XIV. Sušický sraz 5-7.6 2020 UBYTOVÁNÍ

Sem pište všechny motoristické akce které pořádají jiné kluby, organizace nebo vy sami jako jednotlivci.
  • Autor
  • Zpráva
neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 5784
Registrován: 17 roků 8 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#26 XIV. Sušický sraz 5-7.6 2020 UBYTOVÁNÍ

Příspěvek od neuman zdenek »

Ahoj přátelé, kamarádi a příznivci naší značky. Musím reagovat na situaci, která nastala, asi všichni víme, oč jde. Vzhledem k tomu dost přemýšlím, zda plánovaný sraz v Běšinách v červnu, tzn. 5-7.6 realizovat. Sice je to ještě za dlouho, ale přípravy již začali a to se musí, není možné všechno připravovat na poslední chvíli. Jak jsem se dozvěděl z médií, tak v Číně se situace hodně měnila minimálně 2 měsíce a já se obávám, že stejnou dobu to bude i tady u nás. Určitě nechci šířit žádnou paniku ani stres nemám to v úmyslu, ale situace je jaká je. Bude tedy na Vás, zda přijedete nebo ne. Zájemci, kteří již zaplatili ubytování, bych poprosil, aby mě včas dali najevo přes SZ, zda pojedou či nikoliv, abych mohl popřípadě včas vrátit peníze. Ruším termín platby, která byla do konce měsíce března, tzn. účast nezávazná. Dohodnul bych s kempem o platbu za ubytování po přijetí do kempu. Pokud nezavřou kemp, tak my tam určitě budeme. Je mě to moc líto, protože se na Vás těším celý rok, ale to se nedá nic dělat, zdraví je přednější.
Děkuji za pochopení.
Zdenek a Jana

Hájčus
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2366
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Chomutov / Praha 13
Vůz: MB CLA

#27 XIV. Sušický sraz 5-7.6 2020 UBYTOVÁNÍ

Příspěvek od Hájčus »

To zní rozumně! :good: :beer:
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jiné automoto akce“