Prosba o radu

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 100
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: 1999 V70 2,5TDI. 2001 C70 2,0T LPT

#1 Prosba o radu

Příspěvek od TheKubajs »

Tak si, pánové, dneska jdu vesele z práce a co nevidím. Před autem na chodníku mi vyrostlo lešení a na něm maká banda ukrajinců. I pojal jsem nepříjemný pocit a šel se podívat blíže. Více již řeknou následující fotografie

http://puu.sh/xJlf1/6989d22cd4.jpg
http://puu.sh/xJlfH/c030908eb5.jpg
http://puu.sh/xJlgs/4649031a1b.jpg

Lak na kapotě, střeše a nárazníku je totálně KO, spousta malých dírek, škrábance od toho, jak se pravěpodobně někdo snažil bordel nasucho smést. Blatníky taktéž v prdeli.

Ukrajinci krčili rameny, no nakonec jsem dostal číslo na stavbyvedoucího. Ten se kroutí jak žížala, prý mu mám poslat fotky.
Nevíte někdo, jak se tohle řeší? Mám volat policii? Všechno jsem důkladně nafotil.

Díky.
_________________
V70I 2,5 TDI 1999
C70I 2,0 T LPT 2001 cabrio

dumi.cz
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3330
Registrován: 10 roků 2 měsíce
Bydliště: Štěpánovice
Vůz: V70 '97 B5254T@192PSI Black | 850 '95

#2 Prosba o radu

Příspěvek od dumi.cz »

Mozna.si mel.volat policii hned. Neuveritelny co nektera individua dokazou
_________________
V70 '97 B5254T@192PSI Black - Vlk
850 `95 B5252S - Prezident
850 `96 B5252S WAGON A/T Webasto - Myslivec
850 '96 D5252T combi - Daisy

Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 590
Registrován: 9 roků 6 měsíců
Bydliště: Hodonín
Vůz: xc90 2008 3.2

#3 Prosba o radu

Příspěvek od hefaistos »

Okamzite policii, kazdou minutu navic prichazis o sanci neco resit.

Mel jsi ji volat hned na miste, nebo se tam vrat. A nenechat se odbit, je to i kdyz klidne neumyselne, poskozovani majetku.

pavel.2
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 416
Registrován: 12 roků 6 měsíců
Bydliště: Praha 10

#4 Prosba o radu

Příspěvek od pavel.2 »

Chce to sepsat co bude obnášet oprava, a předběžnou cenu, pak to řešit , pokud to neuznají bude potřeba právník a pak se třeba mimosoudně vyrovnají.

Já jsem před 10lety dostal 27tkč když mi na auto spadnul uhnilý strom prohnutá střecha zadní okno fuč, nafoceno požárníky co rozřezaly strom aby nepřekážel v komunikaci , měštáci čekali až dojde majitel auta poté odjely.

Já druhý den zajel do servisu tam mi daly cenu 68tkč , to jsem předal právníkům a za 9měsíců bylo mimosoudní vyrovnání jen jsem ještě nechával dělat znalecký posudek na škodu. Tudíž je to celkem stálo 30tkč

Mě oprava stála do 5tkč ale ne v origo servise a dnes se loupe lak ale nerezne to, tak pohoda.
_________________
740 GL r91LPG a 740 r92 AT combi

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 2113
Registrován: 7 roků 6 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#5 Prosba o radu

Příspěvek od jirka87 »

Promiň, nechci tě naštvat, ale ano, zaparkované auto je majetek, tudíž poškození mimo "vozidla A a B" jak specifikuje například euro záznam o nehodě. Toto není ten případ, protože poškození nebylo vozidlem, ale jinou okolností = měl jsi okamžitě volat PČR.

Každej zaměstnanec snad v každé firmě musí mít blbostní pojistku = ano, asi se kroutí, ale nenech se odbýt, z praxe ti můžu říct, že na toto se blbostní pojistka jasně vztahuje. Není to hrubé porušení BOZP nebo pracovních pokynů, je to prostě špatně odhadnutá situace ze strany dělníka.

Důležité je přistupovat k tomu tak, že ANO mám staré auto, ale je moje, měl jsem ho v pěkném stavu, zaparkované na místě, kde stojím běžně, žádné upozornění o tom, že tam budou probíhat nějaké práce tam nebylo. Nechci dělat problémy, nehodlám za vaše peníze dělat generálku auta. Chci to, co jsem měl předtím, než naběhli vaši kluci.

Oni to uhradí...

Shadow
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 1724
Registrován: 10 roků 4 měsíce
Bydliště: Pardubice
Vůz: V70II

#6 Prosba o radu

Příspěvek od Shadow »

Blbostní pojistka není bohužel pro zaměstnance povinná, ale firma musí mít pojištění odpovědnosti.
Nebuď naivní, člověče, než se vzpamatuješ, všichni ti Ukrajinci budou fuč a budeš se jen handrkovat.
Solidně nepůsobí už to, že chtěl stavbyvedoucí poslat fotky, z toho pozná co? Kdyby měl opravdu v úmyslu to narovinu řešit, přijel za tebou a auto okouknul, teď se bude kroutit, protože to bude firma vymáhat po něm, že si stavbu pořádně nezajistil. Takže jak je psáno výše, hned PČR.
_________________
Oblíbené souhvězdí? Velký vůz :)

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 100
Registrován: 6 roků 10 měsíců
Bydliště: Praha
Vůz: 1999 V70 2,5TDI. 2001 C70 2,0T LPT

#7 Prosba o radu

Příspěvek od TheKubajs »

Díky díky. mám sepsáno, nafoceno. Když jsem se šel po napsání postu znovu podívat na škody, jela kolem shodou okolností hlídka, tak jsem se jich zeptal co a jak a oni to rovnou nafotili a poslali mi kolegy na sepsání.
Stavbyvedoucí si nechal poslat fotky s tím, že uvidí co řekne pojišťovna.
Po tom všem jsem auto opláchnul, škody nejsou tak hrozné, jak jsem čekal, ale nevím, všechno asi rozleštit nepůjde.
Dám vědět, jak se to vyvíjelo dál.
_________________
V70I 2,5 TDI 1999
C70I 2,0 T LPT 2001 cabrio
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“