V850 - ASR (delic pohonu kol)

První generace velkých předokolek
  • Autor
  • Zpráva
J77
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 111
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha

#1 V850 - ASR (delic pohonu kol)

Příspěvek od J77 »

Mam dotaz, 850tka o ktere uvazuju ma delic pohonu kol, tedy elektronickou zaverku difecu, pokud tomu dobre rozumim. Celkem bych se bez toho obesel, ale kdyz uz to musi bejt :), tak me zajima, co se stane, pokud tahle sranda prestane fungovat.
Pojede to dal s tim, ze ta elektornika nebude delit pohon kol na zaklade prokluzu, nebo to zustane stat ? Krom toho mi vrta hlavou jeste jedna vec, a to zda ta elektronika jen pomaha a v difecu je nejakej pevne danej prokluz, nebo zda to elektronika tahne cely.
A pokud by se tu nasel nekdo, kdo to ma a prestalo mu to fungovat, rad se dozvim jeho zkusenosti z prvni ruky.
_________________
V850 Kombi 2.5 TDI / 103 kW / 1996 / Praha

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 53
Registrován: 20 roků
Vůz: 850
Bydliště: Praha

#2 V850 - ASR (delic pohonu kol)

Příspěvek od Sten »

J77 píše:Mam dotaz, 850tka o ktere uvazuju ma delic pohonu kol, tedy elektronickou zaverku difecu, pokud tomu dobre rozumim. Celkem bych se bez toho obesel, ale kdyz uz to musi bejt :), tak me zajima, co se stane, pokud tahle sranda prestane fungovat.
Pojede to dal s tim, ze ta elektornika nebude delit pohon kol na zaklade prokluzu, nebo to zustane stat ? Krom toho mi vrta hlavou jeste jedna vec, a to zda ta elektronika jen pomaha a v difecu je nejakej pevne danej prokluz, nebo zda to elektronika tahne cely.
A pokud by se tu nasel nekdo, kdo to ma a prestalo mu to fungovat, rad se dozvim jeho zkusenosti z prvni ruky.
Nic takového 850tka nemá. Má pouze Tracs a ten funguje jako obrácené ABS. To znamená, že když začne jedno kolo prokluzovat chytí ho brzda a tím se přenese síla na druhé kolo. Funguje to od 0 do 35km/h.

J77
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 111
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha

#3

Příspěvek od J77 »

Ha. Jses si jist ? Lepe receno, muzes mi s naprostou jistotou rict, ze 850tka s Tracsem a bez Tracsu maji stejny diferaky ?
_________________
V850 Kombi 2.5 TDI / 103 kW / 1996 / Praha

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5095
Registrován: 20 roků 7 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#4

Příspěvek od Honza »

J77 píše:Ha. Jses si jist ? Lepe receno, muzes mi s naprostou jistotou rict, ze 850tka s Tracsem a bez Tracsu maji stejny diferaky ?
na 99% jo ,je to napojený na bzdy.Mám to tam taky.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

J77
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 111
Registrován: 19 roků 8 měsíců
Bydliště: Praha

#5

Příspěvek od J77 »

Super, diky za cenne informace :) Clovek se porad uci :)
_________________
V850 Kombi 2.5 TDI / 103 kW / 1996 / Praha

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 53
Registrován: 20 roků
Vůz: 850
Bydliště: Praha

#6

Příspěvek od Sten »

J77 píše:Ha. Jses si jist ? Lepe receno, muzes mi s naprostou jistotou rict, ze 850tka s Tracsem a bez Tracsu maji stejny diferaky ?
Ano 100% je to stejný.
Zamčeno
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850, S / V70 (-00), C70“