V50 - Nenastartuje po výměně naftového filtru

  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Horní Hradiště
Vůz: V 50 2.0D 05´

#1 V50 - Nenastartuje po výměně naftového filtru

Příspěvek od tomi1981 »

Zdravím, měnil jsem olej a také palivový filtr (V50, r. 2005, 2.0D, 100 kw), po odvzdušnění jsem chtěl nastartovat, auto chytlo na pár vteřin a pak chcíplo :(
Při opětovném nastartování se mi jako na potvoru vybila baterka. Tu jsem tedy nabil, ale od té doby jsem stejně nenastartoval. Auto točí, ale nechytne. Nemohlo se něco stát tím vybitím baterie? Mám na mysli něco elektronického, protože vše mám odvzdušněné, všude v hadičkách nafta, ale stejně nechytne. Doma mám jen diagnostiku Delphi a ta závadu neukazuje.

Díky předem za jakoukoliv radu.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 38
Registrován: 8 roků 3 měsíce
Bydliště: Karlovarsko
Vůz: V70 D4 diesel 2L 120KW 2013

#2 V50 - Nenastartuje po výměně naftového filtru

Příspěvek od p.s. »

jak si odvzdušnoval?? mě se stalo jednou to samé tak sem vzal membránový čerpadylko na 12 voltů napoji na zpátečku natáhl si naftu a za chvíli to běželo
další čim si lze pomoci je jeden startuje druhej postřikuje čistič na brzdy do sání

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2174
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#3 V50 - Nenastartuje po výměně naftového filtru

Příspěvek od jirka87 »

Odvzdusnit 2.0Hdi je naprosto otresny zazitek.

Na Youtube je hromada navodu, ale stejne se s tim priserne natrapis. A taky hrozi, ze kdyz to budes porad startovat nasucho, pridres si cerpadlo. Pak to jeste nejake kilometry az stovky kilometru najede a pak se to cerpadlo kousne uplne.

Mrkni na ten youtube. Je tam.toho hodne. Uz jsem zazil i servis,ktery to naprosto na hulvata resil ucpanim vicka nadrze, kde ucpavkou vedli hadici a normalne jemne pritlakovali system od nadrze, protoze zadne jine postupy jim vubec nefungovaly.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „C30 / S40 / V40 / V50 - opravy“