Výměna CEM Volvo S 60 D5 2002 ...

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
Allbertus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 149
Registrován: 12 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha 4 - Braník
Vůz: S60 2.4D 120KW. 2002 man

#1 Výměna CEM Volvo S 60 D5 2002 ...

Příspěvek od Allbertus »

Pozdravení dobrým lidem Všem ... :friends:

Byl jsem se slečnou Volfinkou /S60 D5/ ve firmě D5T5.com /bývalé Volvo česky/ ... na výměně přístrojovky, protože polovina přístrojovky již nešla nebo fungovala špatně. Po této výměně, mimochodem nyní maká přístojovka naprosto skvěle, pan Ladislav Motl vyměnil a doplnil ještě nějaká relátka na CEM a začal koncert ...
blik blik cvak cvak vše začalo blikat cvakat vypínat, zamykat a zapínat se, prostě binec. Jedno relátko mělo ulomené dvě packy a jedno chybělo úplně, zjevně kdosi obdorně opravoval, když mu žačala blbnou různá zdrojové připojení a on hledal příčinu ... montoval se i do CEM, kdy tato byla zjevně otevřena, do spínačky a kdoví kam ještě. /kupoval jsem slečnu Volfinku od nějakého Dagestánce nebo Moldavana/ :bad: Tak jsme se domluvili na výměně CEM ...

Zajel jsem dnešní sobotu do Svojkova /jinak mají servisní zázemí také v Praze v Horoměřicích/ na výměnu CEM, vše probíhalo v naprosté pohodě do chvíle zapojení nové nahrané CEM ... naprosto vše zůstalo při starém a dál zůstaly stejné problémy. Začala se hledat další možná příčina, kdy pan Motl kdysi měl podobný problé a ten byl ve spínací skřínce. Vše přes notebook otestoval, proměřoval a hledal a proměřoval a hledal a hledal ... a výsledek, zavolal panu Formánkovi do Cvikova zda má el. část spínací skřínky, zajeli jsme společně do Cvikova, pan Motl si vymontoval část spínačky, vše vyměnil a světe div se ... vše začalo opět normálně svítit, blinkat, stahovat, foukat atd.

Musím poděkovat za ochotu a preciznost pana Motla z D5T5, kdy mi vrátil do Volfinky původní CEM stím, že nemá smysl tuto měnit, když zjistil příčinu jinde, pokračoval v hledání přes konektory, piny, spoje až vše vyloučil a řekl definitivní ortel ... spínací skřínka.
Uštřil mne svým přístupem mnoho času, hledání i financí, protože spínačka by mne určitě nenapadla a já bych postupně měnil či opravoval jednotlivé věci, kdy mne nešla chvíli ventilace, pak zase rádio, pak blinkry a světla a postupně to gradovalo při startování, kdy přestalo fungovat vše najednou ... paj začala obligátní píseň cvak cvak a vše zase do vypnutí motoru pracovalo správně.

Pokud chcete využít služeb D5T5 které doporučuji, je nejlépe napsat sms na kontaktní čísla a vyčkat na odpověď, mají toho hodně, ale ozvou se vám zpět ... a pak jen domluvit potkání a ostatní již znáte z příběhu mého ...

Děkuji a pěkný s úsměvem přeji den :Rose:

Allbertus
na gruntu hospodář
okázale ve skromnosti Své
_________________
V70 2.4i 103KW man. 2002 Volfi ... Kia Sorento 2006 Kajka ... Suzuki Grynd Vitara 2.5 V 6 1999 Vilík

[/b]bylo: Volvo S60 2.4 D5 2002 man. Volfinka ... Volvo V40 1.9D 2002 - 85kW ...Volvo V70 ll 2.0T Volfi ll 2004, ... Volvo V850 2.5 TDi 1996 "Volfi", Škoda Superb 2.0 lll TDi 2016 ,MB A 140 1.4i 1998 pan "A", Citroen C15 1.9D 2005 pan "C"Mitsubishi Space Star 1.6 16V 2003 ... Iveco Daily 35s11, 2.8TD 2002 Jitka Ford Mondeo 1.8 2005, MB 124 300D 1989, MB 123 300D 1981, Yamaha XJ 900 2001 "Ludvík", Honda VFR 800 F1 2002 "Ludvík II"
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“