Rozvody

Kulaté velké předokolky/AWD
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 39
Registrován: 12 roků 11 měsíců
Bydliště: Velký Šenov
Vůz: XC 70 III 136kw, 2007, nafta
Bydliště: Velký šenov okr.Děčín

#1 Rozvody

Příspěvek od grondor »

Ahoj, mám problém s motorem, stává se že mi motor cukne a naskočí hláška s oranžovým vykřičníkem a při zastavení se mi motor hádá a otáčky klesnou pod 500ot. Motor cuká někdy když je chladněji nebo při jízdě když dám málo plynu nebo při přeřazení. Mohly by to být rozvody?? Přijde mi že je tam nějaká vůle...ale opravdu nevím,holt budu muset na diagnostiku...Díky za názory
_________________
Real Women

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#2 Rozvody

Příspěvek od Ekky »

Nemyslim ze by to byly rozvody... Ja bych to tipoval na nejake cidlo nebo snimac ktery spatne vyhodnocuje a posila spatna data. Napada me i egr ventyl a neco s palivem. Ucpana lista nebo spatny tlak.
Hold hadam zajed na tu diag.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

GDPR_user

#3 Rozvody

Příspěvek od GDPR_user »

Ekky píše:Nemyslim ze by to byly rozvody... Ja bych to tipoval na nejake cidlo nebo snimac ktery spatne vyhodnocuje a posila spatna data. Napada me i egr ventyl a neco s palivem. Ucpana lista nebo spatny tlak.
Hold hadam zajed na tu diag.
:lol: :lol: :lol:

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#4 Rozvody

Příspěvek od Ekky »

Velmy hodnotna rada a vycerpavajici nazor... Opet nezklamal.. :good:
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 13068
Registrován: 14 roků 5 měsíců
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#5 Rozvody

Příspěvek od raolsa »

Zkus vyčistit škrtící klapku, třeba to pomůže. Někde tu je návod, pohledej.
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

GDPR_user

#6 Rozvody

Příspěvek od GDPR_user »

Ekky píše:Velmy hodnotna rada a vycerpavajici nazor... Opet nezklamal.. :good:
Stejně jako ty.Kafráš o něčem,o čem nemáš absolutně páru.Srovnáváš benzín s naftou,porovnávat neporovnatelné.Znáš to přísloví "Mlčeti zlato"?

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#7 Rozvody

Příspěvek od Ekky »

Znam ale ty asi ne. Aspon sem navrhl nejake moznosti a nereagoval jsem jak nactiletej pubertak co se cemu tlemi a vlastne nevi ani cemu hlavne ze se smeje.
Ale uz sme to spolu resily. Pokud mas pocit ze melu hovna tak to napis normalne a vyved me i autora z omylu a napis svuj nazor.
Dalsi vec je jestli mam paru o cem mluvim mam paru o cem mluvim. I kdyz nejsem vyuceny automechanik ale pokud mas pocit ze jsi nejlepsi tak ukaz. Nebo se zmuzes jen na ty smajly a cekas az kdo co napise.
Ano nektere tve prispevky maji vahu a uznavam je ale bohuzel nektere...
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 39
Registrován: 12 roků 11 měsíců
Bydliště: Velký Šenov
Vůz: XC 70 III 136kw, 2007, nafta
Bydliště: Velký šenov okr.Děčín

#8 Rozvody

Příspěvek od grondor »

raolsa píše:Zkus vyčistit škrtící klapku, třeba to pomůže. Někde tu je návod, pohledej.


Díky našel jsem to,kouknu na to...Je to zajímavé,asi to nikdo nikdy nedělal.
_________________
Real Women

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 160
Registrován: 10 roků 8 měsíců
Vůz: xc70
Bydliště: Tábor

#9 Rozvody

Příspěvek od kozejk »

než se do toho pustíš zajeď na diagnostiku, čisitit klapku není zrovna košér práce, můžeš mít problém i jinde. Nehledě na to, že můžeš zjistit i jiné závady.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 39
Registrován: 12 roků 11 měsíců
Bydliště: Velký Šenov
Vůz: XC 70 III 136kw, 2007, nafta
Bydliště: Velký šenov okr.Děčín

#10 Rozvody

Příspěvek od grondor »

Ahoj,tak jsem byl na diagnostice a pořádně nic tam nebylo,jen nějaké voloviny. Ale vypadá to na škrtící klapku,musím si nechat nahrát novej softwer, protože je tam ještě od výroby a prý se to zlepší, a když né tak nechat zrepasovat škrtící klapku,což vyjde prý na 200euro. Potom vyčistit váhu vzduchu a uvidíme co to bude hlásit. Při té příležitosti jsem si tam nechal už konečně dát češtinu tak už na mě mazlík mluví česky. :good:
_________________
Real Women

GDPR_user

#11 Rozvody

Příspěvek od GDPR_user »

grondor píše:Ahoj,tak jsem byl na diagnostice a pořádně nic tam nebylo,jen nějaké voloviny. Ale vypadá to na škrtící klapku,musím si nechat nahrát novej softwer, protože je tam ještě od výroby a prý se to zlepší, a když né tak nechat zrepasovat škrtící klapku,což vyjde prý na 200euro. Potom vyčistit váhu vzduchu a uvidíme co to bude hlásit. Při té příležitosti jsem si tam nechal už konečně dát češtinu tak už na mě mazlík mluví česky. :good:
Proč ti neudělali rovnou servis 2.0???

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 39
Registrován: 12 roků 11 měsíců
Bydliště: Velký Šenov
Vůz: XC 70 III 136kw, 2007, nafta
Bydliště: Velký šenov okr.Děčín

#12 Rozvody

Příspěvek od grondor »

martinopel píše:
grondor píše:Ahoj,tak jsem byl na diagnostice a pořádně nic tam nebylo,jen nějaké voloviny. Ale vypadá to na škrtící klapku,musím si nechat nahrát novej softwer, protože je tam ještě od výroby a prý se to zlepší, a když né tak nechat zrepasovat škrtící klapku,což vyjde prý na 200euro. Potom vyčistit váhu vzduchu a uvidíme co to bude hlásit. Při té příležitosti jsem si tam nechal už konečně dát češtinu tak už na mě mazlík mluví česky. :good:
Proč ti neudělali rovnou servis 2.0???


Bohužel tenhle týpek spolupracuje se servisem tak to dělá doma,já ted musím do servisu co s tím mám. Tak že ted servis. Chtěl jsem tu češtinu tak proto nejdřív týpek co to má doma, a ted servis.
_________________
Real Women

GDPR_user

#13 Rozvody

Příspěvek od GDPR_user »

grondor píše: Bohužel tenhle týpek spolupracuje se servisem tak to dělá doma,já ted musím do servisu co s tím mám. Tak že ted servis. Chtěl jsem tu češtinu tak proto nejdřív týpek co to má doma, a ted servis.
Takže někdo,kdo má diag,ale neumí ji používat?
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S60, V / XC70 II (-07), S80 (-06), XC90“