Dodatečná montáž mlhovek do XC60 I

Předposlední generace velkých Volv
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 90
Registrován: 12 roků 10 měsíců
Bydliště: Brodek u Konice, okr. Prostějov
Vůz: XC60 AWD 2,4 120 kW rok 2012 manuál

#1 Dodatečná montáž mlhovek do XC60 I

Příspěvek od Spyke »

Nepodařilo se mi tady najít odpověď na otázku, jak vyřešit překážející čerpadlo servořízení pro montáž origo pravé mlhovky. Zatím jsem do toho čuměl jen zepředu dírou po mřížce, tam jsem moc neviděl. Když jsem měnil kapalinu v servu a měl jsem sundaný podběh, tak jsem o tomhle řešení ještě neuvažoval, tak jsem nezkoumal, jestli se dá čerpadlo posunout, aby mlhovka sedla do úchytů v nárazníku. Nepředpokládám, že by se čerpadla od serva lišila tvarem podle výbavy, jestli tam mlhovky budou nebo ne. Nádobka na kapalinu ostřikovačů na levé straně je hezky pro mlhovku natvarovaná, na rozdíl od čerpadla. Víte někdo, jak na to? Děkuji.

Fíla
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1065
Registrován: 14 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V70R AWD, B5234T4, '98

#2 Dodatečná montáž mlhovek do XC60 I

Příspěvek od Fíla »

mám pocit, že u modelů 2011-2012, aneb první verze elektrické pumpy, je to neřešitelné. Jedině něco neoriginálního.

EDIT: tak údajně by to mělo jít vyřešit montáží držáku pumpy z novějšího modelu, čímž by se mělo dosáhnout toho, že pumpa bude o cca 2,5 cm víc vzadu směrem ke kolu. Při demontáži starého a montáži nového držáku určitě neodpojovat z pumpy hadice ani kabeláž.
_________________
V70R AWD, B5234T4, M58, 1998, Saffron metallic, Coil On Plug conversion, tuned by VastTuning
XC70 D5 AWD POLESTAR, D5244T10, TF-80SC, 2011, Oyster Grey Pearl; V60 CrossCountry AWD POLESTAR, D5244T21, TF-80SD, 2017, Rich Java

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 90
Registrován: 12 roků 10 měsíců
Bydliště: Brodek u Konice, okr. Prostějov
Vůz: XC60 AWD 2,4 120 kW rok 2012 manuál

#3 Dodatečná montáž mlhovek do XC60 I

Příspěvek od Spyke »

Dík,pořešil jsem to úpravou stávajícího držáku. Čerpadlo musí jít dolů a kousek dozadu, naštěstí hadice i kabeláž tohle dovoluje. Najebal jsem se s tím. Nechápu, že to neudělají stejným způsobem u všech výbav.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S / V60 (-16), V / XC70 III, S80 II, XC60 (-16)“