestli to je reakce na mě, tak já s favoritem, co projde STK problém nemám. Nikomu nové auto nenutím, ani netvrdím, jestli je něco lepší, nebo horší. Ať si to každý rozhodne jak chce, díkybohu na to stále máme všichni plné právo. Já jenom reagoval na položenou otázku, nechtěl jsem, ale když to padlo podruhé, tak jsem se o to tedy pokusil.

To je tak vždycky, začalo se u vjezdu starých dýzlů do jednoho města a skončili jsme u ekopolitiky, proč? :)
No protoze to politika je ten zakaz vjezdu starych chrochtu do mesta. Tohle je proste omezovani. Budto budu resit STK a emise, vice kontrolovat auta, ale smahem naridit tohle je cista politika. Jak jsem psal uz predtim. Neco jako "mne pod oknem vadi smrad ze starych aut, tak ho zakazu, protoze ja mam na nove a obratem si objednam par levnych vecicek z Aliku a dojdu si na dobrou veceri...treba na hovezi z bycka z Argentiny" ...a to bych mohl pokracovat. Za mne jsou tahle narizeni trochu populisticka.

Mam kamosku, co je nepricetna, kdyz omylem hodim igel.pytlik do kose se smesnym odpadem, ale sama cestuje jako o zivot, prave chodi na podobne vecere apod.

Ale to uz je opravdu off...tak sorry.
_________________
VOLVO XC90 2,5 T (LPG) rok 2005 automat; LANDROVER freelander 2,0 Tcie (nafta) 1998; Ochcávka 1,9 tdi 66 kw, rok 2001; Jawa 250 rok 1972; Parez (bez TP), Honda CBR RR fireblade 2002
Bylo: sice ne Volvo, ale s tezkym srdcem v 11/2021 odchod Civica
Diagnostika k dispozici

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 306
Registrován: 6 roků 2 měsíce
Bydliště: praha
Vůz: xc60 D5

#27 V Bavorsku se s tím nes....

Příspěvek od ivanvanata »

no někteří nebudou asi souhlasit ale mám pocit, že němci tím svým "disciplinovaným" přemýšlením evropu opakovaně poslali do kelu a nyní jim to umožňujeme znovu... a fialovej jim ještě nadbíhá jak pejsek. je jedno jestli jde o ekofašismus a ekonesmysly tlačené lobbisty, nebo dovoz afrických inženýrů, nebo stanovování ceny elektřiny přes plyn, zatímco zemědělci jdou dotováni aby nepěstovali/nechovali a můžu si to dovézt...

no a debaty se holt k tomuto stáčí, protože zjišťujeme že volení zástupci, ale i ti co mají patent na rozum (a do funkcí se nějak nanominovali sami) a také přebujelý byrokratický aparát tady není proto, aby se nám žilo líp, ale proto aby vysíral ty, co platí daně...

Munga
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1898
Registrován: 4 roky 11 měsíců
Bydliště: Praha 12
Vůz: XC60 2014 D4 AWD D5244T17

#28 V Bavorsku se s tím nes....

Příspěvek od Munga »

Co si budem povídat - Němci maji zřejmě geneticky zakodováno dotahovat věci do extrému viz Marxismus, Nacizmus, Autobaterizmus a vždy je to ta jediná nezpochybnitelná cesta :D
Odpovědět

Zpět na „o všem možném :-)“