Kompresor klimy...

Pro sedmy a devítky
  • Autor
  • Zpráva
Pablo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 275
Registrován: 20 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha

#1 Kompresor klimy...

Příspěvek od Pablo »

Ahojte! Nevíte náááhodou někdo o někom, kdo by mi dokázal přetěsnit kompresor klimatizace? Místo úniku média jsem našel. Teď jde o to stáhnout řemenici se spojkou, pod kterými se zcela prokazatelně ukrývají šrouby k rozebrání kompresoru...na to je asi potřeba nějaký spešl přípravek, že? :roll: Díky. p.
_________________
945GL B230FD/M47 1993

travex
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha

#2 Kompresor klimy...

Příspěvek od travex »

Pablo píše:Ahojte! Nevíte náááhodou někdo o někom, kdo by mi dokázal přetěsnit kompresor klimatizace? Místo úniku média jsem našel. Teď jde o to stáhnout řemenici se spojkou, pod kterými se zcela prokazatelně ukrývají šrouby k rozebrání kompresoru...na to je asi potřeba nějaký spešl přípravek, že? :roll: Díky. p.
pro stazeni remenice neni potreba nic specialniho, staci univerzalni stahovak, ja jsem pretesnoval pred montazi klimy, ale stacilo jen rozebrat vycistit a znovu slozit (nastesti se to chytlo.... sada tesneni jde sehnat, jen si nemuzu vzpomenout, kde jsem ji videl, ze je k mani... myslim, ze to bylo u Kucery.
_________________

XC70 II Ocean Race/R B5244T3 ARD AUT 2002
MB W169 266.920 AUT 2005
BMW F800ST 2008
Romet Pony M301 1988

Pablo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 275
Registrován: 20 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha

#3 Kompresor klimy...

Příspěvek od Pablo »

travex píše:
Pablo píše:Ahojte! Nevíte náááhodou někdo o někom, kdo by mi dokázal přetěsnit kompresor klimatizace? Místo úniku média jsem našel. Teď jde o to stáhnout řemenici se spojkou, pod kterými se zcela prokazatelně ukrývají šrouby k rozebrání kompresoru...na to je asi potřeba nějaký spešl přípravek, že? :roll: Díky. p.
pro stazeni remenice neni potreba nic specialniho, staci univerzalni stahovak, ja jsem pretesnoval pred montazi klimy, ale stacilo jen rozebrat vycistit a znovu slozit (nastesti se to chytlo.... sada tesneni jde sehnat, jen si nemuzu vzpomenout, kde jsem ji videl, ze je k mani... myslim, ze to bylo u Kucery.
Juju, koukám Kučera má opravnou sadu pro všechny modely - ( 51.002.1 ) - kolem osmi stovek stojí... :idea:
_________________
945GL B230FD/M47 1993
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „700 / 900 - opravy“