Porada před velkým NORSKEM 12. - 14. ledna 2018

Sem pište všechny motoristické akce které pořádají jiné kluby, organizace nebo vy sami jako jednotlivci.
  • Autor
  • Zpráva
MONT!
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 26
Registrován: 8 roků 3 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: S80 MY07 V8

#26 Porada před velkým NORSKEM 12. - 14. ledna 2018

Příspěvek od MONT! »

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda by nevadilo, kdybych se za Vámi dojel kouknout a načerpat užitečné informace o cestě do Skandinávie. Plánuji taky road-trip, ale spíš až v červenci, a to na 3 týdny, rád bych se mrknul až nahoru ke Kalixu a budu se stavovat za známými u Osla, kde se pár dní zdržím. Jelikož je to ale moje první cesta tak daleko a vím, že to má svá specifika, tak je pro mě každá rada dobrá, znáte to :)

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#27 Porada před velkým NORSKEM 12. - 14. ledna 2018

Příspěvek od neuman zdenek »

Samo sebou doraž, bude o čem povídat a diskutovat a také bude nějaké to pokoukání na fotky a video.

Jana N.-Blondýna
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 1152
Registrován: 17 roků 9 měsíců
Bydliště: Praha

#28 Porada před velkým NORSKEM 12. - 14. ledna 2018

Příspěvek od Jana N.-Blondýna »

MONT! píše:Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda by nevadilo, kdybych se za Vámi dojel kouknout a načerpat užitečné informace o cestě do Skandinávie. Plánuji taky road-trip, ale spíš až v červenci, a to na 3 týdny, rád bych se mrknul až nahoru ke Kalixu a budu se stavovat za známými u Osla, kde se pár dní zdržím. Jelikož je to ale moje první cesta tak daleko a vím, že to má svá specifika, tak je pro mě každá rada dobrá, znáte to :)
Jo, v Kalixu to dobře známe, zvlášť místní nemocnici. :)

MONT!
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 26
Registrován: 8 roků 3 měsíce
Bydliště: Brno
Vůz: S80 MY07 V8

#29 Porada před velkým NORSKEM 12. - 14. ledna 2018

Příspěvek od MONT! »

Super, v sobotu před desátou tam budu. Večer se pak odpojím směrem na Prahu. Parkovat se prej dá i dole někde na parkovišti (v Běšinách jsem zatím nebyl), takže se tam pak někde najdeme :D

Budu se těšit, díky moc.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#30 Porada před velkým NORSKEM 12. - 14. ledna 2018

Příspěvek od neuman zdenek »

MONT! píše:Super, v sobotu před desátou tam budu. Večer se pak odpojím směrem na Prahu. Parkovat se prej dá i dole někde na parkovišti (v Běšinách jsem zatím nebyl), takže se tam pak někde najdeme :D

Budu se těšit, díky moc.
Ahoj, dá se parkovat přímo u vjezdu do kempu a určitě tou dobou ještě asi budeme snídat v restauraci.

neuman zdenek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 5785
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: R.I.P.
Vůz: Volvo 760 GLE 1989 D 24 TIC

#31 Porada před velkým NORSKEM 12. - 14. ledna 2018

Příspěvek od neuman zdenek »

Chtěl jsem poprosit účastníky pidi srazíku, pokud máte nějaké foto/video ze severu, tak bych poprosil, vemte to sebou, dáme to na plátno, bude se nám lépe plánovat. Ještě malá informace, na so+ne jsem zajistil snídaně, obed + večeře bude k nabídnutí něco ze zvěřiny a bude k nakousnutí určitě domácí tláča. Pokud někdo přijede v pátek o něco později tak dejte vědět do SZ abych vám mohl zajistit povlečení s klíčema od chatky, popřípadě vám zatopím a zdržím kuchaře u piva.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Jiné automoto akce“