Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

...i nemožném! ALE JEN POKUD TO SOUVISÍ S VOLVEM!!! (potažmo evt. s jinými automobily)

VYKECAT SE MŮŽETE V LAMPÁRNĚ!!!
  • Autor
  • Zpráva
jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 2130
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#51 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od jirka87 »

Airbus : Ty jo..už si tady připadám fakt jak ocas, já mám obavu, že tady polovině lidí ušel úplně smysl toho všeho.

1) Nepopřel jsem, že jsem jel rychle, jen mi to nikdo nesdělil tak, jak jsem čekal. Obvinit mě můžou i z vraždy, ale bylo by fajn to dokázat
2) Stav silnic u nás asi nebude takový, jako na Tenerife
3) Asi to neřešili (na tom Ténérífééé) s 10měsíčním zpožděním mám takového tucha
4) Nikdo nebrečel kvůli 1000Kč, jde o princip a součet výše uvedeného

My máme se mi zdá nějak slabou paměť jako národ. Když ti přijde složenka za odvoz odpadu, musíš zaplatit do x dnů...Když ti přijde daň z nemovitosti totéž..Jen ten stát má na všechno čas. Pokud nezvládám odbavovat pokuty, ekonomicky je výhodné zaměstnat jednoho vola, co bude dělat na tom úřadě JEN tohle. Já mám někdy asi mylnej dojem, že selský rozum by vyřešil spoustu věcí a každý kolem mě mi tvrdí, že něco nejde.

Můj táta vždycky říkal, že NEJDE neexistuje a já jsem si klepal na čelo jako puberťák, že mu asi jeblo. Dneska vím, že vždycky VŠECHNO jde. Je to jen otázka vůle a způsobu.

A o to šlo. Ale já už to vzdávám, páč to nějak nepadlo na úrodnou půdu a každej si z toho vzal přesně něco úplně jiného, než byl záměr.
Naposledy upravil(a) jirka87 dne 31 srp 2017 09:19, celkem upraveno 3 x.

mr1
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 2416
Registrován: 15 roků 2 měsíce
Bydliště: Rudice/BK

#52 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od mr1 »

Minimálně já ne. Já Tě plně chápu.
_________________
je: S60 2,4D r.06/854 TDI r.96/964 3.0 r.95/S80 TDI r.00/XC90 D5 r.05
bylo: 944 2.3FB r.92/363 2.0K r.??/S40 2.0LPT r.00/V70 TDI r.97
Obrázky Spotřeby

Airbus380
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 1 měsíc
Bydliště: Teplice
Vůz: V70II D5

#53 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od Airbus380 »

No tak k Tenerife... jejich silnice a dálnice jsou ve stejném stavu jako u nás. Takže žádná výhra a 80% silnic jsou tvořeny na cca jedno vozidlo, takže si musíš dávat sakra bacha na protijedoucí.
Já to chápu co si napsal. V loni sem tu popsal situaci, kdy mě zastavili při cestě do Budějic, někde za Benešovem na 90 sem jel 102, předjížděl sem kamiony na dvojitém pruhu. Se mnou jela audina, oba dva nás čapli, on to měl za litr a já za 200kč. Protože sem byl slušnej a nasypal si popel na hlavu. Kokot v audině se tam rozčiloval a nadával. Tak mu to opepřili. Pro některé zdejší diskutující jsem byl blbec atd, že jsem to platil atd.... prostě jednoduše řečeno. Dopustil sem se přestupku dopustil. Není co řešit. Že si policajti měří na přehledem úseku. Co je mi do toho, je to jejich práce a ať si jí dělají jak chtějí. Můžu si o tom myslet co chci.
Ale o tom co si napsal ty. Sorry jako, proč řešíš ostatní, že ostatní jedou atd. Kašli na ostatní. Ať si jedou jak chtějí. Jezdi podle pravidel a budeš v pohodě. A jestli se ti někdo lepí na prdel, až ti jí políbí bude to 100% jeho průser. A to že je tu hustá kamionová doprava, kdyby nebyla nechtěj vědět co by se dělo. Ano někteří kamionáci jezdí jako prasata, ale vím o tom sví. Ryba smrdí od hlavy a tady to platí dvojnásob. To že je stav D1 při opravách takový jaký je... s tím nic neuděláš, to je český kocourkov. A veř mi, není žádný med makat na dálnici vedle rychle jedoucích aut. Všichni co tam makají by ti mohli vyprávět. Proto tam ty omezení jsou, aby prostě nedocházelo k problémům. 90% nehod v těchto omezení za posledních 6 let co se D1 dělá, dochází hlavně kvůli nedodržení stanovené rychlosti a vzdálenosti. Kdyby všichni jeli jak mají, dodržovali vzálenost jak mají, a zipovali se, jak mají tak bude teprve ten pravý a plynulý provoz.....
A ano, úředník pochybil, že ti neposlal ty důkazy hned na začátku. Zeptal si se, a bylo ti vyhověno, budiš mu odpuštěno. To že ti poslal pokutu po takové době.... bohužel zákon dovoluje. A jestli to chceš změnit, máš šanci u voleb a nebo se dej na politiku.
Naposledy upravil(a) Airbus380 dne 31 srp 2017 09:49, celkem upraveno 1 x.
_________________
Bylo....Škoda Yeti 1,2TSi
Honda XRV750 Afrika Twin

Airbus380
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 661
Registrován: 14 roků 1 měsíc
Bydliště: Teplice
Vůz: V70II D5

#54 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od Airbus380 »

zceyee píše:
Airbus380 píše:Tvl... břečíte tady kvůli 1000kč, za překročení dovolené rychlosti o 13km/h!!. Buďte rádi... mě teď přišla pokuta z Tenerife. Na 60 jsem jel 66km/h!! a šup 100Eur!! bez debat. Auto z půjčovny, fotka a vše z dokumentováno. Zaplaceno skrz půjčovnu.
Nechceš půjčit auto? GPS samozřejmostí ... :D Slibuju že pokuty budou chodit nižší, třeba 50 euro. :ROFL: :lol:
V pohodě. Díky. Já tohle neřeším, prostě vím, že sem se dopustil přestupku a holt zaplatím. Když nebudu vědět, zjistím a pak uvidíme co dál. Je zbytečné si kvůli takových kravinám přidělávat vrásky. Když nejde o život jde o hovno...
_________________
Bylo....Škoda Yeti 1,2TSi
Honda XRV750 Afrika Twin

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 898
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Vůz: t

#55 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od ivo109 »

To je právě ono - brát absurdní zvrácené praktiky (např. tohle násilné placení odpustků) jako normální. To že se takhle lidé navzájem buzerují a že tu žijeme jako málem v nějakém velkém trestaneckém táboře, kde je všechno sledováno, zakázáno, perzekuováno a kontrolováno na každém kroku. Samy o sobě tyhle "pokuty" nemají žádný jiný smysl než sponzorovat vesnické nebo státní pokladny pod těmito záminkami. S bezpečností provozu nijak nesouvisejí a nic neovlivnují.

Stačilo by kdyby třeba pokuty za rychlost atd. nešly do vesnické pokladny, ale do státní. Jako zázrakem by v tom okamžiku zmizely všechny radary z obcí a měšťáci by zase začali zametat psí hovínka (čili by se ukázalo o co jim opravdu jde). Nebo že by trest byl reálný, ne prachy. Jel jsi rychle ? Ok, tak tady na 30 min. vychladni, napiš stokrát "nebudu jezdit jako blázen" apod. To by dávalo smysl a člověk by jel příště opatrněji. No ale nikdo by to nedělal , protože jde jen a výhradně o ty prachy. A čím víc lidí je zaplatí, tím víc je buzerační systém šťastnější. Nic tragičtějšího by se nemohlo stát než kdyby všichni řidiči jezdili "podle předpisů". Vítaní jsou jen ti, co je porušují. Může existovat něco absurdnějšího a zvrácenějšího ? To je jako třeba cigarety - nekuřte, škodí to zdraví, ale proboha vás prosíme nepřestaňte kouřit, protože stát z toho žije ....

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 2130
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#56 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od jirka87 »

ivo109 : Ivo ?

SMEKÁM....

8)

penek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2891
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Český Brod
Vůz: 240 GL 1987

#57 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od penek »

Ty voe jirka87 jako stálo tě to sice litr, ale musíš zase uznat, že za málo (tvejch) peněz je tady už pár dní hodně muziky! :D
_________________
volvo 240 GL 1987 B230F CIHLA
citroën berlingo 2003 1.6 16V CITRUS
kia ceed sw 2020 1.6crdi REJŽE

Keine Panik auf der Titanic!!!

shaman
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 895
Registrován: 9 roků 7 měsíců
Bydliště: Znojmo
Vůz: Peugeot

#58 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od shaman »

ivo109 píše:.........Jel jsi rychle ? Ok, tak tady na 30 min. vychladni, napiš stokrát "nebudu jezdit jako blázen" apod. To by dávalo smysl a člověk by jel příště opatrněji. ....
V USA dostanes za rychlost (pokud to neni kór moc) WARNING - plati 24h.
Takova "podminka" je to.
Pokud behem tech 24h nic neprovedes dalsiho, tak Ti WARNING vyprsi a muzes zase dostat dalsi (vymaze se z databaze).
Pokud vsak udelas dalsi prestupek "v podmince", tak je FAKT ZLE.
Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze jsem tech 24h jezdil naprosto vzorne. Strachy.

Navic udeleni WARNINGU trvalo cca 45min. - kdyz jsem se ptal, na co jeste cekame, tak mi rekli, ze asi specham, kdyz jedu rychle a ze potrebuju poradne vychladnout... :)
Fakt brutalni opruz, ale zase zadarmo.
_________________
postapo.cz

skreči
Ověřený
Offline
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 711
Registrován: 12 roků 6 měsíců
Bydliště: Velvary
Vůz: S70 TDI 1997, V70 TDI 1999

#59 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od skreči »

ten dopis je škoda času, máte používat navigaci, kde jsou radary a máte po starostech. Můj kluk dostává taky modráky každej měsíc min.2 no nepou;čí se. ať platí. Je to další daň kterou platíme. Tím že jedeš o 5km rychleji nikoho neohrozíš ani nějaký materiálový aspekt...to úřad nezajímá. Chtějí peníze nic jiného
_________________
bylo volvo V70 2.4 r.v. 2001, V70 I r.v. 1997 tdi, Saab 9-5, Renaulty, Fordy, Opel Rekord, VW brouk, Feliny a Fáčka, je V70 I r.v. 1999 tdi, S70 r.v. 1998 tdi, Mercedes w211 3.2 CDi

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 5111
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#60 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od Honza »

Držte se hesla "Chvátej pomalu" a nemusí tu být tři stránky o ničem.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

tazi4g
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 379
Registrován: 8 roků 8 měsíců
Bydliště: Choceň
Vůz: V60 D4 133kW '15

#61 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od tazi4g »

ivo109: Souhlasím a podepisuji v plném rozsahu ! ;)

Bohužel jsme se dostali do stavu, kdy některé absurdity by ani sám Orwell nevymyslel.
Cílem radarů na přehledných a bezpečných výjezdech z obce opravdu nemají nic společného s bezpečností sil. provozu, stejně jako EET nemá nic společného s narovnáním podnikatelského prostředí a odzbrojení obyvatel nemá nic společného s bojem proti terorismu.

Zároveň prohlašuju, že znám pár příslušníků PČR (i z dopravky), kteří ač jim to vedení ztěžuje, berou a dělají svou práci opravdu jako službu spoluobčanům. Bohužel jich je jen zlomek, většina zapadla do systému.
Ovšem např. systém určených částek, čili odpustků je věc se kterou se já osobně smířit nechci a nehodlám. Co to je? Říct si o peníze za to, že domnělý přestupek nebudu vyšetřovat? Vždyť takhle mafie vybírá výpalné...
_________________
V70 D5 136kW '07

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 2130
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#62 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od jirka87 »

penek píše:Ty voe jirka87 jako stálo tě to sice litr, ale musíš zase uznat, že za málo (tvejch) peněz je tady už pár dní hodně muziky! :D
Volve jeden :-D :-D :-D

Hele tak jinak. Jednou (fakt si nepamatuju, že bych to kdy jindy udělal), jsem v mladické nerozvážnosti v Hradci Králové nabral špatný směr (na Prahu, místo na Olmik) a protože jsem vycítil na jedné světelné šanci, tak jsem se vlastně otočil o 180°. Nutno dodat že velmi svižně, nikoho jsem neohrozil a ANI neomezil. Než se borci z protisměru rozjeli na té zelené (já stál v pruhu pro odbočení doleva), byl jsem na další křižovatce, takže pohoda..

No a mám při tom takovej divnej pocit, tak ho metu, co to dá...No richtig...za 15sec mě doletěli benga :-D :-D

OK, zastavuju, už stažené okno, v ruce papíry...A on na mě - víte za co ? Já říkám..vím...A on - proč ? A já - protože jsem debil, v podstatě jsem se tady zamotal a ztratil a místo toho, abych v klidu odbočil a tu křižovatku teda tím pádem projel na 2x, tak to ve mě nějak zkratlo a otočil jsem se.

On...ok..200Kč a příště běda Vám...A bez bodů. A výchovný efekt to mělo. Už bych to nikdy neudělal. Leda bych vezl někoho akutně do špitálu nebo tak něco.

penek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2891
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Český Brod
Vůz: 240 GL 1987

#63 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od penek »

No a už se nám páníček vodkopává. Takže klasickej přerovskej průseráříček... :D
_________________
volvo 240 GL 1987 B230F CIHLA
citroën berlingo 2003 1.6 16V CITRUS
kia ceed sw 2020 1.6crdi REJŽE

Keine Panik auf der Titanic!!!

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 2130
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#64 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od jirka87 »

hele hele klid kemo :-D To nene..Náhodou jezdím fakt slušně...Ale občas se podaří no... :Bravo:

Jo hele a když už jsme to povýšili na žumpu, tak nadhazuji další téma - (dnešní rádio) EU omezila výkon (příkon...) vysavačů na 900w a výrobci straší, že budou tím pádem dražší...Brussel na to kontruje, že se to vrátí menšími provozními náklady vysavače :-D

Co vy na to ? :-D :-D :-D

Ty vole to je sen už todle :-D

penek
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 4
Příspěvky: 2891
Registrován: 10 roků 11 měsíců
Bydliště: Český Brod
Vůz: 240 GL 1987

#65 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od penek »

Mám zaručený info z europarlamentu, že to není konec. Postupně to stáhnou až na 0W a půjde to dokonce do záporu. Takže fjůčr luxy budou trubkama vyfukovat...
_________________
volvo 240 GL 1987 B230F CIHLA
citroën berlingo 2003 1.6 16V CITRUS
kia ceed sw 2020 1.6crdi REJŽE

Keine Panik auf der Titanic!!!

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 2130
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#66 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od jirka87 »

Konečně....protože jsem se zatím nedokopal koupit si do garáže kompresor :-D

hoffi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 308
Registrován: 17 roků
Bydliště: Reichenberg Region / Carlsbad Region
Vůz: 2xV70
Bydliště: Reichenberg Region / Carlsbad Region

#67 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od hoffi »

shaman píše:
ivo109 píše:.........Jel jsi rychle ? Ok, tak tady na 30 min. vychladni, napiš stokrát "nebudu jezdit jako blázen" apod. To by dávalo smysl a člověk by jel příště opatrněji. ....
V USA dostanes za rychlost (pokud to neni kór moc) WARNING - plati 24h.
Takova "podminka" je to.
Pokud behem tech 24h nic neprovedes dalsiho, tak Ti WARNING vyprsi a muzes zase dostat dalsi (vymaze se z databaze).
Pokud vsak udelas dalsi prestupek "v podmince", tak je FAKT ZLE.
Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze jsem tech 24h jezdil naprosto vzorne. Strachy.

Navic udeleni WARNINGU trvalo cca 45min. - kdyz jsem se ptal, na co jeste cekame, tak mi rekli, ze asi specham, kdyz jedu rychle a ze potrebuju poradne vychladnout... :)
Fakt brutalni opruz, ale zase zadarmo.
V USA záleží jak v kterém státě, mě to prošlo dvakrát. Jednou jen s krátkou domluvou, podruhé to bylo na déle, páč k tomu byla i prohlídka a velice zdlouhavé vysvětlování a domlouvání, ale nakonec též bez pokuty. Trošku měli problém s mezinárodním řidičákem a pasem, ale pak jsme si už v celku dával větší pozor. :D 8)
_________________
Je : V70 r.v. 1999 , V70 [ B 5244 S2] r.v 2003
Bylo: Saab 900SE 2.0T ( B204L - 136kw/185k) r.v.1994 "Black snake",850 T5 estate 2.3T r.v. 1994 "RED DWARF",850 GLE estate 2.5 10v r.v.1993

hoffi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 6
Příspěvky: 308
Registrován: 17 roků
Bydliště: Reichenberg Region / Carlsbad Region
Vůz: 2xV70
Bydliště: Reichenberg Region / Carlsbad Region

#68 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od hoffi »

Honza píše:Držte se hesla "Chvátej pomalu" a nemusí tu být tři stránky o ničem.
Honziku, nech nás, alespoň se tu něco děje :wink: :D 8)
_________________
Je : V70 r.v. 1999 , V70 [ B 5244 S2] r.v 2003
Bylo: Saab 900SE 2.0T ( B204L - 136kw/185k) r.v.1994 "Black snake",850 T5 estate 2.3T r.v. 1994 "RED DWARF",850 GLE estate 2.5 10v r.v.1993

element5
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 343
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70RAWD

#69 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od element5 »

penek píše:Mám zaručený info z europarlamentu, že to není konec. Postupně to stáhnou až na 0W a půjde to dokonce do záporu. Takže fjůčr luxy budou trubkama vyfukovat...
Včera jsem kupoval 1600w vysavač a chlapík v prodejně (autorizovaný prodejce Miele) říkal cosi o tom, že už se reálně připravuje omezení příkonu vysavačů na 250w...
_________________
Volvo V70R AWD (B5244T2)

Deshi
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3617
Registrován: 18 roků 4 měsíce
Bydliště: Dolní Roveň
Vůz: V40 1.9D 75kW

#70 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od Deshi »

element5 píše:
penek píše:Mám zaručený info z europarlamentu, že to není konec. Postupně to stáhnou až na 0W a půjde to dokonce do záporu. Takže fjůčr luxy budou trubkama vyfukovat...
Včera jsem kupoval 1600w vysavač a chlapík v prodejně (autorizovaný prodejce Miele) říkal cosi o tom, že už se reálně připravuje omezení příkonu vysavačů na 250w...
to už potom nevysajeme vůbec nic, vrátíme se ke starým mechanickým krámům :D :D
_________________
Volvo S80 01/2007, 3,2 175kW AWD automat, Summum
Volvo XC70 10/2007, 2,4 D5 136kW AWD manuál, Summum
Volvo XC90 08/2008, 2,4 D5 136kW AWD manuál, Summum

bylo:
Volvo V40 07/2002, 1,9D 75kW manuál, Sport

element5
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 2
Příspěvky: 343
Registrován: 15 roků 8 měsíců
Bydliště: Příbram
Vůz: V70RAWD

#71 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od element5 »

Deshi píše:to už potom nevysajeme vůbec nic, vrátíme se ke starým mechanickým krámům :D :D
Jo, lopatky s košťátky čeká renesance a strmý růst cen :D
_________________
Volvo V70R AWD (B5244T2)

Honza
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Člen VK
Příspěvků ve vlákně: 5
Příspěvky: 5111
Registrován: 20 roků 6 měsíců
Bydliště: České Budějovice
Vůz: V70 D5, 03, man, lah. zelená

#72 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od Honza »

Deshi píše:to už potom nevysajeme vůbec nic, vrátíme se ke starým mechanickým krámům :D :D
Neboj napřed budou hybriby s klikou, stará bude vysávat a ty točit.
_________________
V70II D5, 2003 / V850 2,5TDi, '96, použita na orgány

raolsa
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Moderátor
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 13027
Registrován: 14 roků 4 měsíce
Bydliště: Semily
Vůz: Volvo V70 II 2.4T 147 kw AWD LPG
Participant x 1

#73 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od raolsa »

Však oni tomu dají dvě turba a fungovat to bude. Ale vydrží to jenom tři pytlíky a pak se bude muset vyměnit motor.
_________________
Volvo V70 II 2.4T AWD 147 kw LPG '00
Citroen Xsara 1.4i 55kw LPG '01
Diagnostika k dispozici. 607827920

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 14
Příspěvky: 2130
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#74 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od jirka87 »

Jako je to bordel a já bych tady dokázal plivat na EU si myslím tak 24h v kuse, ale protože politika se sem netahá, tak si říkám...jsou na světě větší nesmysly, než EU..ale ty zas nikomu neubližujou..pravda :-D

https://www.novinky.cz/koktejl/447895-vitezstvi-v-mistrovstvi-sveta-ve-hre-na-imaginarni-kytaru-obhajil-american.html

Offline
Příspěvků ve vlákně: 11
Příspěvky: 898
Registrován: 7 roků 7 měsíců
Vůz: t

#75 Dostal jsem pokutu. Zaplatil. Ale líbit si to nenechám

Příspěvek od ivo109 »

Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „o všem možném :-)“