Nespolehliví prodejci a jak na ně

  • Autor
  • Zpráva
Bobika
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 331
Registrován: 17 roků 11 měsíců
Bydliště: Strakonice

#51 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Bobika »

EarlSin píše:Tak jsem dlouho váhal, jestli to sem napsat, ale po dnešním minisrazu v HK to udělám.
Našel jsem tu inzerát na rozprodej dílů na mojího miláčka (jelikož nechci nikoho jiného poškodit, tak píšu, že to byl Hrabcy).
Dohodli jsme se na 3 pozičkách po 350 korunkách.
Tipoval bych, že když se nezmínil, že jsou rozbité, tak že budou funkční.
Moje jedna nesvítila a jelikož vím, že je žárovka v nich zalitá, tak jsem je vzal všechny 3.
To co mi přišlo bych komentoval slovy: Pro Boha, co to je??.
Přišel mi balíček a v něm 3 pozičky, jedna svítila, ale byl ulomený ten úchytný zobáček a v dalších dvou rachtala rozbitá žárovka(zobáček v pohodě). Z toho vypývá, že ani jedna nebyla ihned použitená.
Tavná pistole udělala svý, tak jsem na auto alespoň jedninou svítící přidělal.
Byl jsem tak naštvaný, že jsem mu ani nevolal, protože by to bylo zbytečné a ani jsem to nenapsal k inzerátu, protože ostatní díly můžou být v pohodě a on na stránky stejně moc nechodí.

Suma sumárum: vyhodil jsem 1000 Kč a mám prd - teda jednu zbastlenou pozičku.

Tímto nechci Hrabcyho poškodit, ani ho pomluvit, ale za ty prachy jsem čekal alespoň použitelné zboží.
Nikoho nepomlouváš a pokud ti dotyčný dodal "takovéto" nepoužitelné zboží, tak to je na přes držku. Za 350,- bych očekával plně funkční díl.
_________________
Bobika
BYLO - Volvo 850 T5R "Pampeliška", 1995, 2.3 l, B5234T5, M56, 300 PS, 262 000 km, NEW turbo Mišivbuši

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 2 měsíce
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#52 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Jarda S40 »

Někde se to tu probíralo, ale nebyla by za 350Kč dokonce nová pozička?? Nebo cenově dost blízko. Za použitou funkční bych dal tak 150Kč, je tam reálnej předpoklad hraničící s jistotou, že ta žárovička odejde už dost brzo.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 225
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: Opatovice nad Labem
Vůz: S60, 2.4T, 2001, modrá, manual

#53 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od EarlSin »

Nová pozička by byla tak za 500-600 Kč.
Prostě jednou naletět musím a vybral jsem si to nyní. Příště budu opatrnější.. :cry:
_________________
♂ S60 2.4T, 2001, B5244T3 -- 147kW manual :)
Bylo:♂ S40 2.0i 16v, 1997, B4204S -- 103kW/6000ot, 183Nm/4500ot, 1948ccm, manual - KAŠTAN :)
Tchán: ♂ V50 MY06 1.6D, modrámetalíza, manuál, kinetic+

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2427
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#54 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od jarek.krizan »

Se stav za mnou a já ti ty pozičky zrepasuju i přímo na autě. :D
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 225
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: Opatovice nad Labem
Vůz: S60, 2.4T, 2001, modrá, manual

#55 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od EarlSin »

jarek.krizan píše:Se stav za mnou a já ti ty pozičky zrepasuju i přímo na autě. :D
Až pojedu kolem Zlína, tak se stavím :razz:
_________________
♂ S60 2.4T, 2001, B5244T3 -- 147kW manual :)
Bylo:♂ S40 2.0i 16v, 1997, B4204S -- 103kW/6000ot, 183Nm/4500ot, 1948ccm, manual - KAŠTAN :)
Tchán: ♂ V50 MY06 1.6D, modrámetalíza, manuál, kinetic+

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 266
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Hradec Králové

#56 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od killer »

EarlSin píše:Nová pozička by byla tak za 500-600 Kč.
Prostě jednou naletět musím a vybral jsem si to nyní. Příště budu opatrnější.. :cry:
tu jednu chrastici si nech pro mimco ;-)
_________________
killer
Bude: Volvo ???
Provizorne: Volkswagen Golf, Das Auto :-).
Bylo: Volvo S60 2,4 103kW/140Hp + LPG Elpigaz, r.v.2001, manual, Platinum Green
Bylo: Volvo 440Turbo 1,7 88kW/120Hp, r.v. 1991, manual, zelena metaliza

Deshi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3617
Registrován: 18 roků 5 měsíců
Bydliště: Dolní Roveň
Vůz: V40 1.9D 75kW

#57 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Deshi »

killer píše:
EarlSin píše:Nová pozička by byla tak za 500-600 Kč.
Prostě jednou naletět musím a vybral jsem si to nyní. Příště budu opatrnější.. :cry:
tu jednu chrastici si nech pro mimco ;-)
Však to už jsem mu říkal v neděli, že se mu to bude pro děti hodit :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Volvo S80 01/2007, 3,2 175kW AWD automat, Summum
Volvo XC70 10/2007, 2,4 D5 136kW AWD manuál, Summum
Volvo XC90 08/2008, 2,4 D5 136kW AWD manuál, Summum

bylo:
Volvo V40 07/2002, 1,9D 75kW manuál, Sport

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 266
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Hradec Králové

#58 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od killer »

aha tak to mi uniklo :D
_________________
killer
Bude: Volvo ???
Provizorne: Volkswagen Golf, Das Auto :-).
Bylo: Volvo S60 2,4 103kW/140Hp + LPG Elpigaz, r.v.2001, manual, Platinum Green
Bylo: Volvo 440Turbo 1,7 88kW/120Hp, r.v. 1991, manual, zelena metaliza

cendaaa
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 50
Registrován: 17 roků 3 měsíce
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#59 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od cendaaa »

nefunkční díl by se neměl prodávat na ozkoušení, ale vyhazovat :roll:
_________________
Volvo 480 ES, dvacetilety :)
Volvo 480 Turbo - minulost :(

anonym

#60 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od anonym »

jarek.krizan píše:Se stav za mnou a já ti ty pozičky zrepasuju i přímo na autě. :D
Já vím jak. navrtat a strčit tam diodu :D

Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 2 měsíce
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#61 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Jarda S40 »

4marvays, lucki - co chcete ještě zakládat? Prostě to sem napište, dotyčnej se k tomu může vyjádřit a lidi si už udělaj názor sami.

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#62 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Honza »

marvays píše:
Jarda S40 píše:4marvays, lucki - co chcete ještě zakládat? Prostě to sem napište, dotyčnej se k tomu může vyjádřit a lidi si už udělaj názor sami.

nedokážu si představit, že bych hledal nějake informace zrovna tady v tomto topicu. je to dost nepřehledný. chtelo by to neco jednoduchyho. proste jen seznam "hajzlíků" :) ne diskuze o jednom a reakce deseti dalsich čitatelů. víš jak to myslím?
Původně to měl být jen seznam, ale jakej bordel si tu uživatelé udělali tak takovej tu je.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

vcar
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1113
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: Č.Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#63 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od vcar »

Taky bych se zmínil o jedné zkušenosti s nickem silnicnivirus. Koncem března jsme si domluvili obchod s tím, že po zaslání peněz odešle díly. Peníze došly ještě v březnu, ale pak ochořel, jak mi v SZ dne 1. dubna sdělil s omluvou. Od té doby není ani na SZ, ani na SMS a ani na majlu. Tak si myslím, že sem asi patří. V případě, že se z dlouhodobé choroby dostane (přeju mu z celého srdce) a uvede věci do pořádku, rád stáhnu tento článek zpět.
_________________
S80 D5 120kW 2003 manual silver
V40 1.8i 92kW B4184SM 6/99 blackmetal

vcar
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1113
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: Č.Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#64 Re:

Příspěvek od vcar »

Nespolehliví prodejci:
Hroch_m
Tono01
silnicnivirus


Nespolehliví kupující:
zatím nikdo
_________________
S80 D5 120kW 2003 manual silver
V40 1.8i 92kW B4184SM 6/99 blackmetal

GDPR_user

#65 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od GDPR_user »

marvays píše:možná kdyby tu fungovala "karma" taky by to bylo zajímavé ....
Ona funguje!!!

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 563
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Vůz: tak třeba trabant
Bydliště: frydlant nad ostravici

#66 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od scoff »

timto bach rad požadal aby byl pridan easis na černou listinu!!!!!
duvod koupe jeho S40 T4 udajne v plne vybyve
po koupi vozu a prohlednuti druhy den za deniho svetla jsem se zdesilrealita fotek u inzeratu byla nejspiš rok stara
pod pojmem plna vybava si predstavim aspon mlhovky to že ma auto kozene sedadla a okna v eletrice to u mne neni plna vybava to je proste sprosta zaklad uT4
nehlede na vymeneny interier na ktery mne upozornil a chybjejici blinkr mi už nikdo nrek že k blinkru nejsou z nejakeho nepochopitelneho duvodu ani draty
auto je totalni vrak zhnile dorasovane o novych tlumicich a brzdach ani nemluve vetši humus jsem nemyslel jestli se o to staral jak o ten zadreny motor
ktere bylo nasledkem nejakeho patlala kteremu kipnul tmel do motoruten se zadrel a klika se koukla ven
jinak nektere fotky jsou k mani zde http://scoff.rajce.idnes.cz/T4/ jen par fotek z reality
_________________
M.B. R500 amg
V70II D5 7mist:-D
bylo V40 t4
S40 t4
S80 t6
S80 D5
V70II AWD 2,5 LPG

GDPR_user

#67 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od GDPR_user »

scoff píše:timto bach rad požadal aby byl pridan easis na černou listinu!!!!!
duvod koupe jeho S40 T4 udajne v plne vybyve
po koupi vozu a prohlednuti druhy den za deniho svetla jsem se zdesilrealita fotek u inzeratu byla nejspiš rok stara
pod pojmem plna vybava si predstavim aspon mlhovky to že ma auto kozene sedadla a okna v eletrice to u mne neni plna vybava to je proste sprosta zaklad uT4
nehlede na vymeneny interier na ktery mne upozornil a chybjejici blinkr mi už nikdo nrek že k blinkru nejsou z nejakeho nepochopitelneho duvodu ani draty
auto je totalni vrak zhnile dorasovane o novych tlumicich a brzdach ani nemluve vetši humus jsem nemyslel jestli se o to staral jak o ten zadreny motor
ktere bylo nasledkem nejakeho patlala kteremu kipnul tmel do motoruten se zadrel a klika se koukla ven
jinak nektere fotky jsou k mani zde http://scoff.rajce.idnes.cz/T4/ jen par fotek z reality
A ještě aby nebylo dost si pro jistotu vybral i žárovky ze světel.A že prý auto nebylo bourané. :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:

Peťo
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 363
Registrován: 15 roků 6 měsíců
Vůz: V40 B4164S LPG, 1998
Zabanován: Trvale

#68 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Peťo »

scoff píše:timto bach rad požadal aby byl pridan easis na černou listinu!!!!!
duvod koupe jeho S40 T4 udajne v plne vybyve
po koupi vozu a prohlednuti druhy den za deniho svetla jsem se zdesilrealita fotek u inzeratu byla nejspiš rok stara
pod pojmem plna vybava si predstavim aspon mlhovky to že ma auto kozene sedadla a okna v eletrice to u mne neni plna vybava to je proste sprosta zaklad uT4
nehlede na vymeneny interier na ktery mne upozornil a chybjejici blinkr mi už nikdo nrek že k blinkru nejsou z nejakeho nepochopitelneho duvodu ani draty
auto je totalni vrak zhnile dorasovane o novych tlumicich a brzdach ani nemluve vetši humus jsem nemyslel jestli se o to staral jak o ten zadreny motor
ktere bylo nasledkem nejakeho patlala kteremu kipnul tmel do motoruten se zadrel a klika se koukla ven
jinak nektere fotky jsou k mani zde http://scoff.rajce.idnes.cz/T4/ jen par fotek z reality
Tie fotky som videl a je fakt, že tak zhumplovanú S/V40 som ešte nikdy nevidel a to aj tú čo s Lacom rozoberáme môžem kľudne označiť ako luxusná a v plnej výbave. Najlepší je aj tak tak sviečkový kábel omotaný izolačkou+ strašne pekne zarovnané takmer asi všetky karosárske diely. :ROFL:
No a OT, nechápem ako môže mať niekto v aute hlinu na sedačkách :fool:
Perla nakoniec sú tie total zhnité guľové exčapy na predných ramenách a pozostatky kotúčov
a tie chýbajúce žiarovky a smerovka-ktorú zožrali srnky aj s káblom ma už potom fakt rozosmiali :ROFL:
Tú S40 by som s hanbou niekomu daroval, nieto predal :)
_________________
est Volvo "I roll" Japan Volvo 600 japan horse best Volvo engine

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5110
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#69 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Honza »

scoff píše:
po koupi vozu a prohlednuti druhy den za deniho svetla jsem se zdesilrealita fotek u inzeratu byla nejspiš rok stara
No jestli jsi to kupoval jen podle fotek :fool:
Jednou to má 9A1 5900 pak 3T4 4873 a na konec 9A9 510x to je taky nějak :fool: :fool:
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

jarek.krizan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Servisman
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2427
Registrován: 17 roků 10 měsíců
Vůz: S80, 2,4
Bydliště: Zlín

#70 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od jarek.krizan »

Už jsem měl něco málo z toho vidět a tak můj dojem je, že auto plaváček, válelo někde při povodních sudy a zbytky písku a bordelu v motoru způsobily, že ojnice vykoukla ze zvědavosti ven, aby se podívala co to tam je za případ. Auto vypadá pěkně vybrakované a vybírat i žárovky, to se snad může stát jen u nás v čechách
_________________
V 740 GL r.v.88 B230F, ZF224HP , bylo V 960 B6304, 150kW s vlaječkou
V S80 , B5244S V 850 B5204

doktor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 3224
Registrován: 15 roků 10 měsíců
Bydliště: Slaný, okr. Kladno
Vůz: SAAB 9-5 AERO 04, V70II R 04, C70 T5 98

#71 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od doktor »

Brutus ! Nechápu jak to někdo mohl prodávat a pak nechápu, jak to někdo mohl koupit....
_________________
V70R II 2,5T AWD, manual, 220 KW,´04, SAAB 9-5 AERO 2.3T, B235R, manual, 184 kW, ´03, Volvo C70 2,0 T5, B5204T3, 166kW ´98, manual, ARD tuning stage 2, 195kW,
bylo Volvo 460 2.0, B20F manual, 80kW,´95, bylo Volvo V70 2.5 10V, B5252S automat, 106kW,´99, bylo Volvo 850 R, 2.3, B5234T5 automat, 176kW,´96, Volvo V70 T5 2.3, B5234T3, manual, 176kW, ´99,
Vstup do galerie ZDE

GDPR_user

#72 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od GDPR_user »

Honza píše:No jestli jsi to kupoval jen podle fotek :fool:
Jednou to má 9A1 5900 pak 3T4 4873 a na konec 9A9 510x to je taky nějak :fool: :fool:
Tý volve tak to je maso toho jsem si nevšiml.Asi opravdu budeme muset být i na tomto foru čím dál obezřetnější.
Bohužel je scoff dobrák.Já bych esisovi řekl,že jestli chce dám mu 10000Kč a nebo se může obrátit a auto si odvézt zpátky.To jsem řekl i esisovi.

Lachtan
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 5099
Registrován: 18 roků 7 měsíců
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:

#73 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od Lachtan »

martinopel píše:A ještě aby nebylo dost si pro jistotu vybral i žárovky ze světel.A že prý auto nebylo bourané. :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
Tohle auto jsem jednou viděl in natura (- rok dva zpátky) a i když to nebyl žádný nablýskaný skvost, tak v takovémto dezolátním stavu rozhodně nebylo :shock: :shock: :shock:

https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=28&t=13095#wrapheader

Docela by mě zajímalo, zda se Esis pochlubí, kterému zku...nému bastlíři to svěřoval do pracek ??? (označení mechanik nebo nedejbůh automechanik opravdu není na místě... :bad: )
_________________
Bestie V70XC-2.5T 20V___ (B5254T) (193hp/5100rpm, 270Nm/1800-5000rpm)__ (r.v. 1998, mod.99)
Modrej V70-2.5 20V _____ (B5254S) (170hp/6100rpm, 220Nm/4700rpm) ______ (r.v. 1997, mod.98)
Zenair CH-701D ___________ (zatím bez motoru, ve stádiu rekonstrukce)_______ (r.v. 2004)
Oliver CPI Oliver City____ (50ccm 2T) (3,2hp/7250rpm, 4,0Nm/5400rpm)_______ (r.v. 2005)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 4151
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: R.I.P.
Vůz: ---
Bydliště: Jindřichův Hradec

#74 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od dali »

Podle mě z toho plyne jedno velký ponaučení pro všechny: když kupuju, auto, ať už jakýkoli, tak za denního světla (třeba i takový zářivky jsou pěkný svinstvo, když potřebujete posoudit co je a co neni originál lak) a nechám si dost času na to abych si ho moh pořádně prohlídnout.

GDPR_user

#75 Nespolehliví prodejci a jak na ně

Příspěvek od GDPR_user »

Lachtan píše: Tohle auto jsem jednou viděl in natura (- rok dva zpátky) a i když to nebyl žádný nablýskaný skvost, tak v takovémto dezolátním stavu rozhodně nebylo :shock: :shock: :shock:

https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=28&t=13095#wrapheader

Docela by mě zajímalo, zda se Esis pochlubí, kterému zku...nému bastlíři to svěřoval do pracek ??? (označení mechanik nebo nedejbůh automechanik opravdu není na místě... :bad: )
Je zvláštní,že stejná ulomená hadička byla na motoru i teď.Jen bez chemického kovu. :Bravo: :Bravo:

Dovoluji si citovat část SZ.

A to jak kontroloval ctyricitku,jestli a jak byla bourana..Takhle to bylo tak napul..Kdyt se vubec nepodival na nosniky!A u tech se skoro zacina,na tech je nejvic poznat.Kdyz uz chtel machrovat,tak si mel vzit metr a merit uhlopricky.Sorry,ale mam o Martinovi a o jeho praci svuj nazor..Tak si z toho vem co uznas..
Za ty fotky budu rad,jinak si myslim,ze auto bude dobre slouzit..a jak jsem rikal,tak kdybych ty penize nepotreboval tak bych si ho hrozne rad nechal.
Odpovědět

Zpět na „PRODEJ“