světýlka ve dveřích (červená) a vnitřní lampa

Pro sedmy a devítky
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 168
Registrován: 8 roků 1 měsíc
Bydliště: Vraclav
Vůz: V70 II 2.4T 01' LPG

#1 světýlka ve dveřích (červená) a vnitřní lampa

Příspěvek od ochoda »

Ahojte, měl sem problém. Nesvítili mi červený světýlka ve dveřích při otevření. (Spolujezdcova strana vyřešená - páč sem zapojoval neorigo rádio, zapoměl sem tam propojit dva káble.) No, jenže řidičovo strana furt nic, stropní svetýlko jede jen na stálý napětí (hnědej a zelenočervenej drát, černej je mrtvej). K tomu, se mi občas stane při startování následovný: rožnu klíčem kontrolky, nechám cucnout pumpu a když chci startovat, tak to jen blikne a vyhodí mi to komplet elektriku, že musim odpojit baterku (tudíž to odpojí nějaký relé zřejmě). No, co sem studoval Haynese, tak mě tak napadlo z toho koukání do schématek, může to mít nějakou spojitost s kontrolkou pásů? Nemám je zapojený do sedaček a ani to zapojovat nehodlám, páč na sedačkách to je rozbitý, v palubce kontrolka nesvítí (to může bejt ale jen vyhozená žárovka). Je tu někdo kdo pochopil z tohodle guláše co mi vlastně nefunguje a kdo by mi mohl pomoct? (To, že mi v zadních vratech nefunguje krom osvětlení spz nic jinýho, a do zadního spolujezdcovo koncovýho nejde šťáva, je mi buřt, ale tyhle červený výstražky a vnitřní lmpa, mě dost štve, a taky to vyhazování elektriky při startování.) Za pomoc platím nezkonalou vděčností a pivama. :beer: ...jo a hlídač prasklých žárovek sme s Lubošem zkoušeli měnit. Díky


...tak to zadní světlo by mohlo bejt tim hlídačem, ale mám to zprovozněný, takže to jindy.

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2594
Registrován: 17 roků
Vůz: V960, B6304F, 1992
Bydliště: Piešťany/Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 světýlka ve dveřích (červená) a vnitřní lampa

Příspěvek od Sergej »

ochoda píše:Ahojte, měl sem problém. Nesvítili mi červený světýlka ve dveřích při otevření. (Spolujezdcova strana vyřešená - páč sem zapojoval neorigo rádio, zapoměl sem tam propojit dva káble.) No, jenže řidičovo strana furt nic, stropní svetýlko jede jen na stálý napětí (hnědej a zelenočervenej drát, černej je mrtvej). K tomu, se mi občas stane při startování následovný: rožnu klíčem kontrolky, nechám cucnout pumpu a když chci startovat, tak to jen blikne a vyhodí mi to komplet elektriku, že musim odpojit baterku (tudíž to odpojí nějaký relé zřejmě). No, co sem studoval Haynese, tak mě tak napadlo z toho koukání do schématek, může to mít nějakou spojitost s kontrolkou pásů? Nemám je zapojený do sedaček a ani to zapojovat nehodlám, páč na sedačkách to je rozbitý, v palubce kontrolka nesvítí (to může bejt ale jen vyhozená žárovka). Je tu někdo kdo pochopil z tohodle guláše co mi vlastně nefunguje a kdo by mi mohl pomoct? (To, že mi v zadních vratech nefunguje krom osvětlení spz nic jinýho, a do zadního spolujezdcovo koncovýho nejde šťáva, je mi buřt, ale tyhle červený výstražky a vnitřní lmpa, mě dost štve, a taky to vyhazování elektriky při startování.) Za pomoc platím nezkonalou vděčností a pivama. :beer: ...jo a hlídač prasklých žárovek sme s Lubošem zkoušeli měnit. Díky


...tak to zadní světlo by mohlo bejt tim hlídačem, ale mám to zprovozněný, takže to jindy.
Dverny spinac si konroloval ? Vacsinou byva zoxidovany. Bud ocistit, alebo u Kuceru kupit druhy, nie su drahe. Dalsou moznostou su polamane kable.
_________________
Je:V960TURBOB204FT1991V960GLEB6304F1992
Bolo:V940SEB200FT1992V760GLED24T1985
Oprava pristrojoviek 2xx/7xx/9xx

Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 12054
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#3 světýlka ve dveřích (červená) a vnitřní lampa

Příspěvek od Urvanej »

A ta shozená elektrika je blbej kontakt na baterce. Buď máš ojetý kontakty, svorky už nemaji sílu je chytit, nebo tam máš bordel.
Očistit, obrousit, a v nejhoršim vyměnit svorky.
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 168
Registrován: 8 roků 1 měsíc
Bydliště: Vraclav
Vůz: V70 II 2.4T 01' LPG

#4 světýlka ve dveřích (červená) a vnitřní lampa

Příspěvek od ochoda »

Díky kluci, zítra to omrknu. :)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „700 / 900 - opravy“