Soft Tartarini Sequential fuel injection - navod?

Vše okolo plynu.
  • Autor
  • Zpráva
Ing.Magor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 730
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Vůz: modrá V70R II 300koní
Bydliště: Kostelec n. Orlicí, Praha
Kontaktovat uživatele:

#26 Soft Tartarini Sequential fuel injection - navod?

Příspěvek od Ing.Magor »

vlastiiik píše: Měním LPG filtr každých 10tis a nikdy nechápou jak může být tak zasraný...
Nj, tak to je jasný proč máš velkou spotřebu! Být tebou bych okamžitě začal tankovat někde jinde, protože pokud máš po 10.tis km zasranej filtr, tak to do toho tankuješ pěkný sračky :bad: Když budeš tankovat kvalitní plyn tak neni problém filtr měnit až klidně po 45tis. km :wink: Já osobně mám nejlepší zkušenosti s plyny Flaga a Vitogaz. Vitogaz mají u všech SHELLek (mám pocit, že krom SHELL Břeclav, tam je Hunsgas), Benzin, EuroOilu atd. Flaga pak PapOil a pak už spíš různé menší firmy. Já mám vyjetejch cca 10 A4 papíru s čerpacíma stanicema právě Flagy a Vitogazu a nikde jinde zásadně netankuju, to to radši dojedu na benzin, protože s noname pumpama mám bohužel nedobrou zkušenost :evil:
_________________
Octavia SCOUT TDI, MY2011, Fabia II HB 1,4TDI (51kW - chip na 67kW) MY2007 a Aprilia ETV 1000 Caponord MY 2003
Bylo: modrá V70R II, 300 koní, AWD, 6ti st. manuál, r.v. 2003, LPG Prins VSI

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 10
Registrován: 14 roků 11 měsíců
Vůz: nemam
Bydliště: Kolín

#27 Soft Tartarini Sequential fuel injection - navod?

Příspěvek od Fridrich »

Ahojte jak je na tom tartarini se vstřiky ? Dají se v případě znečištění rozebrat a vyčistit, kolik km mají stanovenou životnost ?
Vzhledově mi připomínají valteky

Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 53
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Valtice

#28 Soft Tartarini Sequential fuel injection - navod?

Příspěvek od vlastiiik »

Ing.Magor píše:
vlastiiik píše: Měním LPG filtr každých 10tis a nikdy nechápou jak může být tak zasraný...
Nj, tak to je jasný proč máš velkou spotřebu! Být tebou bych okamžitě začal tankovat někde jinde, protože pokud máš po 10.tis km zasranej filtr, tak to do toho tankuješ pěkný sračky :bad: Když budeš tankovat kvalitní plyn tak neni problém filtr měnit až klidně po 45tis. km :wink: Já osobně mám nejlepší zkušenosti s plyny Flaga a Vitogaz. Vitogaz mají u všech SHELLek (mám pocit, že krom SHELL Břeclav, tam je Hunsgas), Benzin, EuroOilu atd. Flaga pak PapOil a pak už spíš různé menší firmy. Já mám vyjetejch cca 10 A4 papíru s čerpacíma stanicema právě Flagy a Vitogazu a nikde jinde zásadně netankuju, to to radši dojedu na benzin, protože s noname pumpama mám bohužel nedobrou zkušenost :evil:
... já tankuju všude možně, ale žádné no-name. Shellky, OMW, Agip, V mikulově u shellky mají Flagu, V Břeclavi Shellky není :) Jednou jsem ale nabral Flagu na borsu a žralo mi to 23l a nejelo to ani nic. Minulej týden jsem bral na Rohlence (D1 směr Vyškov) taky Flagu a děs. Třeba na ten plyn z Mikulova mi to jede dobře, na nádrž tuším 300km a na plyn z Kroměříže to jede o malinko hůře, ale najedu zase 323km :D Jinak výměna toho filtru mě nějak netrápí, stojí kolem 100kč. Měním raději vždycky všechno s olejem :D
_________________
S60 2.4 103kw, Bi-Fuel -LPG-, 2005 Kinetic, snížený KW podvozek, sportovní výfuk, Pioneer AVH-P4250DVD

Ing.Magor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 730
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Vůz: modrá V70R II 300koní
Bydliště: Kostelec n. Orlicí, Praha
Kontaktovat uživatele:

#29 Soft Tartarini Sequential fuel injection - navod?

Příspěvek od Ing.Magor »

Ano máš pravdu, u Shell v mikulově mají Flagu, protože byt je to u Shellky, tak to provozuje nějaký soukromník. A ten Shell kde má frenčízu Hunsgas není v Břeclavi ale v Hodoníně, trošku jsem se seknul na mapě :oops:

A jsi si jistý, že na Rohlence mají opravdu Flagu? Já se díval na jejich stránky a nikde tam napsáno nemají že by někam tam lpg vozili, neříkám, že to neznamená že ho tam nevozí, ale můžou brát od Flagy třeba jen nepravidělně :unknown: "na borsu" bohužel nevím co znamená nebo kde je, takže to potvrdit/vyvrátit nemůžu.
_________________
Octavia SCOUT TDI, MY2011, Fabia II HB 1,4TDI (51kW - chip na 67kW) MY2007 a Aprilia ETV 1000 Caponord MY 2003
Bylo: modrá V70R II, 300 koní, AWD, 6ti st. manuál, r.v. 2003, LPG Prins VSI

Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 53
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Valtice

#30 Soft Tartarini Sequential fuel injection - navod?

Příspěvek od vlastiiik »

Ing.Magor píše:Ano máš pravdu, u Shell v mikulově mají Flagu, protože byt je to u Shellky, tak to provozuje nějaký soukromník. A ten Shell kde má frenčízu Hunsgas není v Břeclavi ale v Hodoníně, trošku jsem se seknul na mapě :oops:

A jsi si jistý, že na Rohlence mají opravdu Flagu? Já se díval na jejich stránky a nikde tam napsáno nemají že by někam tam lpg vozili, neříkám, že to neznamená že ho tam nevozí, ale můžou brát od Flagy třeba jen nepravidělně :unknown: "na borsu" bohužel nevím co znamená nebo kde je, takže to potvrdit/vyvrátit nemůžu.

Jooo, na Rohlence to není přímo u OMW, ale tak 10m pod ní :) Stačí když tam od Brna dojedeš a otočíš se Brno, je tam mega nápis, LPG. Nejde to přehlídnout. No maj FLAGA nalepený na stojanu, tak kdoví jestli to není jen falešná reklama :pardon: Ty jsi někde od Brna?
_________________
S60 2.4 103kw, Bi-Fuel -LPG-, 2005 Kinetic, snížený KW podvozek, sportovní výfuk, Pioneer AVH-P4250DVD

Ing.Magor
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 10
Příspěvky: 730
Registrován: 15 roků 1 měsíc
Vůz: modrá V70R II 300koní
Bydliště: Kostelec n. Orlicí, Praha
Kontaktovat uživatele:

#31 Soft Tartarini Sequential fuel injection - navod?

Příspěvek od Ing.Magor »

vlastiiik píše: Jooo, na Rohlence to není přímo u OMW, ale tak 10m pod ní :) Stačí když tam od Brna dojedeš a otočíš se Brno, je tam mega nápis, LPG. Nejde to přehlídnout. No maj FLAGA nalepený na stojanu, tak kdoví jestli to není jen falešná reklama :pardon: Ty jsi někde od Brna?
Nn, jsem z Prahy, ale u Shellky v Mikulově kde mají flagu jsem tankoval a taky nou problém, akorát těch peněz co tam za plyn chtějí :bad: A celkově je Flaga vyhlášená, tak mi je právě divný že by ti auto na Flagu jelo špatně :unknown:
_________________
Octavia SCOUT TDI, MY2011, Fabia II HB 1,4TDI (51kW - chip na 67kW) MY2007 a Aprilia ETV 1000 Caponord MY 2003
Bylo: modrá V70R II, 300 koní, AWD, 6ti st. manuál, r.v. 2003, LPG Prins VSI
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „LPG + CNG + E85 a ostatní“