Poslední návštěva: 13 pro 2019 14:16 Právě je 13 pro 2019 14:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Pravidla galerie uživatelů.
V tom to topiku se můžete pochlubit ostatním uživatelům se svým miláčkem.
Každý kdo bude chtít si založí vlastní topik s názvem:
Nick – typ auta. / Bláža – P1800 SE
Co napíšete dál, už záleží na každém jednotlivci.
Můžete přiložit dvě fotografie 800x600 pix a dvě 600x400 pix. Které budou umístněné na tomto servru.
Další fotografie je nutno uložit někam jinam a sem jen napostovat.
Moderátoři to budou průběžně kontrolovat a bez varování mazat.
Za zveřejněné informace si přebírá odpovědnost každý sám.

[ Příspěvků: 302 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zir - Volvo Traktor 850w
PříspěvekNapsal: 28 říj 2019 22:01 

Vůz: Volvo V70 I 2,5TDi, 760 2,8 PRV
Tak víš co, já jsem zase na dříví zatížený a tenhle světlý interiér jsem na vlastní oči v 850 neviděl.

Bylo:Volvo V70 I TDi Black[/b] Volvo 760 2,8 V6[/b]Volvo V70 I 2.0 Hašlerka, SAAB 9000 aero stg.III Lucifer 2xSaab 9000i, Saab 9000 Turbo, Saab 900II Turbo, Saab 9000 AERO, Volvo V70I, Volvo 850-Modrý Kombík, Volvo Hellboy 850 TDI 103 KW; Saab 9-5 Aero Severní Vítr, Volvo 960 II Safír

Předmět příspěvku: Re: Zir - Volvo Traktor 850w
PříspěvekNapsal: 15 lis 2019 01:58 

Vůz: V850 kombi
Ja jsem bilej interier chtela, v lete se mene rozpaluje. Protoze si jeden pri nakupu 850ky takhle vybirat nemuze, su rada ze se nasla jedna prave takova.

Jinak - provedena oprava topeni zafixovanim klapky od krokoveho motorku v poloze otevreno. Spolujezdci totiz mrmlali ze mrznou, zatimco ja si sedim v natelnicku, ale ani ja nechtela skoncit nasledkem omrznuti prave ruky jako jeden muj byvaly kamos, co se mu rika Triprstak.
- Pouzita opravna sada na tapec patych dveri, nacvaknul to odbornik protoze na tohle mi chybej tak dve dalsi ruce.
- Opraven problem s vyhrivanim sedadla ridice a s posuvem spolujezdce - oboje vadný elektrický bazmek
- Celková cena opravy 1450kč, jen našroubování opravné sady tapecu jsem udělala já

-Dávat si na povinném ručení nájezd do 10kkm asi nebylo úplně ono, projedu se za tři týdny párkrát okolo komína a hele, pětina projeta a to ještě není jaro, léto a další podzim. Ale s prvním autem stejně nemám stran cen moc na výběr.
-V autě je ergonomicky vše jak má bejt, ale trochu mě tentujou konstruktérské nedostatky některejch plastů, zřejmě je navrhoval někdo méně důkladnej, než ty základní věci. Např. ten zadní tapec - plasty sice zteří a auto už má odježděno svoje, ale jak si kdo moh myslet, že různý ty zacvakávače budou držet a vydrží první demontáž? Je to udělaný strašně slabě.
-Elektrický posuv sedadel je imho kurvítko, ale tehdy asi šlo o top výbavu a navíc nikdo nečekal, že ještě teď s tím někdo bude jezdit.

[ Příspěvků: 302 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina