Voda v kufri

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 9
Registrován: 5 roků 6 měsíců
Bydliště: Tvrdošín
Vůz: Volvo V70, 2.4D 96kW, 2002

#1 Voda v kufri

Příspěvek od Manooo3 »

Zdravim, vlastním Volvo V50 2.0D 100kw ročník 2006. Prosím vás, mám taký problém, že na jednom mieste v kufri mám stále vlhčinu až vodu. Prikladám fotku miesta. Na aute nemám strešné okno tak tadiaľ sa to tam určite nemohlo dostať. Napadá mi len taká vec, že zadný ostrekovač mi nefunguje keď ho zopnem tak nestrieka vodu. Či to nemôže tým, že hadica je niekde prerušená a tečie z nej voda. Nie som si 100 percentne istý ale doteraz som tento problém nespozoroval a nedávno som bol na STK kde technik skúšal stierače / ostrekovače vpredu a aj vzadu. Plus ja som neskôr už menil letnú zmes za zimnú a tiež som to znova skúšal spínať (zadný) samozrejme bez výsledku na to pár dní som si všimol mokré miesto v kufri auta. Po hľadaní na nete som sa nikde nemohol dopátrať ku nejakej schéme ako je vedená hadička ku zadnému ostrekovaču stropom alebo dĺažkou. Nechcem to všetko rozoberať a hľadať so šancou, že zničím úchyty na tapacíroch. Preto sa obraciam s prosbou na toto fórum, či niekto má nejaký nákres poprípade stačí napísať kade to ide a kde sú nejaké rizikové ohyby, ktorými môže voda prúdiť preč. Veľká vďaka vopred. PS: Na foto je vyznačené čo bolo mokré a v tej štrbine kde je polystyrén bola aj voda.
Přílohy
IMG_20231029_105037.jpg

z-d-e-n-a
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2432
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Pacov / Jindřichův Hradec
Vůz: V70 2,5T 2008 & V50 2,4i 2005
Participant x 1

#2 Voda v kufri

Příspěvek od z-d-e-n-a »

Čauec, pod tapecem bys hledal marně, hadička je tuším vedena podél stropu.
IMG_7866.jpeg
Takže ti to bude zatékat buď kolem zadního světla nebo máš přerušenou hadičku od ostřikovačů.
K té tvé vodě v kufru čuchni, pokud bude cejtit po vodě ostřikovačů tak máš jasno.
_________________
V70 2,5T 12/08 - B5254T6, MT Stage2
V50 2.4i 12/05 - B5244S4, AT
EX: V50 T5, 850 T5, V70 TDi
VIDA a VolFCR v Jindřichově Hradci...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 9
Registrován: 5 roků 6 měsíců
Bydliště: Tvrdošín
Vůz: Volvo V70, 2.4D 96kW, 2002

#3 Voda v kufri

Příspěvek od Manooo3 »

Vďaka za odpoveď a za fotku takže hadica ide pozdĺž stropu. A to s tým svetlom ma nenapadlo asi sa skúsim pozrieť aj na to. Máš ešte nejaký tip ako rozobrať ten tapacir aby človek neotrhol plastové úchyty vďaka.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50“