Olej prevodovka aisin-warner rada

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 12090
Registrován: 13 roků 5 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#1 Olej prevodovka aisin-warner rada

Příspěvek od Urvanej »

Já ti to neřeknu co tam máš za skříň, možná tu TF80-sc nebo jaxe to značí?
Každopádně bych tam dal co tam patří a nevymejšlel kraviny...
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Bydliště: Trenčín
Vůz: Volvo XC90 2.4d 2004

#2 Olej prevodovka aisin-warner rada

Příspěvek od karcis »

Sedlo007: Ahoj. Prosim ta kam davas vymenit olej v AT? Minuly tyzden som kupil xc90 2,4d 120kw 2004. Auto ma orig.181000km servis len volvo jeden majitel SK auto. Avsak olej nemenia (pisu dozivotna napln). Co je samozrejme kravina. Potrebujem ho dat vymenit kym nie je neskoro..ak uz nie je neskoro :). Radi to zatial dobre. Olej nesmrdi a je mierne do cervena. Na aute bol posledny servis 8300e! Nova uhlovka-komplet cela,rozvody,kotuce a platne, servo komplet..ramena..olej a filtre, vyfuk pneumatiky....a kopec inych veci. Ale olej v AT proste nemenia. Som z TN. Vo volve mi to nespravia ako sa to ma (cital som vela o tom) oni len odpustia a doleju. Treba tam preplach robit..Vies alebo viete mi niekto poradit.
Dakujem.

GDPR_user

#3 Olej prevodovka aisin-warner rada

Příspěvek od GDPR_user »

karcis píše:Sedlo007: Ahoj. Prosim ta kam davas vymenit olej v AT? Minuly tyzden som kupil xc90 2,4d 120kw 2004. Auto ma orig.181000km servis len volvo jeden majitel SK auto. Avsak olej nemenia (pisu dozivotna napln). Co je samozrejme kravina. Potrebujem ho dat vymenit kym nie je neskoro..ak uz nie je neskoro :). Radi to zatial dobre. Olej nesmrdi a je mierne do cervena. Na aute bol posledny servis 8300e! Nova uhlovka-komplet cela,rozvody,kotuce a platne, servo komplet..ramena..olej a filtre, vyfuk pneumatiky....a kopec inych veci. Ale olej v AT proste nemenia. Som z TN. Vo volve mi to nespravia ako sa to ma (cital som vela o tom) oni len odpustia a doleju. Treba tam preplach robit..Vies alebo viete mi niekto poradit.
Dakujem.
Můžeš přijet třeba k nám.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Bydliště: Trenčín
Vůz: Volvo XC90 2.4d 2004

#4 Olej prevodovka aisin-warner rada

Příspěvek od karcis »

martinopel píše:
karcis píše:Sedlo007: Ahoj. Prosim ta kam davas vymenit olej v AT? Minuly tyzden som kupil xc90 2,4d 120kw 2004. Auto ma orig.181000km servis len volvo jeden majitel SK auto. Avsak olej nemenia (pisu dozivotna napln). Co je samozrejme kravina. Potrebujem ho dat vymenit kym nie je neskoro..ak uz nie je neskoro :). Radi to zatial dobre. Olej nesmrdi a je mierne do cervena. Na aute bol posledny servis 8300e! Nova uhlovka-komplet cela,rozvody,kotuce a platne, servo komplet..ramena..olej a filtre, vyfuk pneumatiky....a kopec inych veci. Ale olej v AT proste nemenia. Som z TN. Vo volve mi to nespravia ako sa to ma (cital som vela o tom) oni len odpustia a doleju. Treba tam preplach robit..Vies alebo viete mi niekto poradit.
Dakujem.
Můžeš přijet třeba k nám.
Vies mi k tomu nieco viac povedat? Mas servis alebo robis niekde v servise..prosim ta trochu viac info.. Pokial ste servis realne na profi urovni velmi rad ho cim skor navstivim. Potrebujem olej v prevodovke a olej a filter v haldexe. Dakujem za info.

GDPR_user

#5 Olej prevodovka aisin-warner rada

Příspěvek od GDPR_user »

karcis píše:
Vies mi k tomu nieco viac povedat? Mas servis alebo robis niekde v servise..prosim ta trochu viac info.. Pokial ste servis realne na profi urovni velmi rad ho cim skor navstivim. Potrebujem olej v prevodovke a olej a filter v haldexe. Dakujem za info.
Zabývám se servisem automobilů Volvo .Najdeš mne v Lichnově u Frenštátu pod Radhoštěm.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Bydliště: Trenčín
Vůz: Volvo XC90 2.4d 2004

#6 Olej prevodovka aisin-warner rada

Příspěvek od karcis »

martinopel píše:
karcis píše:
Vies mi k tomu nieco viac povedat? Mas servis alebo robis niekde v servise..prosim ta trochu viac info.. Pokial ste servis realne na profi urovni velmi rad ho cim skor navstivim. Potrebujem olej v prevodovke a olej a filter v haldexe. Dakujem za info.
Zabývám se servisem automobilů Volvo .Najdeš mne v Lichnově u Frenštátu pod Radhoštěm.
Zdravim...po cca 3mesiacoch a najazdeni 8000km od vymeny oleja v AT u Martina davam kladnu recenziu. Servis u Martina urcite odporucam..chlapik vie co robi.. Hned mi spravili aj servis haldexu atd..cena oproti servis VOLVO celkom v pohode. Po cely cas servisu vladla rodinna atmosfera :). Auto zatial jazdi ako predtym takze dufam ze to tak aj zostane nadalej.
Zatial diky..zdarec.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“