850 2.5 Přední kotouče

První generace velkých předokolek
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 308
Registrován: 12 roků 10 měsíců
Bydliště: Kroměříž
Vůz: Volvo 850 2.0 T B5204T

#1 850 2.5 Přední kotouče

Příspěvek od AxE_26 »

Zdravím, potřeboval bych poradit, chci vyměnit přední kotouče, protože předchozí majitel tam dal parádní kotouče STARLINE a stačí víckrát zabrzdit, tak kotouče hoří a pak začnou pískat a aby toho nebylo málo tak někdy vibruje celé řízení a až schládnou tak přestane vibrování i pískaní.

Takže chtěl bych vědět Váš názor nebo zkušenosti s kotouči ať vím co vzít ?

Je tomu asi rok co jsem dával FERODA + Desky Ferodo Thermoquiet na V40 a nezvlnili se, teďka bych je chtěl koupit znova ale jak se dívám tak se vlní už i FERODA.

Přečetl jsem pár for a vypadá to tak že se všechny vlní jak vánoční oplatky.

Kotouče TRW, ATE, BOSH, FEBI, dokonce i FERODO i Brembo i Brembo MAX, všechny tyto kotouče se zvlnily v tom případě by mě zajímalo co koupit ?

smolda
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1140
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Bydliště: Turnov
Vůz: 745 TIC

#2 850 2.5 Přední kotouče

Příspěvek od smolda »

Zimmermanny....doporučuju...mám ty sportovní vrtaný a jsou super. Nekroutěj se, nepískaj...nic :)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 308
Registrován: 12 roků 10 měsíců
Bydliště: Kroměříž
Vůz: Volvo 850 2.0 T B5204T

#3 850 2.5 Přední kotouče

Příspěvek od AxE_26 »

smolda píše:Zimmermanny....doporučuju...mám ty sportovní vrtaný a jsou super. Nekroutěj se, nepískaj...nic :)
Můžu se zeptat jaké jsou k tomu desky ideální ? Že by Ferodo Thermoquiet, nebo rovnou koupit i desky Zimmermann ?

Zimmermanny ty základní plus desky Ferodo Premier jsem dával na 2.0 T 210Hp a zatím desky i kotouče OK. :)

smolda
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1140
Registrován: 11 roků 4 měsíce
Bydliště: Turnov
Vůz: 745 TIC

#4 850 2.5 Přední kotouče

Příspěvek od smolda »

Jo to nevím...já jsem dal Ate destičky a jsou teda na ty kotouče dost měkký, takže se hodně brousej...ale brzděj dobře :D ty moje sportovní by v pohodě zkously nějaký tvrdý destičky...
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850, S / V70 (-00), C70“