V70.....Sven Kistenson

Prostor pro Vaše auta
Pravidla fóra
V této sekci se můžete pochlubit ostatním uživatelům se svým miláčkem.
Každý, kdo bude chtít, si založí vlastní topik se srozumitelným názvem.
Co napíšete dál, už záleží jen na vás. Pamatujte, že to je galerie, tzn. fotky jsou žádoucí.
Čím víc informací zveřejníte, tím lépe. Je možné požádat o případnou úpravu, pokud by se diskuse rozjela jiným směrem.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 25
Registrován: 5 roků 8 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70 tdi
Bydliště: Příbram

#1 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od redy--- »

Dobrý den.
Dostal sem od kamaráda volvo,je to rok 99-00,tdi automat, stk 4/20.nevím zda plná výbava,ale má el sitze_vyhrivane,šíbr,comp,tempomat,vyhr špígly,mlhovky,central,tažne,dva klíče,vše funguje,auto ma cca 400k namotáno.Automat řadí hezky,při řazení na místě R>N>D a z5, nic nebouchne,necinkne,ani ve špajzce,ani nápravách.Loebra cvakají obě,vymenim brzy.Celkově se mi zdá stav mechanických veci celkem v pořádku,brzdy ok,podvozek pevný,bez vůlí a klepání.Nefungovalo servo,dotáhli sme hadici,dolili a začlo fungovat.Líbí se mi jak auto jezdí,s tím bych neměl problem.Bohužel auto je pobouchané,odřene ze všech stran a úhlů,kapota ko,páté ko,zadni díl bok odřený +světlo ko,tomu odpovídá i interier.Kůže potrhana,tapecy strop taky.Béžová palubka je černá.....vše béžové je ulepené černé potrhané.Roletka ko,chybí i nějaké plasty,ovladače.
Motor jede hezky,má pekny zvuk i tah,asi ko žhafky,nakonec chytlo i při -13 asi jen diky silné baterce,kdy na popáté chytlo.....

Abych byl upřímný,tohle auto se mi líbí odjak živa,jenže sem jezdil posledních 20let pouze Rovery.Bohužel sem loni naboural r75,od té doby jezdím jen tím,kdo mi co půjčí...byl Saab,multipla,bylo S80d5,s80-2,5i,V70 mk2 cng,na firmě je pak ještě několik dalších volv a chlapi to umí diagnostikovat a opravit.I to asi pomohlo tomu,že mi kamarád dal tohle tdi teď.Pokud bude ok,mohu si ho přepsat,zaplatit...cena byla lidová...a nějaké auto na stálo by se šiklo.

Vím,že tohle vozidlo bude ještě sloužit hodně dlouho a hodně najezdi km,vím že je na čem stavět.Pokud bych ho chtěl dát do nějakého pěkného stavu,vypadá to na komplet interier a pak komplet celolak,popř folii,dip.Dokážu si opravit spoustu věcí sám,takže bych mohl zrepasovat vstriky,egr,turbo,sani,silentbloky motoru popr dalsi opravy a upravy,aby toto hezky foukalo.

Otázka..je....nechat být,lít naftu a jezdit,nebo to vzít pořádně od základu a udělat z toho pěknej kousek,kterej může dělat radost dalsich x let,né-li desítek.Myslím,že tak kvalitní a spolehlivá auta,jak bylo tohle zamlada...taková auta už se nevyrábí dlouho a nikdy vyrábět nebudou.

Děkuji za vaše názory,rady a připomínky,co mam zkontrolovat,čím mam začít a čím pokračovat.Třeba to auto někdo znáte a řeknete mi k němu víc.Děkuji Redy....

Volvům zdar.
_________________
V70 tdi Sven
9-3 2.0T SE Slepice
Clio 99 Pindík

z-d-e-n-a
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2433
Registrován: 12 roků 3 měsíce
Bydliště: Pacov / Jindřichův Hradec
Vůz: V70 2,5T 2008 & V50 2,4i 2005
Participant x 1

#2 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od z-d-e-n-a »

Tak nám ho taky ukaž (to Volvo). :green:
Podle toho co píšeš vypadá auto technicky dobře, akorát "kosmetika". Interiérové plastíky seženeš za pár šlupek (s tou béžovou to bude slabší) no a venek chce vidět.
_________________
V70 2,5T 12/08 - B5254T6, MT Stage2
V50 2.4i 12/05 - B5244S4, AT
EX: V50 T5, 850 T5, V70 TDi
VIDA a VolFCR v Jindřichově Hradci...

imrija
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 544
Registrován: 5 roků 6 měsíců
Bydliště: Liberec
Vůz: volva

#3 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od imrija »

Dáváme dohromady horší vrak, si myslím.
_________________
945 D24TIC M90
944 B230G M47 1992
744 D24T M46
245 B230F M47 - karkulín, ex. veetec

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5910
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#4 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od Haben »

taky bych chtěl vidět foto.
Pak je jedna zásadní otázka, kterou by jsi si měl zodpovědět, než se o oprav pustíš.

Budeš v dohledné době bourat? :D ne sorry, jen mi to nedalo.

Dej sem foto interiér a exteriér a nějaký cenový odhad se bude dát udělat.
_________________
Chuanita 944, B230FB , MY92, M47 Obrázek"GALERIE"
Toyota Yaris Hybrid MY23 Obrázek"GALERIE"
bylo: Andreas C30 2,4i 125 kw MY08 Summum MT| V70 II D5 AWD MY05 MT, chip 149 kw, EGR OFF| V70 II 2,4 D 120 kw, MY04 AT|V70 I 2,5 D 103 kw, MY00 MT, KAT OFF, EGR OFF

Offline
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 25
Registrován: 5 roků 8 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70 tdi
Bydliště: Příbram

#5 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od redy--- »

_________________
V70 tdi Sven
9-3 2.0T SE Slepice
Clio 99 Pindík

Offline
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 25
Registrován: 5 roků 8 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70 tdi
Bydliště: Příbram

#6 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od redy--- »

Haben píše:taky bych chtěl vidět foto.
Pak je jedna zásadní otázka, kterou by jsi si měl zodpovědět, než se o oprav pustíš.

Budeš v dohledné době bourat? :D ne sorry, jen mi to nedalo.

Dej sem foto interiér a exteriér a nějaký cenový odhad se bude dát udělat.
Ne,bourat nehodlám,zmuchlaná 75ka,kterou sem měl x let a byla v ucházejícím stavu,v palbě automatu a lpg,stačila..Ještě ted mám slzu na krajičku,Bohužel nebyla opravitelná(dvakrat odpichnute salto uz nyveklepes)

Myslím,že volvo je adekvátní náhrada....nechci dělat flame...ale Rover byl rover....a volvo?asi si zvyknu 8)

Dnes sem to řešil s kolegou a vyšlo mi jedno =opravit Svena.....
_________________
V70 tdi Sven
9-3 2.0T SE Slepice
Clio 99 Pindík

Offline
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 25
Registrován: 5 roků 8 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70 tdi
Bydliště: Příbram

#7 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od redy--- »

Prosím,jak zjistím,zda bylo ve voze dálkové ovládání centrálu?Bohužel jsem nedostal ovladač,pouze 2klíče.Dálkové mi hodně chybí.Popřípadě,jak mohu ovládání dodělat?Mám dálkač z s80,půjde naroubovat?Popř jaký použít?děkuji
_________________
V70 tdi Sven
9-3 2.0T SE Slepice
Clio 99 Pindík

ms231
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 954
Registrován: 17 roků 7 měsíců
Bydliště: Praha západ
Vůz: V60 2018 T3
Bydliště: Praha západ

#8 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od ms231 »

Nevím o tom, že by byly v70 bez do. Pokud máš správný ovladače, stačí je spárovat přes diagnostiku. Jinak přijímač v autě je nad kapličkou. Stačí sundat palubovku, to je na 20 minut. Ale začal bych tím sparovanim.
_________________
V60 MY18 112kW man, V70I 1999 2.5TDI 103kW man

Pepino33
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 437
Registrován: 11 roků 5 měsíců
Bydliště: Havr
Vůz: V70 2,4 D5
Bydliště: Havířov

#9 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od Pepino33 »

redy--- píše:Prosím,jak zjistím,zda bylo ve voze dálkové ovládání centrálu?Bohužel jsem nedostal ovladač,pouze 2klíče.Dálkové mi hodně chybí.Popřípadě,jak mohu ovládání dodělat?Mám dálkač z s80,půjde naroubovat?Popř jaký použít?děkuji
https://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=126&t=33054
_________________
Je:Volvo V70, 2,4 D5 120 kW MALINA
Bylo: Volvo V70 AWD 166 kw LPG Sněhulka.
Volvo V40 1,9i TURBO 147Kw LPG ZELENÁ METLA

Offline
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 25
Registrován: 5 roků 8 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70 tdi
Bydliště: Příbram

#10 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od redy--- »

Zdravím po delší době.

Sven jezdí,řadí,funguje.Dostal nové kotouče vpředu a desky,vzduchový filtr a musel sem měnit zámek řidiče,kdy sem zabouchl dveře a pak 3 týdny lezl přes sedadlo spolujezdce ven z auta.Na internetu sem našel návod,jak otevřít dveře,aniž bych něco zničil,povedlo se a vše zase funguje jak má.Z dalších drobností mi přestala hrát levá strana audia a také mi praskla gumová hadice z IC k sání.Ano,takový ten malý kousek vedle hlavy.Měli ho v Kellyně za 190kč :-).
Už když jsem auto dostal,bylo ještě chladno a ty ranní starty nebyly nic moc.Léto uběhlo a já si na ty starty opět vzpomenul před pár dny,kdy bylo už zrána chladněji a auto nechytlo na první otočení.
Udělal sem parní čištění spalovacího prostoru.Vím,že Vás teď rozdělím na dva tábory....ale k věci.
Vybaven 3l destilky,rozprašovačem po nějakém čističi na okna,dobrou náladou a pěkným počasím sem se odhodlal k tomuhle ''kontroverznímu'' kroku.Auto jsem dukladně zahřál,pořádně projel(abych se ujistil,že se zamnou fakt hulí) a zastavil si ve stínu a šel na věc.Odšrouboval sem trubku,která vede od IC k hlavě,nastartoval,pomocí el posuvu sedačky a nějakého kusu latě jsem si nastavil otáčky kolem 2500/min a začaj sem do sání rozprašovat vodu......asi po deseti minutach motor spolkl 7deci destilky.Nekouřil,nedělalo to bordel,vše klapalo.Ok..zkušební jizda..... jen sem to projel kolem garáží,asi tak 1km a proces celý opakoval.Takže sem prolil asi další půllitr vody a definitívně poskládal a šel projet.

A teď ...vím co je placebo,ale když jezdíte z automatem,a najednou vás napadne na křižovatce,že vám chcípl motor..........no prostě znatelný rozdíl v chování vozu....třepání na volnoběh,které mi připomínalo dětství v traktoru,tohle třepání zmizelo,jel sme tedy za město a tam sem tomu dal porádně napít.Za mnou ani obláček kouře,auto neskutečně stichlo,pocitově jede lip(možná placebo,možná taky ne).

A ten dnešní ranní start? Na protočení a chod motoru tichý,bez vibrací atd atd(už jen samá pozitiva).

Teď mě čeká výměna oleje v motoru a taky v převodovce,výměna homokynetických kloubů a snad to něco pojezdi....
_________________
V70 tdi Sven
9-3 2.0T SE Slepice
Clio 99 Pindík

Offline
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 25
Registrován: 5 roků 8 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70 tdi
Bydliště: Příbram

#11 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od redy--- »

jedna z léta..... škodá že není více času se mu věnovat :-(
Přílohy
69837961_418633165427604_8388423398010650624_n (1).png
_________________
V70 tdi Sven
9-3 2.0T SE Slepice
Clio 99 Pindík

Mattyfu
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 948
Registrován: 10 roků 2 měsíce
Bydliště: Kousek od Roudnice nad Labem
Vůz: Range Rover V8

#12 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od Mattyfu »

No vidíš, já šel obráceně z V70 do R75 a musel jsem si hodně, ale opravdu hodně zvykat. Než pšoukat rozprachem do sání bych raději to sání sundal a pořádně ho vyčistil od sazí, které jsou zvášť u egru dost silné. Ověřeno, auto pak jede jak vyměněné.
_________________
Je: SAAB 9000 2,3-16V
Bylo:Volvo V70 P2 D5 AWD; V70I Tdi Stříbřenka Volvo V70 I TDi Black[/b] Volvo 760 2,8 V6[/b]Volvo V70 I 2.0 Hašlerka, SAAB 9000 aero stg.III Lucifer 2xSaab 9000i, Saab 9000 Turbo, Saab 900II Turbo, Saab 9000 AERO, Volvo V70I, Volvo 850-Modrý Kombík, Volvo Hellboy 850 TDI 103 KW; Saab 9-5 Aero Severní Vítr, Volvo 960 II Safír

Offline
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 25
Registrován: 5 roků 8 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70 tdi
Bydliště: Příbram

#13 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od redy--- »

Mattyfu píše:No vidíš, já šel obráceně z V70 do R75 a musel jsem si hodně, ale opravdu hodně zvykat. Než pšoukat rozprachem do sání bych raději to sání sundal a pořádně ho vyčistil od sazí, které jsou zvášť u egru dost silné. Ověřeno, auto pak jede jak vyměněné.

Na EGR se chystám,nešlo mi o to vyčistit sání,ale trochu oživit asi ty původní vstřiky,které podle mě měli karbon na špičkách.Auto žhavilo,točilo,blafalo ale nechytalo,nasledně dost kouřilo,motor měl nepravidelný chod a celé auto se třepalo.....tak sem to riskl :-)
_________________
V70 tdi Sven
9-3 2.0T SE Slepice
Clio 99 Pindík

Offline
Příspěvků ve vlákně: 8
Příspěvky: 25
Registrován: 5 roků 8 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70 tdi
Bydliště: Příbram

#14 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od redy--- »

Zdravím Vás po delší době.

Sven jezdí,poslouchá a ani moc nezlobí.Bohužel sem mu před vánoci ublížil,odnesl to chladič vzduchu a vysypaný kloub poloosy na straně kola vpravo.Naštěstí sem sním dojel asi 10km domů,za opravdu hustého černého kouře,co se ani nedokázal odlepit od země :-). Celou cestu mi trhalo volantem do strany,jel sem tak 30-40max,všude provoz.Ono to ani nejelo,v chladiči díra tak 6 na 30 cm :-(. Před barákem sem chtěl popojet metr ke kraji a tam se to na místě protočil a hotovo.Sven se uložil k zimnímu spánku.

V půlce ledna sme před domem udělali pravý kloub a auto se mohlo přemístit ke garáži,kde za odpoledne dostalo nové plíce :-). Dostalo starší krásný chladič vzduchu,čistý,z benzinu. Na autě to šlo okamžitě poznat.Ožilo a určitě začlo míň kouřit :-). Sven tedy opět začal skákat přes kaluže. Když byl ten vichr,ten první před pár týdny,jel sem a jak tak foukalo,tak najednou mi vypadl blinkr přední z blatniku,začal se mrcasit na tom drátu. Za váma auto,vy tam máte kilo.No než sem zastavil,upadl a už sem ho nenašel.Ještě sem se za dva dny vracel a zastavil sem a hledal ho podel cesty,jezdil sem tam a zpátky,chodil,ale bez šance :-(. Naštěstí patice i žárovka ok.Objednal sem oba nové blinkry. Pak sem čistil ,spíše repasoval doma levý světlomet.Joó jak tušíte,bylo to sprejem.Ale situace si to žádala,jako nejrychlejší řešení k novému blinkru.Původně sem šel světlo jen čistit,ale zvrhlo se to. Za mě výsledek naprosto dostačující na to,že to děláte doma v kuchyni.Světlo dostalo kopletní rozebrání,vyčištění,vydrhnutí,vysušení,promazání,guma impregnaci,broušení skla.A parabola? Ta byla napůl zelená zoxidovaná,zbytek zašedlý chrom a nad žárovkou vypáleno.Vše slezlo samo.Vymyl sem jí houbičkou a jarem,pak vybrousil pod vodou 2000 a celou sem jí vzal dupli-color chrome effect.Po zavadnutí to šlo do trouby na 60-80st tak na 10-15 minutek dozlatova :-). Světlo vypadá jako nové,svítí více,ale nemá čistou hokejku na zdi.
A teď prosím dotaz.
To plechové stínítko,co je píchlé v parabole,aby bylo kolem žárovky.......Má být zevnitř černé? Nebo stříbrné? Já ho totiž vybrousil do stříbrna,myslel sem si že je vypálené do černa za ty léta..Nachromoval sem to taky,jen zevnitř toho prstenu ne_e. Má to být černé? Mohlo by to rozostřovat lom světla? Chtěl bych udělat i to druhé světlo tak ať to mám dobře :-)
Příští měsíc mě čeká STK,tak jsme začli dávat auto dohromady. Motor dostal Wynn's Motor Cleaner,pak nový olej a filtr,kdy přecházím z 0w30 na 5w40. Nevím proč to tam předchodí majitel lil,vše bylo poctivě zapsáno na štítku. Po vypuštění jsme zkusili aspoň vypláchnout vanu a odkapat.Nikdy sem neviděl tak černý olej :-).Po nalití sme dali aditivum Liqui Moly Ochrana před opotřebením.Nový vzduchový i palivový filtr. Sven si také pochutnal na LIQUI MOLY Čistič systému motoru,kdy mi šlo hlavně o vstřiky. Po téhle porci dopingu Sven rapidně ztichl,přestal se třepat jak drahej pes,hlavně po ránu a taky přestal hulit.A to uměl hodně kouřit,když dostal za uši.Teď už se za mnou nezakouří.Asi to i přilákalo nějaké poníky zpátky :-). Určitě mi klesla spotřeba,jezdím stejnou trasu každý týden 250km a jsem o víc než litr dole. Určitě tomu pomáhá i ten intercooler. Motor jede skvěle,má neskutečný zátah a nechá se vklidu vytáčet až kam může.Před emisema ještě vyčistíme EGR a Dáme mu nové podtlaky.

Dostane také druhej kloub a když už nám ze špajzky asi poteče červená,vyměníme mu olej v převodovce.Nachystáno je 15 litříku,tak mu pustíme žilou.Nejdříve ho ale pořádně propláchnem BG 106 a po celejch těchhle orgiích ještě dostane BG 110. Doufám,že mu to jen prospěje,jelikož posledni dobou mezi 2-3 jakoby Sven zakopával :-( .Už neběhal tak hladce jako zamlada :-(. Co se týče mechanických částí,myslím,že by nemusel být problém. Rez 0,nápravy se zdají být ok,brzdy byly dělané,vše funguje a pokud něco vyplave,tak to opravíme. Akorát si vzpomínám,že když sem auto dostal,klepala vzadu nejaka vzpěra nebo co,podél nápravy dole nebo tak nějak,asi metr dlouhá,cinkala o rameno nebo někde kde byla uchycena.Tak sme ji sundali. Poznaj že mi to tam chybí? :-). Vím,asi by to tam chtělo dát,pouvažuji nad tím. Na autě zlobí jen několik maličkostí,nehřeje levé zrcátko,přestalo hrát rádio :-(.Koupil sem redukci a strčil tam nějake 1din od kamaráda. Našli sme,že má Sven spálenou pojistku 80A pro glow plugs(nebo co to je) Chápu to dobře,že mi to nežhaví? Kontrolka žhavení normálně funguje. To mi neříkejte,že celou zimu startuju bez žhavení a ono to chytá až na druhé otočeni :-) :-) .Nebo je to pojistka k výhřevu vody? Pokud projdu hezky STK,budu se snažit,aby Svenovi zmizely nějaké starší jizvy na těle.Zasloužil by si nové sedačky a tapece,protože ty jeho jsou roztrhané,přední totálně na hadry.Spoustu lidí Sven odvozil. :-(.Zkusím mu dolakovat nárazníky a zrenovovat lak na lokálni úrovni,Takže bude na autě např 5-6 míst které bych chtěl vybrousit,dolakovat,a rozleštit.

Pak si myslím,že by si Sven mohl zase vklidu pár let cválat tím svým dlouhým životem. Stali se znás kamarádi. Mám ho rád,starám se o něj a on mi za to slouží. :-)
Měl sem na podzim slabou chvilku :-(,chtěl sem ho prodat. Beztak za to se mi pomstil v tom lese :-(. Ale vyříkali sme si to a já mu slíbil,že dokud bude živ,nedám ho z ruky nikomu.Je veliký a silný a udělá ještě spoustu práce.Nechám si ho,bude doplňovat svou menší vzdálenou příbuznou ze stejných končin jako On pochází,která sice taky odveze spoustu věcí,ale gauč do ní fakt nenarvete.
Přílohy
výměna chladiče vzduchu.
výměna chladiče vzduchu.
už se to peče
už se to peče
jakou barvu uvnitř?
jakou barvu uvnitř?
Screenshot_922.png (160.84 KiB) Zobrazeno 351 x
_________________
V70 tdi Sven
9-3 2.0T SE Slepice
Clio 99 Pindík

Urvanej
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 12078
Registrován: 13 roků 4 měsíce
Bydliště: Plzeň
Vůz: 142;745;944;945;V70II;XC90 V8

#15 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od Urvanej »

Hele tam bude takovej hic, že se tam žádná barva neudrží, takže bych to nechal v "kovu". Jakákoliv barva shoří a zasviní žárovku, která kuli tomu pak praskne.
Jiný lampy nestojí ranec, nebo pokud ho budeš moct na chvilku odstavit, tak jsou tu reference na renovace parabol, abys to měl pořádně. Ono nejde jen o to, jak to svítí, ale čim víc světla to odrazí, tim míň se to hřeje uvnitř. Takže ten duplikolor se bude hřát výrazně víc jak skutečný chromování a proto moc dlouho nevydrží.
_________________
745, D24, M47, 1990, Kája; 945, B230FT, AW71, 1995, Jaruna; V70, D5, M56, 2004, Bertík; 944, B230FT, M46, 1991, Blex; XC90 V8, 2004; 142, B20A, M40, 1970 ex; S40, 1.8, m3p, 1997 :764, B280F, AW71, 1988, Tomasssovka;244, D24, M47, 1990, Blu; XC90 V8, 2005, Mastodont; V40, B4204S, M5P, 1996.

f.e.e.t
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1355
Registrován: 7 roků 11 měsíců
Bydliště: Ronov nad Doubravou
Vůz: V70 D5252T 2.5 TDI r.v. 9/1998

#16 V70.....Sven Kistenson

Příspěvek od f.e.e.t »

2500,- za 2 nový světlomety od TYCu a budeš mít klid a světla na rozdávání. Víc k tomu není třeba dodávat.
_________________
Volvo černá V70 TDI 9/1998
Volvo stříbrná V50 T5 FWD 12/2004
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Galerie uživatelů“