S80, rok 2008 denní svícení

Předposlední generace velkých Volv
  • Autor
  • Zpráva
Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#1 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od Daniel Kout »

Ahoj, již mě nebaví si za dlouhých dnů vysvicovat lampy. Nevíte o kvalitním denním svícení, které sedne k S80? Díky
_________________
S90 B5

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#2 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od Ekky »

Keetec je kvlaitni... Mel jsem ho na predchozim Volvu a na soucasnem ho mam taky...

Jedna se o tyhle... http://e-hifi.cz/446-led-svetla-drl-7r-3w/
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1040
Registrován: 11 roků 8 měsíců
Bydliště: Kladno, Slaný
Vůz: V90 2017

#3 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od Tom0 »

Co tyhle:

http://www.aliexpress.com/premium/volvo-s80-drl.html?ltype=wholesale&d=y&origin=y&SearchText=volvo+s80+drl&initiative_id=SB_20140621214038&isViewCP=y&catId=0&I18nSearchText=volvo+s80+drl

Sice asi nemají homologaci, ale budou na autě vypadat alespoň jak originál...
Již nějakou dobu po nich taky popukuju, ale zatím se mi do toho nechce...
_________________
Obrázek Volvo V90 D3 110kW, MY17, Inscription ;
Obrázek Peugeot 206CC 2.0i 100kW MY01 ; Obrázek HECHT EQUIS 1,8kW (Pb 72V/20Ah + 3xLi-Ion 72V/20Ah), MY21

Bylo:
Obrázek Škoda Superb 3 1,6TDi 88kW DSG Style MY17 ;
Obrázek Volvo V70 D4 120kW, MY14, Summum ; Obrázek Volvo S80 3,2 175 kW, MY07, Summum, LPG

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#4 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od Ekky »

To je nejlepsi reseni pekny decentni neni to jak pest na voko ale neni to taky levny...

Ja to resil takhle...https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=96&t=44030&start=50
Je to az dole ke konci stranky..
Naposledy upravil(a) Ekky dne 22 čer 2014 08:23, celkem upraveno 1 x.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

lumiere.c
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 519
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha 9, Krásná Lípa
Vůz: S80 3.2 '07

#5 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od lumiere.c »

Podle mě zbytečný tuzing.Všechno co není originál vypadá blbě.
_________________
VW Golf VIII 2017 Pfau Green
VW Golf VII 2015 Pacific Blue
bylo S80 II 3,2, 175 KW, 2007, Willow Green Pearl, Summum
bylo V70 T5, 191KW, 2005, Titanium Grey, Summum
bylo úžasná S60 T5,184 KW, 2002,R.I.P. 11.1.2011
Galerie
Bude GT-R

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#6 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od Ekky »

lumiere.c píše:Podle mě zbytečný tuzing.Všechno co není originál vypadá blbě.
Vec nazoru... Pokud to nikde natrci na vrchu natazniku a je to zakompovane jako treba do tech plastovich mrizek tak to za tuzing nepovazuju...
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#7 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od Daniel Kout »

Díky za inspiraci. Tuzing nechci, řešení se musí blížit originálu. Na denní svícení jsem si rychle zvykl, auto které za slunečného dne nesvítí na silnici "nevidím". Máte to také tak?

Na druhou stranu pálit xenony za červnového sluníčka se mi nechce, řešit to rozhodně budu.
_________________
S90 B5

karelvolvo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2167
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Bydliště: Vrchoslavice
Vůz: Volvo 340 1.6D Volvo 460 1.9TD

#8 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od karelvolvo »

Danniel74 píše:Díky za inspiraci. Tuzing nechci, řešení se musí blížit originálu. Na denní svícení jsem si rychle zvykl, auto které za slunečného dne nesvítí na silnici "nevidím". Máte to také tak?

Na druhou stranu pálit xenony za červnového sluníčka se mi nechce, řešit to rozhodně budu.
Už pátým rokem používám toto http://svedsketanky.cz/diskuse/viewtopic.php?f=23&t=960&p=13227&hilit=AHD#p13227
_________________
V70 D5 2002 stříbrná 410tkm 460 1.9TD 1994 stříbrná 773tkm momentálně depozit V40 1.9D 85kw 2004 stříbrná 237tkm 340 1.6D 1986 oceanbluemetalic 187tkm S60 D5 2002 stříbrná 265tkm S60 D5 2002 stříbrná Volfinka od Albertuse 440 tkm

lukynen
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 112
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Šumná
Vůz: EX xc70 D5 aut. 2008

#9 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od lukynen »

Danniel74 píše:Díky za inspiraci. Tuzing nechci, řešení se musí blížit originálu. Na denní svícení jsem si rychle zvykl, auto které za slunečného dne nesvítí na silnici "nevidím". Máte to také tak?

Na druhou stranu pálit xenony za červnového sluníčka se mi nechce, řešit to rozhodně budu.

Ahoj kolego, pokud by jsi chtěl řešit na úrovni tak bych šel do HELLA,ať už LEDayFlex ,které si můžeš umísit dle toho jak se ti budou líbit ,nebo -LED daytime running lights - nebo LEDayLine 30-doporučil bych díky sklonu předku -možnost montáže pod úhlem 30°.
Posílám ti katalog

http://www.catalog.hella.com/lighting/lights/daytime-running-lights.html?limit=25

Já jsem řešil tímto způsobem na svoji XC 70 ,čumák je hodně skosený -42° tudýž jsem použil světla pro tuto montáž.
Né všem se to líbí ,já jsem moc spokojen ,jsem vidět dost daleko ,nepálím altec a adapt.xenony včetně motorku atd.

Máš dost místa vedle mlhovek tak bych zabudoval do těch mřížek ;)
Přílohy
web 11.jpg
web 11.jpg (62.21 KiB) Zobrazeno 2688 x

Daniel Kout
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 1320
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: S90 B5

#10 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od Daniel Kout »

Ahoj, vzhledem ke své manuální šikovnosti nechám instalaci na jiných. Za Hellu díky, pokud se domluvíme s montážníkem půjde tam. Osobně se mi nejvíce líbí kulatá světla. D
_________________
S90 B5

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 67
Registrován: 11 roků 8 měsíců
Vůz: S80II 2.4 D5 MY07
Bydliště: Od Budějovic po J. Hradec

#11 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od bizon17 »

Zkoušel jsem různý varianty a nejvíc se mi na S80 osvědčilo a líbí svícení "místo" mlhovek. Koupil jsem set světel s ovladačem kterej umí spousty věcí viz video dole.
Světla jsem nepoužil, ale místo obyč. žárovek mlhovek jsem koupil nejsilnější LEDky se stejnou paticí co jsem sehnal. Připojil jsem na to elektroniku z koupené sady.

Výsledkem je že když nastartuju auto a jsou vypnutá světla, svítí LED "mlhovky" na plnej kotel, takže auto je ve dne dobře vidět jak to má bejt. Když rozsvítím světla tak denní "mlhovky" automaticky sníží výkon na 30% tak aby neoslňovaly když je tma. Ale svítí pořád vypadá to fakt dobře. Když chci při zapnutých potkávačkách třeba večer pustit mlhovky kvůli mlze, tak prostě na přepínači co mám vytaženej do auta máčknu na čudlík a ledky v mlhovkách svítí na plnej výkon. Takže o funkci mlhovek jsem fakticky nepřišel i když to vlastně nepoužívám. Pak jako bonus jde na přepínači pustit několik stroboskopických módů. To zase ledky v mlhovkách blikají plným výkonem. Takže na dálnici je to pak takový "polovládní" vůz pokud je nálada, nebo někdo hodně pomalej nekouká moc do zrcátka.... Pak teda ještě takový ty funkce go home, po zamknutí auta to chvíli svítí na cestu domů :D a tak podobně. Když se otevřou dveře tak to blikne atd... no hotovej cirkus :D ale jsem s tím spokojenej :)
_________________
Volvo S80II D5 MY07 aut.

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#12 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od Ekky »

Zni to hezky.. Jen sem se pozatavil u zapnuti mlhovek a jejich plneho vykonu. Uz jsi to v mlze zkousel? Nahodou to neoslnije protijedluci auta? Dalsi vec s tou bilou ledkou kolik toho asi tak vidis v ty mlze? Nebo to mas spis abys byl viden v mlze... Je znamo ze do mlhy jsou nejlepsi zlute svetla,to potvrzuje ty co v mlze jezdi na dalkovy misto xenonu.. Pac v dalkovich jsou obyc zarovky se zlutym tokem svetla takze i lip vidi nez na ty xenony...
Takze bych to videl ze jsi o mlhovky neprisel ale prisel... Budes hezky viden ale tobe se bude koukat hur.
Muj nazor.

Ziju v lokalite kde je mlha tak 7 dni do roka a s tobo v tom jedu 2 kratkou trasu,takze jak mlhovky zrusil uplne... A misto nich mam kulate DRL pak staci vysroubovat jeden sroubek vratit parabolu mlhovky a muzu zas mlhovkovat..

Obrázek

Obrázek

Obrázek
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

lukynen
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 112
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Šumná
Vůz: EX xc70 D5 aut. 2008

#13 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od lukynen »

bizon17 píše:Zkoušel jsem různý varianty a nejvíc se mi na S80 osvědčilo a líbí svícení "místo" mlhovek. Koupil jsem set světel s ovladačem kterej umí spousty věcí viz video dole.
Světla jsem nepoužil, ale místo obyč. žárovek mlhovek jsem koupil nejsilnější LEDky se stejnou paticí co jsem sehnal. Připojil jsem na to elektroniku z koupené sady.

Výsledkem je že když nastartuju auto a jsou vypnutá světla, svítí LED "mlhovky" na plnej kotel, takže auto je ve dne dobře vidět jak to má bejt. Když rozsvítím světla tak denní "mlhovky" automaticky sníží výkon na 30% tak aby neoslňovaly když je tma. Ale svítí pořád vypadá to fakt dobře. Když chci při zapnutých potkávačkách třeba večer pustit mlhovky kvůli mlze, tak prostě na přepínači co mám vytaženej do auta máčknu na čudlík a ledky v mlhovkách svítí na plnej výkon. Takže o funkci mlhovek jsem fakticky nepřišel i když to vlastně nepoužívám. Pak jako bonus jde na přepínači pustit několik stroboskopických módů. To zase ledky v mlhovkách blikají plným výkonem. Takže na dálnici je to pak takový "polovládní" vůz pokud je nálada, nebo někdo hodně pomalej nekouká moc do zrcátka.... Pak teda ještě takový ty funkce go home, po zamknutí auta to chvíli svítí na cestu domů :D a tak podobně. Když se otevřou dveře tak to blikne atd... no hotovej cirkus :D ale jsem s tím spokojenej :)
Ahoj kolego,určitě bych rád viděl foto zapnutých led tak na 50 m ,protože barabola mlhovky ja konstručně stavěná na svit dolů na zem a ne do očí protijedoucího auta.
Je to samozřejmě zajímavá věc, já zkoušel přidat cree led do mlhovky a svítilo to nahov.. s parabolou z mlhovky,tak proto jsem vzyl origo denní a nemám problém na 2 km být viděn proti "slunci" . Chtěl bych vidět foto jestli mohu ,ekky dal origo světla do polomlhovky a to je jiná,jen neřešil vodu a prach na sklo denního světla,což nevím co udělá za rok-2.

Předem děkuji za foto :wink:

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#14 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od Ekky »

Neudela to nic .. Na 40 byly skoro rok a krom skarbancu pri manipulaci byli cisty... Neni to plast ale sklo... Svetla jsou vodotesna takze vodu taky neresim. Fakt jen namontovat a jezdit...
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 67
Registrován: 11 roků 8 měsíců
Vůz: S80II 2.4 D5 MY07
Bydliště: Od Budějovic po J. Hradec

#15 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od bizon17 »

Ekky píše:Zni to hezky.. Jen sem se pozatavil u zapnuti mlhovek a jejich plneho vykonu. Uz jsi to v mlze zkousel? Nahodou to neoslnije protijedluci auta? Dalsi vec s tou bilou ledkou kolik toho asi tak vidis v ty mlze? Nebo to mas spis abys byl viden v mlze... Je znamo ze do mlhy jsou nejlepsi zlute svetla,to potvrzuje ty co v mlze jezdi na dalkovy misto xenonu.. Pac v dalkovich jsou obyc zarovky se zlutym tokem svetla takze i lip vidi nez na ty xenony...
Takze bych to videl ze jsi o mlhovky neprisel ale prisel... Budes hezky viden ale tobe se bude koukat hur.
Muj nazor.

Ziju v lokalite kde je mlha tak 7 dni do roka a s tobo v tom jedu 2 kratkou trasu,takze jak mlhovky zrusil uplne... A misto nich mam kulate DRL pak staci vysroubovat jeden sroubek vratit parabolu mlhovky a muzu zas mlhovkovat..

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Jo to máš pravdu, není to samozřejmě plnohodnotná mlhovka. Když to člověk v mlze rozsvítí tak to poznat je, ale žlutou mlhovku to nesupluje. Mně to je fuk, protože ani původní jsem nepoužíval, ten efekt mi přijde minimální. Tady paradoxně pokud je tma a mlha tak ty ledky víc zvýrazní čáry krajnice než původní mlhovky ale do mlhy zas líp vidět neni....Ale jak říkám nepoužívám je tak to ani neřeším. Jen má takhle člověk pocit, že o ně úplně nepřišel.
_________________
Volvo S80II D5 MY07 aut.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 67
Registrován: 11 roků 8 měsíců
Vůz: S80II 2.4 D5 MY07
Bydliště: Od Budějovic po J. Hradec

#16 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od bizon17 »

lukynen píše:
Ahoj kolego,určitě bych rád viděl foto zapnutých led tak na 50 m ,protože barabola mlhovky ja konstručně stavěná na svit dolů na zem a ne do očí protijedoucího auta.
Je to samozřejmě zajímavá věc, já zkoušel přidat cree led do mlhovky a svítilo to nahov.. s parabolou z mlhovky,tak proto jsem vzyl origo denní a nemám problém na 2 km být viděn proti "slunci" . Chtěl bych vidět foto jestli mohu ,ekky dal origo světla do polomlhovky a to je jiná,jen neřešil vodu a prach na sklo denního světla,což nevím co udělá za rok-2.

Předem děkuji za foto :wink:


Jo s tím dosvitem budeš mít pravdu, určitě bude lepší varianta to nahradit DRL celý. Já to denní svícení beru spíš z designovýho hlediska. Takhle v mlhovkách to mám asi něco přes rok a stejně svítím pořád potkávačkama. Ledky v mlhovkách teda svítí na těch cca 30%. To auto vypadá takový opticky širší zepředu díky tomu. A to světlo neruší, neoslňuje. Denní svícení nepoužívám z toho důvodu, že mi vadí neosvětlenej zadek. Na to nemám nervy čekat jestli mi někdo nevletí do kufru. Až se k tomu dostanu tak to blejsknu...

Teď je auto v servisu, cyklistka nedávala bacha a napálila mi to zezadu do zaparkovanýho auta před barákem...řidítkem mi rozlouskla zadní světlo :crazy: do toho mi končí technická kam s děravým světlem nejdu.... tak čekám na pojišťováky a pak vyměnit světlo šup na technickou a pak zapojit led cirkus :Bravo:
_________________
Volvo S80II D5 MY07 aut.

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#17 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od Ekky »

Ja to mam zapojeny ze drl mi sviti i s parkovackama kdyz uz je zatazeno nebo zhorsene svetlo tak pri jizde zapinam parkovacky a jsem osverlenej i ze zadu... Jinak furt mam v hlave myslenku udelat si led v zadnich lampach
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

lukynen
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 112
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Šumná
Vůz: EX xc70 D5 aut. 2008

#18 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od lukynen »

Ekky píše:Ja to mam zapojeny ze drl mi sviti i s parkovackama kdyz uz je zatazeno nebo zhorsene svetlo tak pri jizde zapinam parkovacky a jsem osverlenej i ze zadu... Jinak furt mam v hlave myslenku udelat si led v zadnich lampach

Ahoj kolego , mohu tě ujistit ,pokud nemáš denní svícení s možostí snížení svítivosti ,tak s parkovačkama to máš zapojený ,dle svého uvážení - viz převodovka- zcela špatně ;) To že chceš kunit auto které nejezdí ,tím bych se tady moc nezděloval a počkal až dáš káru do cajku a bude vše v naprostým pořádku, protože budeš potřebovat nervy na ten boj.
Jak jsem řekl v mlhách to vypadá dobře ,ale já mlhy chci- potřebuji- horší náraz je vždy zepředu :x . A ještě jedna věc, v zimním období a za dešťů se musí zasrat ty skla a celý obal mlhovky,protože je dle foto zezadu otevřená. Moc jsi s autem nenajezdi ,letos,tak nevím jestli můžeš objektivně říci a já pokud už něco na auto dělám na na pořád a né abych tam lezl co pul roku :ROFL: :friends:

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#19 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od Ekky »

Ja tam taky nepolezu kazdych pul roku. To jsem napsal jen ze ta moznost je ze jsem mlhovky nezlikvidoval uplne... Prevodovku bych asi tady neresil na to je tu jine tema.. :wink:
S tim utesnenim ti asi moc nerozumim o co ti konkretne jde. Je jasne ze ze predu se ti zaserou kazde svetla a je jedno o jaky jde a zezadu mi to je celkem jedno... Ma to svitit a ne byt cisty. Navic je tam dekl (by tam mel byt)
Ale furt to je na stejno at tamnjsou puvodni mlhy nebo drl... Bude se to tam zasirat stejne...
Co se tyce zapojeni tak to sviti s parko ackama jen kdyz je nastartovany motor... Nebo kdys je zaplej klicek. A to pak jeste ty parkovacky musim zapnout. Cozbdelam malo kdy. Rozvisim rovnou xenony.
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

lukynen
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 112
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Šumná
Vůz: EX xc70 D5 aut. 2008

#20 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od lukynen »

Dle mojí mlhovky co mám dona náhradní pro tento účel montáže ,je kolem paraboly guma ,aby nešel bordel kolem paraboly a krytu na žárovku :wink: .
Tím jsem myslel sklo drl a na to pujde bordel který neumyješ hadicí , díky výření . a na fotkách není vidět že by jsi utěsnil drl v obalu , ale zřejmě se pletu .

Ekky
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 19
Příspěvky: 3440
Registrován: 12 roků 4 měsíce
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Volvo XC70 D5 136kW MY06, AW Geartronic

#21 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od Ekky »

Nn nepletes se drl je vlozene do svetla tudis ze predu ho chrani puvodni sklo mlhovky ktere je i vodotesne... Na parabole mam take tesneni ale dfl jsem neutesnil pac kdyz si vsimnes tak maji na sobe zebrovani pro lepsi chlazeni.. Ninak jsou do exterieru takze sklo drl je sklenene utesnene.. I zezadu kable.. Proste prcni byli primo v narazniku na V40 takze dostavaly primej napor a nebyl problem... Stacilo hadrem otrit... Nebo na mycce. Ja je aplikoval rain offwm kde se vytvari vrstva atudis pak k tomu tolik ten bordel neprilne..
_________________
Volvo XC70 D5 136kW/400Nm MY06, AW Geartronic - GALERIE

lukynen
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 112
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Šumná
Vůz: EX xc70 D5 aut. 2008

#22 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od lukynen »

Nevím jestli to správně vysvětluji ,nebo jsi tatar ale pro jistotu jsem ti udělal šipečky ,tam kde pujde bordel do mlhovek
Přílohy
IMG-20140320-00818.jpg

Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 12090
Registrován: 13 roků 5 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#23 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od Urvanej »

Dovolil bych si do toho zasáhnout jinym jazykem, abyste se pochopili.
Ekky argumentuje náporovou vodou při dešti, myčce a od kol aut před sebou.
Lukynen zase zvířenou vodou s bordelem, která se točí za nárazníkem (stejnej princip, kterej u kombíku zahnojí zadní okno).
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

hajnej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 9887
Registrován: 15 roků 7 měsíců
Bydliště: Dubí
Vůz: XC70 P3 S80 P3

#24 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od hajnej »

v mlhovce bude prostě časem bordel a pomalu přes ní to světlo nepůjde...
_________________
XC70 D5 151kw AWD, 2011, TF-80SC, +300tis km
S80 D5 151kw, 2011, TF-80SC, +410tis km
ex. V70 D5 120kw, S60 2.4i LPG, V70 D5 136kW AWD

lukynen
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 9
Příspěvky: 112
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Šumná
Vůz: EX xc70 D5 aut. 2008

#25 S80, rok 2008 denní svícení

Příspěvek od lukynen »

Urvanej píše:Dovolil bych si do toho zasáhnout jinym jazykem, abyste se pochopili.
Ekky argumentuje náporovou vodou při dešti, myčce a od kol aut před sebou.
Lukynen zase zvířenou vodou s bordelem, která se točí za nárazníkem (stejnej princip, kterej u kombíku zahnojí zadní okno).

:Bravo: :good: už jsem myslel že to říkám po maďarsky :ROFL: 8)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „S / V60 (-16), V / XC70 III, S80 II, XC60 (-16)“