Střešní box na XC60

Předposlední generace velkých Volv
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 80
Registrován: 9 roků
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo XC90 II

#1 Střešní box na XC60

Příspěvek od butcherson »

Zdravím,

nemáte prosím tip, jaký střešní box koupit na XC60? Čím větší, tím lepší..vozíme celou rodinu a spoustu věcí. Zvažují tyto varianty:

Hakr Magic Line 450 nebo Thule Ocean 780.

Příčníky mám tyto: http://www.hakrbrno.cz/volvo-xc-60-5-dv-suv-s-integrovanymi-podelniky-alu-tyc

Díky moc za rady!
_________________
XC 90 II

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 76
Registrován: 16 roků 2 měsíce
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Vůz: S80 II D5 07' 136kW, manuál

#2 Střešní box na XC60

Příspěvek od majklovacz »

Já kupoval nedávno Menabo MANIA 460 L - černý. Za mě perfektní. Oboustranné otevírání, takže box mám pěkně uprostřed. Kovové váztuhy jak podélné tak příčné, takže je box pěkně "tuhý". Jeden zámek na každé straně, jen pootočíš klíčkem a krásně vycvakne víko, pak jen zatlačíš a je zamčeno.
Zatím jsem naložil 4 páry lyží do 180cm, 1 běžky, 4x přeskáče + lopatu uhelku a ještě by se tam něco vešlo. Byl jsem teď týden na lyžích a max. spokojenost.
_________________
je S80 D5 2007 černá metla, xenon - krasavice
bylo V40 1.8 B4184S 1998 96kW/130hp - chip
bylo Nissan Primera P10 1.6 1991

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 80
Registrován: 9 roků
Bydliště: Brno
Vůz: Volvo XC90 II

#3 Střešní box na XC60

Příspěvek od butcherson »

majklovacz píše:Já kupoval nedávno Menabo MANIA 460 L - černý. Za mě perfektní. Oboustranné otevírání, takže box mám pěkně uprostřed. Kovové váztuhy jak podélné tak příčné, takže je box pěkně "tuhý". Jeden zámek na každé straně, jen pootočíš klíčkem a krásně vycvakne víko, pak jen zatlačíš a je zamčeno.
Zatím jsem naložil 4 páry lyží do 180cm, 1 běžky, 4x přeskáče + lopatu uhelku a ještě by se tam něco vešlo. Byl jsem teď týden na lyžích a max. spokojenost.
Díky, ta nevypadá vůbec špatně! Ještě se narazil na dobré hodnocení v testech na KAMEI 510. Tam se mě líbí ten objem:

https://www.adac.de/infotestrat/tests/autozubehoer-technik/dachboxen/2013_dachboxentest_detail.aspx?testId=150&recordId=3205

V testu ADAC skoncila na 3. miste. Ale je teda dražší než ta Menabo..

Podívám se ale na tu MENABO MANIA 580.
_________________
XC 90 II
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S / V60 (-16), V / XC70 III, S80 II, XC60 (-16)“