Volvo na půjčku

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 35
Registrován: 5 roků 1 měsíc
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Vůz: Citröen C5

#1 Volvo na půjčku

Příspěvek od budo »

Ahoj,
nedávno na mne vyskočila reklama s aplikací na půjčení auta. Jmenuje se HoppyGo, ale to není až tak podstatné. Zkrátka mne dnes napadlo, že by se vlastně zapůjčením auta přes takovou aplikaci na jednodenní výlet dalo skvěle zjistit, jestli by nám XC70 nebo V70, případně s jakou motorizací vzala dech natolik a měla spotřebu tak akceptovatelnou, že bychom takové auto fakt koupili. A tak jsem to nainstaloval a po chvíli našel XC70. Jen tedy s benzinovým motorem (a bez plynu bych do nákupu nešel). Ale říkám si - na zkoušku - proč ne. A tak mne napadlo, jestli taky pán, který to auto půjčuje, není náhodou Volvista tady. Jako jméno má uvedeno Richard Kunc a má tam velmi dobré hodnocení. Zároveň mne napadlo, jestli tu případně jsou další odvážlivci, kteří své Volvo přes takovou službu půjčují...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 35
Registrován: 5 roků 1 měsíc
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Vůz: Citröen C5

#2 Volvo na půjčku

Příspěvek od budo »

Vidělo to tu 127 lidí. Bez reakce. Je asi zbytečné, aby to tu viselo dál a hnojilo fórum. Pokud admin uzná za vhodné, navrhuji smazání.

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5896
Registrován: 14 roků 2 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#3 Volvo na půjčku

Příspěvek od Haben »

Asi je to tim, ze toto nikdo nezna a neprovozuje.
Pokud ta moznost je, pujc si ho. Jinak na srazech urcite budes moci vyzkouset.
_________________
Chuanita 944, B230FB , MY92, M47 Obrázek"GALERIE"
Toyota Yaris Hybrid MY23 Obrázek"GALERIE"
bylo: Andreas C30 2,4i 125 kw MY08 Summum MT| V70 II D5 AWD MY05 MT, chip 149 kw, EGR OFF| V70 II 2,4 D 120 kw, MY04 AT|V70 I 2,5 D 103 kw, MY00 MT, KAT OFF, EGR OFF

spy
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1127
Registrován: 13 roků 9 měsíců
Bydliště: Plzeň
Vůz: C70 T5, V70R, C70 Cabrio T5

#4 Volvo na půjčku

Příspěvek od spy »

HoppyGo a podobné znám, ale nevyužívám.
Nicméně pokud chceš zkusit starší model, tak proč ne, je to zajímavá varianta.
Tady se asi moc pronajímatelů nenajde, protože většina lidí tady má svoje auta ráda tak, že je většinou nepůjčí ani manželce/milence :-) Natož pak ještě cizímu člověku...
_________________
Saffron Collezione: 1997 V70R 2,0 T5 AWD (B5204T3); 1998 C70 2,3 T5 (B5234T3); 2001 C70 Cabrio 2,3 T5 (B5234T3)
Shades of Grey: 2007 Volvo C30 T5; 2005 Volvo V50 T5 AWD; 2020 Škoda Superb iV Combi L&K

Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 35
Registrován: 5 roků 1 měsíc
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Vůz: Citröen C5

#5 Volvo na půjčku

Příspěvek od budo »

Po pravdě mě dost překvapilo, že jsou vůbec lidi, kteří přes aplikaci půjčují. Sám bych se bál, že narážím na syčáka, který mi auto zrasí. Na druhou stranu to asi fakt rád vyzkouším.

Warcz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5128
Registrován: 5 roků 6 měsíců
Bydliště: Brno
Vůz: V70 II 2,5T AWD AT

#6 Volvo na půjčku

Příspěvek od Warcz »

My to mame s auty postaveno trosku jinak. Jsou proste lidi pro ktere je auto spotřební věc a neřeší to. Když jsem měl Polo, tak jsem nad tim uvažoval, protože mi přes tyden auto nejezdí, ale kdyz pominu technický stav, tak nechci, aby to v autě bylo jak v chlívku a smrdělo mi třeba sedadlo...
_________________
Volvo V70 2,5T 154kW 2007 AT AWD, Spotřeba 12l/100km (Galerie)
Bylo: Polo 1,9SDI 47kW 2003 140000km, Spotřeba 4,71l/100km

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4900
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#7 Volvo na půjčku

Příspěvek od Romulusw »

Vidím to úplně stejně, svoje auto bych takto nikomu nepůjčil. Ještě tak někdo ze známých, kdo si chce zkusit jak to jede a budu u toho.
Již jsem na tom tak, ke mám problém dát auto i do servisu, když nevidím co a jak na něm kdo dělá (zřejmě to bude tím, že jsem schopen si udělat téměř všechno sám). Asi jsem paranoidní, ale život mě naučil.

Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 35
Registrován: 5 roků 1 měsíc
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Vůz: Citröen C5

#8 Volvo na půjčku

Příspěvek od budo »

Jako myšlenka sdílení se mi to sice líbí. Ale asi bych při půjčování svého strašně podléhal pocitům, jaké z toho člověka mám...

Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 35
Registrován: 5 roků 1 měsíc
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Vůz: Citröen C5

#9 Volvo na půjčku

Příspěvek od budo »

Nicméně si ho zřejmě zajedu půjčit.

saabik
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 692
Registrován: 14 roků 7 měsíců
Bydliště: Kolín
Vůz: Alpina B3 Touring

#10 Volvo na půjčku

Příspěvek od saabik »

_________________
Alpina B3 Touring
Toyota Yaris Hybrid 2017 Smart Selection

f.e.e.t
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1353
Registrován: 7 roků 10 měsíců
Bydliště: Ronov nad Doubravou
Vůz: V70 D5252T 2.5 TDI r.v. 9/1998

#11 Volvo na půjčku

Příspěvek od f.e.e.t »

Já jsem také přemýšlel, že bych si na víkend půjčil V/XC70 II a poté i V/XC70 III, abych si mohl udelat osobni porovnani a také v tom svézt přítelkyni, abych měl důvod k omlazení auta, ale když něco podobného najdu, tak auta jsou k mání 100km daleko a denní limit co se týče nájezdu je 200km. To si auto akorát půjčím, odjedu domů, ráno vstanu a zase odvezu vrátit a vyjde to akorát.

Ale zase mám raději možnost, když někdo nabídne svezení, 2-3 hodiny s dotyčným o autě pokecám o všem co se mi na tom autě líbí a naopak mě nevyhovuje a zároveň mám hned zdravou kritiku přímo od majitele a provozovatele, který mě jen potvrdí či vyvrátí moje pocity.

Takto jsem mohl vyzkoušet kdysi Saab 9-5 2.0LPT a zabralo to skoro celé odpoledne s poklábosením a seznánením auta, svezením a pak možností si to i sám odřídit a pak zase dlouhá diskuze co a jak. Seděl jsem snad i hodinu na zadních sedačkách, abych si to auto ohmatal jak to jen jde.

Opravdu záleží na preferencích a možnostech.
_________________
Volvo černá V70 TDI 9/1998
Volvo stříbrná V50 T5 FWD 12/2004

saabik
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 692
Registrován: 14 roků 7 měsíců
Bydliště: Kolín
Vůz: Alpina B3 Touring

#12 Volvo na půjčku

Příspěvek od saabik »

Mno. Kolín není tak daleko a svézt se klidně můžeme. A zaujatost k volvu ode mě čekat nelze. Vždycky si budu myslet, že saab byl o kousek lepší :D . Navíc po téměř 5 letech ve volvu už si obrázek o v70III udělat dokážu. Hlavně pozitivní...
_________________
Alpina B3 Touring
Toyota Yaris Hybrid 2017 Smart Selection

Offline
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 35
Registrován: 5 roků 1 měsíc
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Vůz: Citröen C5

#13 Volvo na půjčku

Příspěvek od budo »

To zní dobře :-)

Navíc - děláme pokroky...
Před 5 minutami mi žena ukázala střešní stan a povídá "za 4 tisíce bych si to koupila" .... (lehká pauza...) ... "na to Volvo" ... :-D

Takže myslím, že přesvědčovací fázi máme lehce za sebou ... hahahahaha
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“