Zimní pneu - mýtus ?

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 3190
Registrován: 9 roků 4 měsíce
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#26 Zimní pneu - mýtus ?

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

Ono i 2 roky starý gumy můžou stát za vyliž kočku :( na podzim jsem kupoval "nový" Volvo a dal si stranou peníze na plánovaný servis před tuningem.
Tak jsem chtěl trochu ušetřit na zimních gumách - koupil jsem Pirelli Winter Sottozero, r.v. 2015, RUN FLAT, 4ks za 4 000kč, vzorek asi 6,5mm,
225/45/17

3x fuj.....pííp píííp píííp censored pííp. Jezdim s tim jak ve svý první Felicii s 10 let starejma pneumatikama. Cejtim zadkem, jak to nesedí :(
Přitom 2 roky stará směs - že by run flat?
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

Romulusw
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 4901
Registrován: 10 roků 3 měsíce
Bydliště: Modřany
Vůz: XC 90 2,5T LPG 2005 man. AWD modify

#27 Zimní pneu - mýtus ?

Příspěvek od Romulusw »

Taky záleží, kde to bylo vyrobeno (stát - malinkatá písmenka někde u ráfku) Já měl letní pirelky, které držely jak přibité asi bych to poslal dřív přes střechu, ale zmizely mi před očima za 3 sezony. Mám dojem, že tam bylo rumunsko.


Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 1143
Registrován: 9 roků 10 měsíců
Bydliště: Damboritz
Vůz: V40 1.9D

#29 Zimní pneu - mýtus ?

Příspěvek od labanos »

martinopel píše: Naprosto s tebou souhlasím, ale zásadní problém je to, že podle testů je nejlepší zimní guma vhodná akorát tak do města.
Několik let jezdím HPL4 na osobácích a Ice Special na SUV a žádná origo guma se jim nevyrovná!
Potěšující bylo,když se za mnou zastavili kluci soutěžáci a na svých autech jezdí HPL4 :D .
Ty Vraníky máš aj na předokolce nebo AWD?
_________________
S80II D5244T4 136kW TF-80SC '07 | P5008 2.0HDi |
Bylo: S40 D4192T3 85kW M56 '04 | C70 Coupé B5234T3 176kW M56 '02 | V40 D4192T3 85kW M56 '01 |
VIDA | DiagBox |

GDPR_user

#30 Zimní pneu - mýtus ?

Příspěvek od GDPR_user »

labanos píše:
martinopel píše: Naprosto s tebou souhlasím, ale zásadní problém je to, že podle testů je nejlepší zimní guma vhodná akorát tak do města.
Několik let jezdím HPL4 na osobácích a Ice Special na SUV a žádná origo guma se jim nevyrovná!
Potěšující bylo,když se za mnou zastavili kluci soutěžáci a na svých autech jezdí HPL4 :D .
Ty Vraníky máš aj na předokolce nebo AWD?
Na všem!! tzn cca 14 aut. :lol:

Krystof P.
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2207
Registrován: 12 roků 2 měsíce
Bydliště: Družec / Kladno
Vůz: Volvo C70 2.3T5 / Volvo 945 200FT

#31 Zimní pneu - mýtus ?

Příspěvek od Krystof P. »

Zeb píše: Od doby Vraníků je mi fakt jedno, jaký hlásí počasí a stav sněhu na silnici.
Druhej rok na krabici a taky. Kolem Vánoc 4x výlet na hory a jezdim si všude jako by se nechumelilo :) Jen škoda, že tady v nížinách po sněhu ani památky no.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“