!!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 38
Příspěvky: 898
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Vůz: t

#901 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od ivo109 »

Krasty píše:bavme se o podstate... proste na miste pro invalidy neparkuju a nelibi se mi, kdyz tam nekdo parkuje, co tam parkovat nema...i kdyby tam bylo 50 mist pro invalidy.
A to je myslím docela věc k diskusi (mimo některé dosavadní srandičky). Je na to asi jakási EU kvota nebo co, že u nákupního centra apod. musí být X míst pro invalidy. Denní realita potom je že 50 + míst na parkovišti zeje permanentně prázdnotou. Tolik invalidů často ani není v celém městě, natož aby všichni naráz šli právě do toho obchodu najednou nakupovat.

A tak často lidi zoufale pojíždějí, nemají kde zaparkovat, ale 50 míst je prázdných (nebo na nich stojí jeden nebo max. dva invalidé. Ale je to posvátná půda, kdo se jí dotkne, je hovado a idiot ... a přitom to v praxi ničemu moc neslouží (viz třeba Nysa Liberec apod.). Ok, pár míst pro invalidy by tam být mělo, ale realisticky pro obvyklý počet, kteří tam opravdu obvykle parkují, ne pro 10x tolik. Ostatní místa třeba taky ale proč ne třeba ve smyslu - zaparkuj, ale nech tam na sebe viditelně telefon, když invalida nebude mít jinou možnost, zavolá, člověk za pár minut doběhne a uvolní mu místo apod. Ale tyhle paušální kvóty a z nich vyplývající denní absurdní situace, to fakt moc nedává smysl ...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 38
Příspěvky: 898
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Vůz: t

#902 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od ivo109 »

Gondil píše:
Inak uprimne prajem vela zdaru pri snahe nebyt ovcou, aby ta nahodou nejaky nechapavy ovci hajzel niekde nenafotil a nezavesil ako niekde parkujes na prasiaka :)
Nedělám to, ani k tomu nemám důvod ... natož samoúčelně ... ale myslím že 100x horší než se postavit někde přes nalinkovanou čáru někde u Tesca je to co lidi dělají běžně - na normální cestě ve městě nebo u města si najednou zastaví a jdou pryč. A ostatní si mě pracně objíždějte ... Ok, není tam zákaz zastavení (nic jsem neporušil), ale to neznamená že zůstanu bezohledně stát uprostřed cesty jakoby nic ...

A co se týče parkování ("nakřivo přes čáry apod.). Nikdo nemůže vědět co tomu často předcházelo (jiná auta nakřivo - pak odjedou atd.). Takže bych byl v klidu ;)

old.fashioned
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 816
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: XC70, V50

#903 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od old.fashioned »

místní klasika -

obyčejný trochu nudný dodržování dopravních předpisů vs. samostatné světaznalé posouzení jejich účelnosti a poté zvolení vlastního pravidla chování.


Každý podle svých možností :D
_________________
XC70, 2015, 2,4, D4 Polestar, 162 kW, AWD, Summum, automat
V50, 2004, 2,4i, 125 kW, Summum, manual
ex: XC90, 2004, 2,4, 120 kW, Summum, D5244T, automat
ex: V40, 1999, 1,8, 85 kW, B4184S, manual


Kuko28
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1273
Registrován: 14 roků 9 měsíců
Bydliště: venkov za Prahou
Vůz: Sob 9-3SS
Bydliště: Praha

#905 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Kuko28 »

k té STOP-ce - jestli se nepletu, tak je vysloveně v zákoně psáno, že musíš zastavit v místě, kde máš nerušený výhled na všechny strany, to znamená kola vozu musí stát (nehýbat se)

druhá věc je kam všude cpou stopky....
_________________
milášškové Saab 9-3SC r.08 2.8T V6 +Saab 9-3SS r.03 1.8t + Turbo X
ex-V70II D5 120kW/AT MY05, ex-9-3 MY02 110kW LPT
RIP - V70II BSR

Offline
Příspěvků ve vlákně: 38
Příspěvky: 898
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Vůz: t

#906 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od ivo109 »

Kuko28 píše:k té STOP-ce - jestli se nepletu, tak je vysloveně v zákoně psáno, že musíš zastavit v místě, kde máš nerušený výhled na všechny strany, to znamená kola vozu musí stát (nehýbat se)

druhá věc je kam všude cpou stopky....
A to jsou právě všechno ty většinou dementní byrokratické kokotiny. "Předpisy" tu nejsou od zrození světa (jak si někdo myslí), ale vymýšlí to teoretičtí byrokrati co nemají co jiného na práci jen buzerovat jiné. Za chvilku se půjdeme podle předpisu i vy...t a na každé h..o si povinně vytiskneme EET ...;) A budeme dělat fotky těch co to tak neudělali ...

Mirabilia
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1304
Registrován: 6 roků 3 měsíce
Bydliště: Prysk
Vůz: V70 II D5 MY 03, stage II, EGR off

#907 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Mirabilia »

...orel mouchy nelapá :bad:

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 3677
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#908 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od yoby »

ivo109 píše: A to jsou právě všechno ty většinou dementní byrokratické kokotiny. "Předpisy" tu nejsou od zrození světa (jak si někdo myslí), ale vymýšlí to teoretičtí byrokrati co nemají co jiného na práci jen buzerovat jiné. Za chvilku se půjdeme podle předpisu i vy...t a na každé h..o si povinně vytiskneme EET ...;) A budeme dělat fotky těch co to tak neudělali ...
Ale tak proč ne, vraťme se do doby kdy platilo jen právo silnějšího ... mam takovej pocit, že ty bys byl ve finále první kdo by chtěl zpátky dnešní dobu :pardon:
_________________
V70 2,4T B5244T3 AWD, r.v. 2001
V70 2,5T B5254T,r.v.12/1998
bylo: V40 1,8 B4184SM r.v.1999

Fíla
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 1067
Registrován: 14 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: V70R AWD, B5234T4, '98

#909 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Fíla »

Petr Marek píše:Dnes jsem bohužel narazil na extra pitomce v Audi A6. V Jesenici u Alberta zaparkoval našikmo přes dvě místa. Jedno z toho bylo vyhrazeno pro invalidy. Hned vedle bylo asi deset volných míst! :bad:
Pitomec v A6.JPG


Tak když koukám na tu fotku, tam vidím, že je večer, Bambule a okolní obchody mají zavřeno, takže tam žádný tělesně postižený asi parkovat nebude, co by tam taky dělal, že jo. Dále vidím, že, podle mě, řidič Audi vybírá peníze z bankomatu ČSOB, tudíž tam takhle nebude stát dlouho. A nakonec vidím, že následně přijel autor snímku Petr Marek s Golfem a stoupl si také přes dva chlívky. Takže parkuje dle měřítek tohoto bonzvlákna taky jako idiot a zaslouží si minimálně lynč.

...jednou už jsem tady názor na tohle vlákno psal, ale asi je taková doba. Udavačství jen kvete a je vesele podporováno i státními institucemi. Tady můžete dávat fotky sousedovic kouřícího komína, támhle máte posílat udání na obchodníka, který vám nevystavil účtenku, atd., atd. Prostě to tady spěje do sr.ček a i tohle je jeden z důvodů,
proč z Čechů nikdy nebude hrdý a morálně silný národ.
Naposledy upravil(a) Fíla dne 11 dub 2018 08:51, celkem upraveno 1 x.
_________________
V70R AWD, B5234T4, M58, 1998, Saffron metallic, Coil On Plug conversion, tuned by VastTuning
XC70 D5 AWD POLESTAR, D5244T10, TF-80SC, 2011, Oyster Grey Pearl; V60 CrossCountry AWD POLESTAR, D5244T21, TF-80SD, 2017, Rich Java

Offline
Příspěvků ve vlákně: 38
Příspěvky: 898
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Vůz: t

#910 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od ivo109 »

Fíla píše:
Tak když koukám na tu fotku, tam vidím, že je večer, Bambule a okolní obchody mají zavřeno, takže tam žádný tělesně postižený asi parkovat nebude, co by tam taky dělal, že jo. Dále vidím, že, podle mě, řidič Audi vybírá peníze z bankomatu ČSOB, tudíž tam takhle bude stát nebude dlouho. A nakonec vidím, že následně přijel autor snímku Petr Marek s Golfem a stoupl si také přes dva chlívky. Takže parkuje dle měřítek tohoto bonzvlákna taky jako idiot a zaslouží si minimálně lynč.

...jednou už jsem tady názor na tohle vlákno psal, ale asi je taková doba. Udavačství jen kvete a je vesele podporováno i státními institucemi. Tady můžete dávat fotky sousedovic kouřícího komína, támhle máte posílat udání na obchodníka, který vám nevystavil účtenku, atd., atd. Prostě to tady spěje do sr.ček a i tohle je jeden z důvodů,
proč z Čechů nikdy nebude hrdý a morálně silný národ.
Amen ... výstižněji to asi říct nešlo ;)

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 20
Příspěvky: 4900
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#911 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Romulusw »

Konečně proč ne, když po normální silnici nikdo nejede, třeba večer, tak se dá jezdit i vlevo. Prakticky i na červenou (i přes přejezd když zvoní), nebo když jsou závory dlouho dole, tak buďto Sepešiho finta, nebo si je prostě zvednu :D

penek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 2891
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Český Brod
Vůz: 240 GL 1987

#912 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od penek »

ivo109 píše: A pak jsou lidé , kteří konají a přemýšlejí jen jako bezduché mechanické součásti uměle vytvořeného matrix systému, slepě a tupě následující vše co jim někdo nalajnuje (od školních let až do hrobu), nic jiného neznají, vlastní myšlení omezeno na minimum a ještě mají agresivní tendenci šikanovat ty, kteří uvažují normálně. Doporučuju taky zjistit si co znamená slovo "empatie" ;)
Ivo díky, konečně jsem se v tom poznal a přiznávám, že jsem: bezduchej, mechanickej, slepej, tupej, neznalej, omezenej, agresivní šikanovatel.

Ty vole to jsem ani netušil, že jsem takovejhle zlej plankton... :D
_________________
volvo 240 GL 1987 B230F CIHLA
citroën berlingo 2003 1.6 16V CITRUS
kia ceed sw 2020 1.6crdi REJŽE

Keine Panik auf der Titanic!!!

Shadow
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 7
Příspěvky: 1724
Registrován: 10 roků 4 měsíce
Bydliště: Pardubice
Vůz: V70II

#913 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Shadow »

ivo109 píše:Myslím si že za dané situace zaparkoval naprosto v pohodě ... resp. je úplně stejný pitomec jako třeba ten kdo uprostřed pouště při odbočení doprava nezapne blinkr ;) A v podobné hodnosti jsou ti kdo ho na to upozorní ... :)
Zvláštní je, že takhle většinou parkují majitelé luxusnějších a dražších vozů, protože ONI na to maj a přeci se nebudou obtěžovat kvůli lůzám. Naposled, plné parkoviště, ale kretén se zmíněným luxusním vozem co nejblíž u vchodu přes dva invalidy. Kdyby přemýšlel každý jako ty, tak potěš. Máš nějaké věštecké schopnosti, že víš, kde kdy kolik invalidů nebo matek s dětmi bude? U nás padesát míst pro ně nebývá, asi jinej kraj. Jo, jde se obchodu udělat kšeft, i tak by se člověk neměl chovat, jako by mu to tam patřilo.
_________________
Oblíbené souhvězdí? Velký vůz :)

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 33
Příspěvky: 3677
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#914 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od yoby »

Ony ty krypl místa jsou daný procentuálně, tuším 5% z celkových. Takže když je ohromnej obchoďák s velkým parkovištěm, tak se to nahledá a když se to koncentruje do jednoho místa, vypadá to takhle.
_________________
V70 2,4T B5244T3 AWD, r.v. 2001
V70 2,5T B5254T,r.v.12/1998
bylo: V40 1,8 B4184SM r.v.1999

Jarda.JM
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 523
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: Brno - Hodonín
Vůz: XC70 D5 AWD 2003

#915 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Jarda.JM »

Fíla píše:Tak když koukám na tu fotku, tam vidím, že je večer, ... a okolní obchody mají zavřeno,
Vyfoceno 9.4.2018 23:55 Myslím, že v tuto dobu by vícero řidičů zastavilo tímto způsobem. Nechci nikoho hájit ani pranýřovat. Nic není černobílé. Hádat podle fotky je věštění z křišťálové koule. Takové dedukce si může dovolit Columbo, nebo Sherlock Holmes.
Vím, že měřítka jsou vždycky dvě. Naši a Cizí. Našim se vše toleruje a pokaždé se najde zdůvodnění "proč " mohou co jiní ne. Cizím se nic netoleruje a pokaždé se najde důvod proč jsou to "hajzlíci".
Osobní zkušenost: Jdeme ulicí, kde je zákaz zastavení, žel rovnou před Večerkou (obchodem). Kámoš, který musí touto ulicí projet několkrát denně lamentuje, jak "TI HAjZLOVÉ" nedbají zákazu a pak se tam nedá projet. Blížíme se k obchodu a hle aha zase už tam nějakej hajzlík stojí. Přijdeme blíž a poznáváme řidiče. Ahoj Jirko, jak se máš a kdy se stavíš?
Neřval jsi před chvilkou něco o "HAJZLECH"?
Ale to byl přece Jirka...
Fíla píše:... asi je taková doba. Udavačství jen kvete a je vesele podporováno i státními institucemi. Tady můžete dávat fotky sousedovic kouřícího komína, támhle máte posílat udání na obchodníka, který vám nevystavil účtenku, atd., atd.
Toto je velice smutné.... A možná by to stálo za debatu víc než to, že se o půlnoci někdo postavil mimo nalajnovaný chlívek...
_________________
XC70 D5 120kW AWD Automat 2003

Offline
Příspěvků ve vlákně: 38
Příspěvky: 898
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Vůz: t

#916 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od ivo109 »

Jarda.JM píše:Vyfoceno 9.4.2018 23:55
Hmm, tak k tomu už těžko něco dodat. Petr Marek :oops: a další rozhořčení kamenující moralisté :%) Takto ostudně a neempaticky bránit všem invalidům účastnit se jejich pravidelné půlnoční spiritistické seance ... a rodícím matkám v klidu porodit před dveřmi obchoďáku ... FUJ !!

Musím říct že pod vlivem tohoto threadu se tak nějak podvědomě snažím vždy zaparkovat velmi vycentrovaně ;) Ovšem kdybych si někde na prázdné ploše o půlnoci chtěl něco rychle vybrat z bankomatu, tak se nebudu jako kokot sunout pečlivě mezi dvě čáry a zastavím na chvíli přesně tak :) Protože mi ještě nehrabe ... (aspon snad do jisté míry). Ovšem účastníkům účtenkové/parkovací/autistické loterie člověk někdy neunikne jak je vidět ...
Naposledy upravil(a) ivo109 dne 11 dub 2018 10:57, celkem upraveno 1 x.

old.fashioned
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 12
Příspěvky: 816
Registrován: 15 roků 11 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: XC70, V50

#917 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od old.fashioned »

zajímavý, pořád mi připadá víc cool, o půlnoci kvůli výběru z bankomatu zaparkovat správně, třeba hned vedle místa pro invalidy. :D
_________________
XC70, 2015, 2,4, D4 Polestar, 162 kW, AWD, Summum, automat
V50, 2004, 2,4i, 125 kW, Summum, manual
ex: XC90, 2004, 2,4, 120 kW, Summum, D5244T, automat
ex: V40, 1999, 1,8, 85 kW, B4184S, manual

Offline
Příspěvků ve vlákně: 38
Příspěvky: 898
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Vůz: t

#918 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od ivo109 »

old.fashioned píše:zajímavý, pořád mi připadá víc cool, o půlnoci kvůli výběru z bankomatu zaparkovat správně, třeba hned vedle místa pro invalidy. :D
Hmm, to už jen smutně signalizuje jak hodně zblblí už jsme ... Taky se při tom občas přistihuju v jiných souvislostech ...

A teď už hlubší psychologicko-analytická otázka: kdyby tam někdo dal cedulku - "parkovací čáry platí od 8 do 22 hod. " jaké bys měl pocity pak ? A jak by ses choval ? :)

A ted se uvolni, přijde ta nejtěžší otázka (přímo od Sigmunda Freuda): kdyby tam byla cedulka - mezi 22 - 8 hodin ignorujte parkovací čáry a místa pro invalidy", jak by ses cítil ? Nevedlo by to k závažnému psychologickému traumatu a bezvýchodné situaci a následnému kolapsu ? :D
Naposledy upravil(a) ivo109 dne 11 dub 2018 11:07, celkem upraveno 2 x.

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 20
Příspěvky: 4900
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#919 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Romulusw »

:good: Přesně, řidič audiny dává jasně najevo - mám vás všechny v píči, jste košťata nic víc a já vám to ukážu jak se to dělá :D

Petr Marek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 25
Příspěvky: 7460
Registrován: 12 roků 2 měsíce
Bydliště: Praha a Zápraží
Vůz: V70XC & 2x 240
Participant x 2

#920 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Petr Marek »

old.fashioned píše:zajímavý, pořád mi připadá víc cool, o půlnoci kvůli výběru z bankomatu zaparkovat správně, třeba hned vedle místa pro invalidy. :D
Ano, tak to vidím i já.

Jen ještě doplním, že člověk u bankomatu nebyl řidič Audi a já rozhodně nestál přes dvě parkovací místa, ale jen víc vpravo, abych kvůli "chytře" parkující A6 mohl otevřít dveře.
_________________
Petr Marek ~ GSM: 603793424 ~ 739643618 ~ mail: p_marek@email.cz ~ Rajče ~ Galerie
Seveřan ~ Volvo V70XC 2,4T AWD ~ '01 ~ +384400 km ~ ARD tuning stage 2 ~ 227,2 HP ~ 308,8 Nm
Strawberry Basket ~ Volkswagen Golf Cabrio 1,6 ~ '99 ~ 140000 km ~ druhé auto (nejen) na léto
Zyklon B ~ Volvo 240 GLE ~ '93 ~ +490000 km ~ B230F ~ M47 ~ LPG
Diplomat s klimou ~ Volvo 240 GL ~ '90 ~ <200000 km ~ B230F ~ AW71

Offline
Příspěvků ve vlákně: 38
Příspěvky: 898
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Vůz: t

#921 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od ivo109 »

Petr Marek píše:
Jen ještě doplním, že člověk u bankomatu nebyl řidič Audi a já rozhodně nestál přes dvě parkovací místa, ale jen víc vpravo, abych kvůli "chytře" parkující A6 mohl otevřít dveře.
.. se záměrem ho v rámci kontinuálního sledování osob cíleně vyfotit a veřejně nabonzovat ... Zatím jsem se tím víceméně bavil, ale přijde mi to už docela slušně úchylné a perverzní ... :oops: Nevím kolik máš roků, ale pokud jsi nebyl v minulém režimu zasloužilý svazák a adept na oddaného soudruha, myslím že v rámci stroje času by ses tam určitě cítil ve svém živlu ... (už se občas ani nedivím jaký hnůj si v rámci podobné mentality je schopná část českého národa zvolit do svého čela ... inu, svůj k svému ...). A jestli tě někde potkám jak při podobných příležitostech fotíš mě nebo někoho jiného, nechám ti napařit nejvyšší možnou pokutu v rámci GPDR ... nebo jak se to jmenuje

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#922 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

Chtělo by se mi něco strašně moc napsat, ale právě proto, že mě nevzali ani do jiskřiček a nejsem bonzák tak nemůžu. :D
_________________
Bylo: V70,1999,2,5 TDI, stříbrná - BUDE SE MI PO TOBĚ STÝSKAT! DĚKUJI ZA VŠECHNO!
Je: V70, 2,4 R AWD, Saffron

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 20
Příspěvky: 4900
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#923 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od Romulusw »

Náhodou, mi se takové plodné téma líbí :) národ si zvolil do čela aroganci v duchu šoféra audiny. S bonzáctvím to nemá nic společného. Pro mě je parkování tohoto stylu jako kdybych dámě neotevřel dveře, nebo jí nepomohl z, nebo do kabátu. To jsou prostě stereotypy slušného chování.
Doba se mění, to si uvědomuji ale v tomhle se asi měnit nebudu :D

Offline
Příspěvků ve vlákně: 38
Příspěvky: 898
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Vůz: t

#924 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od ivo109 »

Romulusw píše:Náhodou, mi se takové plodné téma líbí :) národ si zvolil do čela aroganci v duchu šoféra audiny. S bonzáctvím to nemá nic společného. Pro mě je parkování tohoto stylu jako kdybych dámě neotevřel dveře, nebo jí nepomohl z, nebo do kabátu. To jsou prostě stereotypy slušného chování.
To rozhodně ... a všechny tyto úkony je třeba udělat i v případech že žádná dáma právě v autě nejede, jinak je to buranství :)

(jinak nevím s jakými "dámami" se družíš, ale já když jedu v autě s nějakou holkou, tak nejenže si umí sama normálně otevřít dveře, ale umí se většinou i sama obléct ;)

penek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 2891
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Český Brod
Vůz: 240 GL 1987

#925 !!! Pranýř BLBů ve Volvu - jedoucích, parkujících... :(

Příspěvek od penek »

ivo109 píše: .. se záměrem ho v rámci kontinuálního sledování osob cíleně vyfotit a veřejně nabonzovat ... Zatím jsem se tím víceméně bavil, ale přijde mi to už docela slušně úchylné a perverzní ... :oops: Nevím kolik máš roků, ale pokud jsi nebyl v minulém režimu zasloužilý svazák a adept na oddaného soudruha, myslím že v rámci stroje času by ses tam určitě cítil ve svém živlu ... (už se občas ani nedivím jaký hnůj si v rámci podobné mentality je schopná část českého národa zvolit do svého čela ... inu, svůj k svému ...). A jestli tě někde potkám jak při podobných příležitostech fotíš mě nebo někoho jiného, nechám ti napařit nejvyšší možnou pokutu v rámci GPDR ... nebo jak se to jmenuje
Ty jsi hodně vedle, hochu... :no:
_________________
volvo 240 GL 1987 B230F CIHLA
citroën berlingo 2003 1.6 16V CITRUS
kia ceed sw 2020 1.6crdi REJŽE

Keine Panik auf der Titanic!!!
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“