Volvo s80 topení, audio

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 6
Registrován: 4 roky 6 měsíců
Bydliště: české budějovice
Vůz: Volvo s80 2.5tdi

#1 Volvo s80 topení, audio

Příspěvek od tominos159 »

Ahoj :) chci se zeptat :) mám Volvo s80 2.5tdi r.v 2000 a topení mám na klasické otáčení kolečka. Jak moc je náročná výměna a pokud to vůbec jde za ty novější tlačítkové? A další věc :) muzika nehraje špatně ale ty léta už jsou tam znát :) nějaké doporučení co tam dát místo originálu? Díky :)

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2149
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#2 Volvo s80 topení, audio

Příspěvek od jirka87 »

Klima/topeni - jestli to chapu spravne, mas manualni klimu (?). Pokud jo, asi bych byl jenom radsi, ale to je muj nazor a jeste jsem asi nepotkal druhyho takovyho. Kazdej chce klimu automatickou a ja porad nechapu proc. Nevidel jsem jedinou, ktera by delala to, co ja chci. A krouti koleckem zatim porad umim. Vymena manualni klimy za automatickou pokud vim mozna je. Mozne je vsechno. Ale co to tady nekdo zkous l na V70ce, tak to obnasi tak bestialni oser, ze za jedno prevysi cenu auta a za druhe budes v garazi jeste na Tri Krale. Teda pokud na to sezenes vsechny veci :-D

Co se tyce repraku - mistni zaryti Volvisti ti nejspise poradi aby jsi si sehnal nejakou vyssi radu repraku z bouracky atd. Ja osobne jsem to ted udelal taky, ale to jen proto, ze jsem mel domluveny odber kompletniho audia vcetne zesaku, panelu, cd mwchaniky atd atd a ty repra byly spis nejak navic.

Nejak nevidim smysl davat X penez za 15-20let starej papirovej srot.

Vyzkousel jsem z aftermarketu Gladen a Excursion a doporucuju spise Excursion a jakykoliv jiny obchod nez ahifi. Neumi nic jineho nez porad a porad na vsechno odpovidat GLADEN.

Hodne lidi extremne velebi repraky Morel Tempo. Zalezi jak citlive mas ouska brouku :-D

Kazdopadne konponentni repra. A do kufru asi u s80 neni uplne treba subwoofer. Ty repraky vzadu na plate pouzivaji de facto kufr jako ozvucnici a funguje to obstojne, ikdyz baterie primo v kufru k tak jednoduche instalaci subwooferu uplne laka. Nicmene ja se domnivam ze to fakt neni treba

Najdi si v Galerii uzivatelu "IgorS" a jeho Volvo s80 a tam se inspiruj. Najdes tam i tlumeni dveri

ok2ucx
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2616
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: Beskydy
Vůz: V90CC-T6/S80-V8/740/940/C30
Kontaktovat uživatele:

#3 Volvo s80 topení, audio

Příspěvek od ok2ucx »

jirka87 píše: 19 lis 2020 20:53 Reakcni doba rok.

Ted uz se nedivim nekterym vecem :-D
O.K. tedy EDIT: vše smazáno 20/11/2020

/pl
Naposledy upravil(a) ok2ucx dne 20 lis 2020 17:52, celkem upraveno 1 x.
_________________
.::. V90CC T6 2018 .::. S80 V8 2007 .::. 940 2.3 1995 .::. 940 Polar 1994 .::. 740 Turbo 1988 .::.
Repase/klonování/párování elektroniky VOLVO - DIM / ICM / ECM / CEM / DEM / SAS & Optimalizace motoru
Start nezávislého topení z telefonu, vzdálená diagnostika: VDD - https://d5t5.com/article/vdash-vdd-dongle
https://D5T5.com https://d5t5.com/helpdesk
Specializovaný Volvo servis - CarDiag.info

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2149
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#4 Volvo s80 topení, audio

Příspěvek od jirka87 »

Reakcni doba rok.

Ted uz se nedivim nekterym vecem :-D
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“