T6R/Patočka pozor na jednání s nimi

850 a novější modely řad C/S/V/XC
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 68
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Plzeňsko
Vůz: VOLVO zas a znova
Kontaktovat uživatele:

#51 T6R/Patočka pozor na jednání s nimi

Příspěvek od aloisloucka »

Ahoj, mohu se podělit o veskrze kladnou zkušenost s p. Patočkou. Původně jsem přijel s tím, že je problém s automatickou převodovkou. Pan Patočka se mnou vůz projel a řekl, že problém je jinde. No nechal jsem tam přes 40.000Kč v létě (řídící jednotka HALDEXu, zadní díl výfuku, oprava střešního okna, stabilizační tyčky, výměny olejů atd.). Celkově spokojenost, ale nevím kdo a co na voze dělal. Zda T6R nebo p. Patočka. Prvotní jednání bylo s p.P a platil jsem T6R. Vůz prohlédli a napsali seznam závad a přibližnou cenu opravy. Já to odsouhlasil a zaplatil. Je to jen jedna návštěva, ale spokojenost. S těmi servisy je to nevyzpytatelné - SAAB mi servisoval TB z Plzně, kdykoli a jakkoli rychle a ochotně, také si to nechal zaplatit. Občas jsem i nějaký vyměněný díl viděl. Pak jsem od něj koupil VOLVO S60, také servis u něj. Vše OK. Pak auto ode mne koupil kamarád, zajel s autem ke svému servisákovi a vyslechl jsem dlouhou lamentaci, co že ten TB jakože udělal a vlastně neudělal.
Jedna věc je jistá - opravil mi XC90 před garáží, výměna palivového čerpadla. Jsem vesničan a auto potřebuji denně. Takže rychlost a dostupnost servisu je pro mne klíčová.
Ale obecně platí asi to samé, jako se vším. Tchán má oblíbeného elektrikáře, který pracoval i na mém domě a ten člověk už ke mně prostě nesmí. Občas je dobré navštívit více mechaniků a zjistit jejich názory na problém.
_________________
VOLVO XC 60 D4 AWD AT, 2016, 162kW POLESTAR

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 548
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: MSK
Vůz: S80 D5 MY2004

#52 T6R pozor na jednání s nimi

Příspěvek od Bakly »

Možná by moderátoři mohli zvážit změnu nadpisu tématu.
_________________
S80 D5 120kW MY2004 - D5T5 Stage 2 147kW/470Nm
C30 2.0D 100kW MY2007

A010939

#53 T6R/Patočka pozor na jednání s nimi

Příspěvek od A010939 »

Změna názvu na "Zkušenosti ze servisy", pište prosím s celé republiky!!!

yoby
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Radní
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3677
Registrován: 16 roků 10 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Participant x 1

#54 T6R/Patočka pozor na jednání s nimi

Příspěvek od yoby »

A010939 píše:Změna názvu na "Zkušenosti ze servisy", pište prosím s celé republiky!!!
Na to tu máš celou sekci https://forum.volvoklub.cz/viewforum.php?f=12
_________________
V70 2,4T B5244T3 AWD, r.v. 2001
V70 2,5T B5254T,r.v.12/1998
bylo: V40 1,8 B4184SM r.v.1999

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 548
Registrován: 7 roků 4 měsíce
Bydliště: MSK
Vůz: S80 D5 MY2004

#55 T6R/Patočka pozor na jednání s nimi

Příspěvek od Bakly »

Já to myslel tak, ať to Patočkovi nedělá na první pohled blbou reklamu, jelikož si myslím, že směrem k němu se to vcelku vyjasnilo. To už si ale každý na 3 stránkách pořádně nepřečte.
_________________
S80 D5 120kW MY2004 - D5T5 Stage 2 147kW/470Nm
C30 2.0D 100kW MY2007

David Patočka
Ověřený
Offline
Profi prodejce
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1015
Registrován: 17 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha 9
Vůz: XC 60 D5 158kw 2015 R Design automat

#56 T6R/Patočka pozor na jednání s nimi

Příspěvek od David Patočka »

Děkujeme, velice si toho vážíme.
_________________
XC60 158 kw D5 + Polestar, automat.
http://www.svedskedily.cz
Generální a střední opravy poškozených motorů Volvo D5 + T5, 2.4T apod., opravy hlav motoru D5 + benzínové, opravy manuálních převodovek M66 a diferenciálů, opravy automatických převodovek Aisin Warner, opravy úhlových převodovek, prodej použitých náhradních dílů a mnoho dalšího kolem Volva.
Areál servisu VOLVO T6R s.r.o., Mezi Vodami 11a, Praha 4 Modřany
tel. 724 100 742 Pracujeme pouze ve všední dny od 8:00 do 17:00 Děkujeme za pochopení.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 86
Registrován: 14 roků 11 měsíců
Bydliště: Praha - Modřany
Vůz: V70 2.0T 132kW, 1997

#57 T6R/Patočka pozor na jednání s nimi

Příspěvek od liQuid »

Ahoj, taky se přidám a podělím o moje zkušenosti s T6R:

Byl jsem v T6R celkem 3x a z toho 2x jsem potřeboval jen napíchnout a mrknout jestli diagnostika píše nějakou závadu. Ani jednou jsem se nesetkal s tím, že by chtěli vytvořit zakázku a zaplatit. Pokaždé mi pan Jiřička na dvoře projel diagnostiku a nikdy za to nic nechtěl a jen mávl rukou a to podotýkám, že NEjsem jejich VIP zákazník a prakticky nikdy jsem tam auto na opravdu neměl. Ten třetí případ byl, že jsem chtěl nějaké informace o Volvu z bazaru co se tam dělalo jelikož to do T6R údajně jezdilo - dodal jsem VINko a nebyl problém kouknout se do záznamů o autě do systému bez problému. Chvilku jsem čekal, ale to je asi normální. Ještě předtím jsem zmíněné auto řešil s panem Jiřičkou telefonicky - na co si dát pozor u motoru, převodovky atd... vše ochotně a bez pocitu, že otravuju. Takže za mě nemůžu říct negativa na T6R.

Jak už se tu psalo... někdy se to prostě sejde a zaúřaduje informační šum přes víc lidí :(
_________________
Volvo V70 1997 2.0T aut.
Volvo XC90 2007 2.5T aut.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850 / 60 / 70 / 80 / 90 / XC - opravy“