Volvoklub - Jedovnice 2005 - Poděkování

prostě proběhlo...
  • Autor
  • Zpráva
Jarda S40
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 1491
Registrován: 19 roků 1 měsíc
Vůz: S40, V70-I, 850, 460 variomatik
Bydliště: Praha 9

#26

Příspěvek od Jarda S40 »

Nevím proč, ale cestou jsem přemýšlel, kde jsem kdy potkal tolik lidí, se kterými jsem se cítil tak fajn. Takovou partu si prostě nepamatuji. Děkuji mnohokrát
O tom jsem přemýšlel taky a mám vysvětlení. Naposledy jsem byl v tak fajn partě za studentských let. Tady je spousta studentů. Dále jsme parta lidí, které spojuje koníček a nemáme žádné obchodní vztahy (téměř). Taky se zde objevují lidé méně majetní, pro které není životním krédem honba za penězi a kariérou, ale dokáží vidět i jiné krásy. Znám toto trochu ze střelnice, jsem hobby sportovní střelec. Když se mezi námi občas objeví vejtaha se zbraní za 50000 či více a začne dělat frajera, obrátí se k němu ostatní ve slušnosti zády a on časem odejde, neboť nikdo nehýčká jeho ego. Jinak naprosto souklasím s předřečníkem, i dnes se občas zamyslím, na tváři se objeví úsměv a žena říká ,,á tatínek je zase na Volvosrazu". Kluci, je mi s vámi fajn a nezkažme to!

rpet
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 130
Registrován: 18 roků 11 měsíců
Bydliště: Praha Běchovice, resp. Lom u Mostu

#27

Příspěvek od rpet »

Jarda S40 píše:No já ujel 587 km a zbylo mi v nádrži dle palivoměru cca 15l, takže spotřeba byla asi málo pod osum :lol: Není nad Volvo :badgrin: no ale toho fiátka, co chtěli někteří naložit do kombajnu, bych nenaložil určitě. Jinak Karlosovi nevyčítám, ale chyběl určitě všem.
UFFF ! Tak ja měl po dojezdu do Mirošovic rozsvícenou hladovku, tak že v Praze jsem bral za dalších 800 Kč, celkem, když jsem to sčítnul, tak :
seriozně ujetých 768 km, cestou tam chvílema 160 - 170 km/h - to jsem stíhal marru, který mne telefonicky hecoval a doháněl tak k šílenství; cesta back byla již v pohodě, max 150 km/h a výsledek mi vyšel 11,2 Lt/100 km.
Resume : za tak super víkend (vizte mne jinde) je to cena vskutku ZANEDBATELNÁ.
_________________
bylo : 850 2.5 20v B5254S - nepřekonatelný auto. Proč to nedělaj dodnes ????
je: V70 2,5 TDI (D5252T)/1997 Automat - soustavnými investicemi se z tohoto vozu stává vcelku obstojný stařec.
workphone: 00420 608 12 60 31

Miki
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 249
Registrován: 19 roků 2 měsíce
Bydliště: Hradištko u Nymburka

#28

Příspěvek od Miki »

Takže i já se připojuji k poděkování jak organizátorům,tak všem spolupostiženým,jmenovitě vzláště Lubošovi za super chálovačku,Travexovi za super promítačku,své Auře za super zvuk a Krtkovi a Martinovi za páteční doranní spolukalbu.
Jo a k tý spotřebě, najeto 713 km spotřeba 60,25L,takže SUPER.
_________________
BMW E39 523i, 2000, manual
bylo Volvo 740GL, B230F,1987, 4q+OD, Belgie, Social Edition
bylo Volvo 740GLE, B230E,1985, 4q+OD, Švédsko, el.okna, centrál

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 5112
Registrován: 20 roků 5 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#29

Příspěvek od Honza »

Několikrát to tu zaznělo v tom pořadí jak by to mělo být. Luboš a potom ti další, protože na Lubošovi leželo to všechno objet, dotázat, obtelefonovat, objednat. To on byl ten můj mechanický nástroj v místě konání při přípravě a v průběhu srazu.Bez něj by se mi nikdy nepodařilo udělat sraz takovej jakej byl.Luboši ještě jednou díky.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

LUBOŠ
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1284
Registrován: 20 roků 3 měsíce
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Vůz: Volva 900/ V70 / V70II / XC90

#30

Příspěvek od LUBOŠ »

Honza píše:Několikrát to tu zaznělo v tom pořadí jak by to mělo být. Luboš a potom ti další, protože na Lubošovi leželo to všechno objet, dotázat, obtelefonovat, objednat. To on byl ten můj mechanický nástroj v místě konání při přípravě a v průběhu srazu.Bez něj by se mi nikdy nepodařilo udělat sraz takovej jakej byl.Luboši ještě jednou díky.

Všichni zůčastnění, děkuji, ale já se snad začnu červenat. :oops:
Jsem rád, že se Vám v Jedovnicích libilo a to je pro mě důležitý.
A atmosféru, na kterou tady vzpomínáme, tak tu udělal každý z Vás.
_________________
Volva řady 900 / V70 I / V70II / XC90
Skoro vše v turbu, benzín, LPG, nafta
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Proběhlo - Volvosrazy“