Loewe - II. Volvo 850 TDi:

Prostor pro Vaše auta
Pravidla fóra
V této sekci se můžete pochlubit ostatním uživatelům se svým miláčkem.
Každý, kdo bude chtít, si založí vlastní topik se srozumitelným názvem.
Co napíšete dál, už záleží jen na vás. Pamatujte, že to je galerie, tzn. fotky jsou žádoucí.
Čím víc informací zveřejníte, tím lépe. Je možné požádat o případnou úpravu, pokud by se diskuse rozjela jiným směrem.
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 46
Registrován: 6 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha - Východ
Vůz: Volvo 850 TDi
Bydliště: Praha - Východ

#1 Loewe - II. Volvo 850 TDi:

Příspěvek od Loewe »

Ahojte klubáci,

po delší pauze, co jsem měla nádhernou bílou sedanovku, jsem se rozhodla opět skočit do Volva. Konkrétně 850 TDi - kombi.

Sedanovku jsem prodala, protože jsem potřebovala větší auto, ale dodnes mě to tak nějak mrzí a to auto mi chybělo. Prostě 850 je návyk. V mezičase cca 3/4 roku jsem měla jinou značku, která mě ovšem neuspokojila natolik, jako právě kultovní 850, proto jsem se rozhodla hledat. No vpravdě to dnes není vůbec jednoduché sehnat auto v pěkném, zachovalém stavu, respektive se servisní historií. Pokud jsou, tak ne u nás. Hledala jsem dost dlouho a několik jsem jich objela, ale vždy z toho vyšlo akorát to, že auto se tvářilo lépe na fotkách a popis byl zkreslený, realita byla ovšem zcela jiná, podstatně horší.

Načež před časem přišel kamarád, zapálený pro "old" Volvo a říká mi, že ví o jedné hezké 850, ale budu muset připlatit. Má nějakou drobnou kosmetiku, nicméně prý je poctivě servisovaná a má za sebou historii. Říkám si dobře, jsem ochotná za poctivé auto připlatit i vyšší cenu (ano ta byla o dost vyšší, než-li je CZ bazarový kousek). Byla jsem se tedy na autí podívat a projet jej. Na první pohled kromě drobnější koroze blatníků a zadních, pátých dveří, ale byla po tom, co jsem kde různě viděla v pěkném stavu. Navíc s velmi příjemnou výbavou, kterou zmíním níže. Chvíli jsem dumala, zda má smysl s ohledem na evropské aktivisty a různé pitomce co volají po zkáze dieselových aut vůbec ještě smysl do takového auta jít, nakonec ale vyhrálo srdce a řekla jsem si, že to risknu. Slovo dalo slovo a autí je doma. Těším se z ní, proháním jí po výletech a řídit 850 je pro mě radost, byť se jedná o TDi.

Jedná se o rok 1996, původ DE, najeto poctivých 334.000km, servisní knížka, dva klíče s dvěma dálkami. Je v krásné, temně modré metalíze, která ji opravdu sluší.

Z výbavy je tam - plná kůže, střešní okno, tempomat, klima, fungující Nivo, lepší rádio na CD, palubní PC, roletka + síť v zavazadelníku a tak dále.

Já ji při koupi nechala dát kvalitní olej - Mobil 1, všechny nové filtry Mann, doladily se zadní brzdy ... a zbytek se uvidí, má nějaké "mušky", které bych ráda doladila s ohledem na finance postupem času. Dostane nové obutí a chtěla bych časem vyřešit ty blatníky, případně páté dveře, ale nevím, jak s touto barvou.

Postupně sem budu přidávat fotky z cest ...
Přílohy
DSCN3389.JPG
DSCN3387.JPG
_________________
Volvo 850 TDi, 103 kW, 1996

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1181
Registrován: 8 roků 1 měsíc
Bydliště: Písek
Vůz: Chrysler Town&Country 3,8l, MY'08

#2 Loewe - II. Volvo 850 TDi:

Příspěvek od Nimrod »

vypadá fakt krásně
_________________
byla 960 B204FT, MY'93

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 46
Registrován: 6 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha - Východ
Vůz: Volvo 850 TDi
Bydliště: Praha - Východ

#3 Loewe - II. Volvo 850 TDi:

Příspěvek od Loewe »

Děkuji, hodně jsem si ji oblíbila.
_________________
Volvo 850 TDi, 103 kW, 1996

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3190
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#4 Loewe - II. Volvo 850 TDi:

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

Kočky pitipačky 8) :good:
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

PetrXC70
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4676
Registrován: 5 roků 1 měsíc
Bydliště: Kamenice
Vůz: XC 70 2.4D 2010
Bydliště: Praha východ
Kontaktovat uživatele:

#5 Loewe - II. Volvo 850 TDi:

Příspěvek od PetrXC70 »

Chtělo by to víc fotek... :D
_________________
XC70 2010 151kw/420NM

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 46
Registrován: 6 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha - Východ
Vůz: Volvo 850 TDi
Bydliště: Praha - Východ

#6 Loewe - II. Volvo 850 TDi:

Příspěvek od Loewe »

Díky pánové.

Fotky budou určitě, ale chce to čas, který teď nemám neb jsem v jednom kole a nechci to úplně odfláknout. Takže foto určitě bude.
_________________
Volvo 850 TDi, 103 kW, 1996
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Galerie uživatelů“