Nová Scania

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 177
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: pralesy u Brna
Vůz: Eska s trojkoleckem

#1 Nová Scania

Příspěvek od voltony »

Poté co jsem si vyzkoušel na srazu XC90 a byl otřesen pouťovým provedením a hlavně úžasným nepohodlím, kdy bych s tím nechtěl jet víc než hodinu, se mi dostalo do ruk zase jednou pořádný auto.
Výhody proti xc- pořádný sedačky- po devíti hodinách nevíte že sedíte a hlavně se v nich můžete i hýbat!
kolem sebe spousta za jízdy přístupných odkládacích prostor.
Zvuk motoru- bez komentáře
Pérování opravdu péruje.

Až se budou koncem roku ptát co koupit tak žádné současné osobní Volvo ne, Scania ano! ( stojí prakticky stejně)
Přílohy
scania vf.jpg
_________________
Cca 20x Volvo

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 41
Registrován: 15 roků
Bydliště: Liberec

#2 Nová Scania

Příspěvek od soklik »

:ROFL: :ROFL:
_________________
Soklik V70 2,4 D5 136Kw r.v.2008

Pedrozo
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 636
Registrován: 12 roků 6 měsíců
Bydliště: zastoupení Dobříš (Příbramsko)
Vůz: Volvo 740 Turbo sedan B204GT
Bydliště: VRZČ

#3 Nová Scania

Příspěvek od Pedrozo »

proč nééé, na denní ježdění do práce pořídíme manželkám chatu :D :D

ale pravdu kolego máš, že ta nová generace je perfektní, už jich na firmě máme asi 10 a mám také odzkoušeno. Já si budu muset počkat do června příštího roku, než udělám z té svojí 3-letou :) ale opravdu se těším, konečně inženýři ve scanii vyřešili problém s nezávislým topením a klimatizací. Vše jde z výdechů palubky a nebudu okraden o strešní okno (kde mám teď klimu) Lednice jako v Dafu, jediný co mě bude chybět je mrazák, na ten jsem zvyklej. Ovšem šuplík vedle ní je super, veškerý žraso co nemusí do lednice skončí vedle ní a ne v horním kastlíku :good: takže řidič nemusí zastavovat, aby si vyndal jídlo (stejně to nedělám, ale to bych tady rozvířil šílenou debatu o nezodpovědnosti :D ) no dalo by se povídat dál, vylepšení oproti starší generaci je mnoho...čekal jsem, že bude vypadat jinak z venku a ostatní opět nedoladí. Ale povedlo se :good:
_________________
Je: 740 Turbo B204GT, 1990, 147 kW, M46 overdrive, sedan + multilink
Bylo: S60 R 2.5 T AWD 220kW 2003 - 850 2.5 GLE 1997 106 kW - V70 T5 2005 241kW Daliborka - V70I Tdi 103 kW 2x - S60 2.4D 96kW 2003
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „TRUCKS“