Diagnostika iCarsoft VOL V3.0

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 14
Registrován: 12 roků 10 měsíců
Bydliště: Harrachov
Vůz: S 60 2,5T 2005 154kw LPG
Bydliště: Harrachov

#1 Diagnostika iCarsoft VOL V3.0

Příspěvek od pavelvit »

Nemá někdo zkušenosti s touto diaghnostikou iCarsoft VOL V3.0!??? Díky za informaci! PV

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2149
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#2 Diagnostika iCarsoft VOL V3.0

Příspěvek od jirka87 »

Vapik ma obdobu tady toho hebla pro americke auta. Takze nejake obecne zaklady by asi poreferoval.

Asi zalezi na co to chces uplne konkretne,protoze je mozne, ze budou lepsi reseni

Vapik
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2913
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha - Opava
Vůz: Volvo XC90 V8 + LPG 2005

#3 Diagnostika iCarsoft VOL V3.0

Příspěvek od Vapik »

Jj mám to na ameriky. Pokud budeš kupovat neber ji v češtině, ta moje je počeštěná z maďarštiny a když koukáš hlouběji sem tam něco zůstalo maďarsky a to je pak pecka hledat to.
Pokud to chceš na volvo sežeň raději dice a používej vidu.
Pokud tě něco zajímá klidně se ptej.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 19
Registrován: 2 roky 4 měsíce
Bydliště: Košice
Vůz: XC90 D5244T MY2004

#4 Diagnostika iCarsoft VOL V3.0

Příspěvek od short_circuit »

Môžem doporučiť aj alternatívu v podobe Launch napr. série x.431. V podstate dokáže všetko presne ako Vída, ale s tým rozdielom ze vie pracovať aj s novšími modelmi do sucasnosti, zatiaľčo naše vsetke offline Vidy sú do r. 2014 a koniec. Sám to na dennej báze používam a spokojnosť, malé praktické a rýchle. Vidu používam len v zvláštnych prípadoch (tá má výhodu len v tom, že má v sebe aj dielenské príručky, postupy pri hľadaní závad a pod.)

K veľkému a ťažkému notebooku s výdržou batérie do max. 3hod.(a ten obľúbený Windows...) sa vracia dosť ťažko, keď pracujem s malým a ľahkým tabletom, alebo s mobilom s výdržou v pohode aj niekoľko dní, kde môžem pohodlné chodiť po celej dielni okolo auta bez káblov a pracovať aj na zdviháku.
Sorry, toľko moja skúsenosť.
_________________
Voz : Volvo XC90 MY2004 D5244T
Volvo tools: ViDA DiCE ,VDASH

Servis a opravy vsetkych druhov riadiacicch jednotiek vsetkych znaciek,vratane Volvo casto problemovych CEM,DIM,ICM,Audio a ine...hlavne po hardverovej stranke.
Opravy elektroinstalacii,diagnostika zavad,upravy,retrofit vybavy,zmena podsvietenia a vela ineho...

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2149
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#5 Diagnostika iCarsoft VOL V3.0

Příspěvek od jirka87 »

Akorat tazatel se ptal na diagnostiku za 6000kc. Ne za 36000Kc

Edit : tak dobre,moje omluva, thinkTool ma pod stejnym nazvem dnes uz i malou ludru za 13000kc. Takze dobre, ano. A jsou sikovni, to dobre vim. Ale porad je to dvojnasobek ceny.

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 13068
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#6 Diagnostika iCarsoft VOL V3.0

Příspěvek od raolsa »

Tak kdo ví, tak umí s offline Vidou i mladší auta. :oops:
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1283
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#7 Diagnostika iCarsoft VOL V3.0

Příspěvek od Dural8 »

Téma k diskuzi : je mi až s podivem, že se tu neobjevil návod, jak z VIDA 2014d udělat tzv. 2015 aby to kouslo i auta do 2018. Proto se zamýšlím, jestli to na tomhle fóru graduje, či spíše downgraduje ke škatulkování kdo ví a nepoví a ty kdo neví?
Já mám teda 2015 asi měsíc a půl a do teď jsem díky tomuhle fóru žil v tom, že to na VIDU nedám a budu muset rozchodit VDASH, který ne že bych nechtěl, ale nepovedl se mi nainstalovat, resp. propojit s DICE a tak jsem byl smířený s tím, že si budu muset najít čas a budu to muset pořešit, ale minulý týden se ze mě stal tedy ten kdo ví, protože jsem někde na cizím fóru při hledání něčeho jiného našel, že i stará VIDA moje auto ještě umět bude, když se trochu upraví. Tak se na to chystám a jestli to bude fungovat, tak jsem to chtěl napsat, ale koukám, že tady už se to ví...? Je to tu někde popsané a jenom já jsem to nenašel? Nebo už začínáme ztrácet na zahraniční fóra i v "základních" věcech a nejenom ve špekách? Nemyslím to zle, proto jsem to nazval téma k diskuzi. Nedávno jsem tu byl sepsut, že ostatní lidi mystifikuju blbostí, ale porazeno jak to je správně mi nebylo. Taky mi to ubralo chuti sem cokoli radit a zdá se lepší sem akorát jít tohle fórum jenom vysávat, ale přijde mi, že tady za chvíli nebude co sát. Tak jsem se vyplakal a můžeme zase dál :)
_________________
V60 D4

Vapik
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2913
Registrován: 9 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha - Opava
Vůz: Volvo XC90 V8 + LPG 2005

#8 Diagnostika iCarsoft VOL V3.0

Příspěvek od Vapik »

Já to nevím, ale rád bych věděl. Počítám s tím, že až to budu potřebovat a tady to nebude tak budu muset sosat v cizině a když budu úspěšný klidně to tady šoupnu.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1214
Registrován: 9 roků 11 měsíců
Bydliště: Damboritz
Vůz: S80 D5 '07

#9 Diagnostika iCarsoft VOL V3.0

Příspěvek od labanos »

Jestli někdo má postum v angličtině, tak sem s ním.
_________________
S80II D5244T4 136kW TF-80SC '07 | P5008 2.0HDi |
Bylo: S40 D4192T3 85kW M56 '04 | C70 Coupé B5234T3 176kW M56 '02 | V40 D4192T3 85kW M56 '01 |
VIDA | DiagBox |

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 13068
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#10 Diagnostika iCarsoft VOL V3.0

Příspěvek od raolsa »

Návod bych sem dal, ale dosud ho nemám vyzkoušený.
Zjednodušeně řečeno musí se vypnout načítání vin v computer settings a pak zadat co nejbližší údaje.
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

THOmasoj
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 837
Registrován: 14 roků
Bydliště: Týn nad Vltavou / Neznašov
Vůz: V60 T3 2.0 VEA 17'

#11 Diagnostika iCarsoft VOL V3.0

Příspěvek od THOmasoj »

Další varianta na kterou jsem narazil je úprava DB - respektive upravit DB tak, aby např. u mé V60 2017 nedržkovala, že nezná VIN. Zatím ale u mě převládaly obavy, abych si na autě něco nepo..., takže jsem nezkoušel. Nicméně pokud někdo má ověřený postup, tak jej také uvítám
_________________
██ Volvo V60 T3 | 2017 112kW, ██ Volvo S60 D5 | 2002 120kW
EX: Volvo V40 1.9TD | 1998 66kW

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1283
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Tábor
Vůz: V60

#12 Diagnostika iCarsoft VOL V3.0

Příspěvek od Dural8 »

Ja to docetl a zda se mi to overene, takze klidne pouzij, tedy pokud jedes anglictinou. Jak rikam, ja to nasel minuly tyden a uplne me zaskocilo, ze tady jedeme 2015 a dal cau a tady v odkazu je to jiz dva roky poresene pro vse pred SPA platformou (a to uz od 2020).

https://www.swedespeed.com/threads/vida-for-2016-p3-cars.615611/
_________________
V60 D4
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“