Střešní nosiče pro S70 '97

První generace velkých předokolek
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 57
Registrován: 5 roků 1 měsíc
Bydliště: Praha
Vůz: S70 TDI 2.5l '97

#1 Střešní nosiče pro S70 '97

Příspěvek od Casso »

Potřeboval bych koupit střešní nosiče pro S70 z roku 97. Koukal jsem, že má na nosiče připravené pod dveřmi úpony, tak mě zajímá, jestli jsou nějaké k dostání, které by to využily. Jakákoliv zkušenost / rada / značka ohledně koupě nosičů bude oceněna. Ideální by byly takové, které by netrčily přes okraj auta, aby to esteticky nepůsobilo jako pěst na oko...
Obrázek

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 76
Registrován: 15 roků 3 měsíce
Vůz: 850 TDI manuál, černá
Bydliště: Praha, Jihlava

#2 Střešní nosiče pro S70 '97

Příspěvek od zzabak »

Čau, mam origo nosice na svoji 850, myslím, že jsou stejné, ale prodavat je nebudu. Pokud někde neseženeš origonosiče, které přesah nemají, potom spíš doporučuju koupit jakékoliv bazarové nosiče nosiče od Thule (tvar tyče dle preference a potřeby - aerotyče, wingbary, nebo klasickou hranatou ocelovou pogumovanou čtverhranou tyč) s patkami Thule 754 a k těm patkám pouze dokoupit montážní kit pro S70 - Thule 1596 (https://www.sportobchod.cz/montazni-kit-pro-patky-thule-750-1596-.htm). Délku tyčí si někde vygoogli. Zrovna teď jsem toto skládal na Saaba 9-5, tak mám přehled. Montážní kit na Saaba mne museli vyrobit v Thule a dovézt ze Švédska, nikde nebyl a čekal jsem měsíc... :). Šlo by vše koupit jako ocelek nové, ale bazarových tyčí s patkami 754 je hodně, kit za cca 1000 Kč a jsi na tom v celku levněji, než to celé kupovat nové.

Jo ještě drobnost: vnější těsnění dveří se rádo mrazem přilepí k tomu ocelovému držáku za lem střechy, tak bacha ať si neorveš těsnění dveří.. se mi už povedlo u dvou dveří.
_________________
Volvo 850 TDI Estate, 1996, black (Negrita)
Saab 9-5 2,3t SportCombi, 2006, silver (brejlovec)
Trabant 601 S limousine, 1989, papyrus (Liběna)

Vendy.cz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 53
Registrován: 16 roků 3 měsíce
Bydliště: Jihočeský kraj
Vůz: Volvo 740 2.0/82kw sedan/benzín (1992)

#3 Střešní nosiče pro S70 '97

Příspěvek od Vendy.cz »

Mam jestli zajem stale trva.
_________________
Volvo 740 sedan "Bušovka"
Volvo V70 II
Volvo S60
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „850, S / V70 (-00), C70“